Şimdi Ara

bu taksiciyi şikayet etmeli mi etmemeli mi??? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
1.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Fazla gelişmiş bir düşünce yapınız var ama maalesef yaşadığınız memleket o seviyelere gelmiş değil, sizin gibi bilinçli insanların bu tarz sonuçsuz işler ile uğraşacak vakitleri olmamalı, zaten memlekette o boşluğu olduran milyonlarca kişi var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • trafikte taksici kızdırmak eğlenceli tavsiye ederim ışıklarda bilerek söndür hazır kekolar diplemişken çıldırsınlar mesela tek şerit yolda 30la sakin sakin seyahati de tavsiye ederim

sinirli sabırsız adam taksicilik dolmuşçuluk yapmasın her mesleğin belli gereksinimleri var.
  • UzayMekiğineKafaAtanKedi kullanıcısına yanıt
    Mıy mıy gitmeseydim arabayı bi kaç kez pert etmiştim ben mesafe bırakıyorum diye illaha girmek mi gerek. Takip mesafesine önem vermiyorsanız o sizin bileceğiniz iş.
  • Toplumumuzda hangi sıra olursa olsun beklemeye tahammül edilemiyor. Bu da trafikteki örneklerden biri olmuş. Yurt dışına çıkınca da bekleme çizgisinde herkes kuzu oluyor nedense http://giphy.com/gifs/EvH3GQ2Mkx0yc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YnS6166 -- 5 Kasım 2016; 9:36:24 >
  • Dün akşam ankara dogukent bulvarında bi kamyonet vardı pazarcılardı sanırım bi micra şöförüyle yumruk yumruğa birbirlerine girdiler yol verme sebebinden.Bunun gibi olaylar o kadar çok oluyork, lanet olsun geç diyorum kornaya basmaya,sinirlenmeye bile değmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diyojen bir gün çok dar bir sokakta zenginliğinden başka hiçbir şeyi olmayan kibirli bir adamla karşılaşır. İkisinden biri kenara çekilmedikçe geçmek mümkün değildir. Mağrur zengin, hor gördüğü filozofa: Ben bir serseriye yol vermem, der. Diyojen, kenara çekilerek gayet sakin şu karşılığı verir: Ben veririm!Sende yol ver gitsin bi tarafın eksilmez plaka sahibi kazancak diye 24 saat çalışanlar var adam uykusuz olur acelesi olur herşey olabilir.zaten önündeki araçla arasına boeıng ınecek kadar mesafe bırakılıp ınsanları zorla teşvik eden yakıt tasarrufzadeler yüzünden boşluk doldurma moda oldu.15 seneyi geçkin istanbul trafiğindeyim kural tanımayandan çok araba sürmeyi bilmeyen var ve trafiğin çoğu yol iz bilmeyen acemilerden kaynaklanıyor, sadece nurtepe-e5 baglantısında sütlüceden geçisi bilmedıkleri için okmeydanı katılımda saatler bekleyen üstün zekalar var.Birde taksicinin yerine kendini koy yol daralıyor sinyal verse gaza bascaksın belkide yol vermeyeceksin yada o senin geçmeni bekliycek durup sonra araya kaynak yapıcak gereksiz trafik.Senin az frene dokunup geçmesine izin vermen gereksiz bir trafiğinde önüne geçmiş oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tempraclube -- 6 Kasım 2016; 18:47:8 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.