Şimdi Ara

bu taksiciyi şikayet etmeli mi etmemeli mi???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
1.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün izmirde böyle bi dallamaya denk geldim..
    adam sanki ben yokmuşum gibi sokulmaya başladı..
    biraz hızlı gidiyor olsam kesin yandan çarpmıştım..
    daha sonra ileride kendisini yakaladım ve yaptığı yanlışı kameraya çektiğimi söyledim..
    mal gibi yüzüme bakmaya başladı..

ilgili video;

https://vid.me/oL9Y

bu da plakası;

bu taksiciyi şikayet etmeli mi etmemeli mi???

sizce bu adamı şikayet etmeye değer mi.. yoksa her taksici bunu yapıyor uğraştığına değmez boşver mi???

• Uğraştığınıza değmez. Adam önünüze giriyor yolu alıyor iş bitiyor ondan sonra kornaya basıyorsunuz.
  • Hocam Türkiyede araba sürmeye yeni mi başladınız? Hergün bunun gibi kaç tanesiyle karşılaşıyoruz, kornaya bile basmıyoruz değmeyeceğinden siz üşenmeden konu açmışsınız :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taksicilik stresli iştir birde sen adama stres katma toplum olarak taksicilerin heryere burnunu sokmasına cambazlık yapmasına alışmışızdır az çok. Bu adamları görünce mesafeni 1 boy açacaksın. Günü çıkarmanın derdinde adam.

• Yahu adam 2 tane polisi biçti, birinin canını aldı. Ne oldu? Elini kolunu sallayarak çıktı dışarı. Siz bu çomarı şikayet etseniz ne olacak ki?
    Fetocu derseniz belki bir umut...

• Akrabamın evinin yakınındaki T plaka olmayan korsan taksiciler rahmet okutur bu taksicilere. Yalnız oradaki korsanlara polis bile dokunmuyor nedense,anlamadım gitti.
  • tunalı hilmi'de , kızılay'da her gün en az 10 kere yaşadığım durum hocam. hiç zahmet etmeyin , yüzde 99'u böyle bunların. içlerinden 1 tane düzgün, insaniyeti olana denk geldim, o da bana tampondan çarpıp taksinin asıl sahibiyle papaz olmuştu sağanak bi havada. bu trafik terörleri ise çarpmadan etmeden trafiğin içine etmeye devam ediyor. yaptıkları yanlarına kar kalıyor.

artık bu taksicilerin bütün manevralarını ezberledim. ne zaman yaklaşacaklarını biliyorum, önce davranıp şerit değiştiriyorum.

ama tek şeritli yolda arkadan gelip sağa sola sıkışmaya çalışarak öne geçme çabalarına bir çözüm bulamadım ve yaşadıkça sinirlerim tepeme çıkıyor.
  • ben orada frene basmasam taksiyle temas edicektim..
    kornaya bastıktan sonra da, (17.saniyeye dikkat edin) hafiften sağa kaçıyor ama orada da yayaları ezecekti az kalsın..

sürücü bildiğin sağına soluna dikkat etmeden sürüyor.. yakın zamanda birisini ezip geçmez umarım
  • Taksiye musteri olarak binin

1 dolar atin yere sonra sikayet edin fetöden

Thats how i play !!!!!!

• hocam taksiciden ziyade yan tarafta gördüğüm kadarıyla park edilmez levhası var, yarın trafiğin yoğun olmadığı öğle saatleri için polisi araçları çekmesi için telefonla arayıp şikayette bulunabilirsiniz. bu sayede 2 şeritlik yol normal seyrine kavuşur diye düşünüyorum. bu dediklerimden lütfen taksicinin yaptığını doğru bulduğum anlaşılmasın kesinlikle yanlış tabi.
  • f1dr F kullanıcısına yanıt
    Sizin hiç aracınız çekildi mi nasıl bir nefret beslersiniz o an bilir misiniz? Zaten soyuluyoruz devlet tarafından bir de böyle yönlendirin insanları

• hocam hak veriyorum size de. ne yazıkki gereksiz yere uygulamalar çok can yakabiliyor, zaten insanımızın geçim derdi var bunların farkındayım. ancak hatalı park yüzünden kaza yapan arkadaşlarım var ve hatalı park yüzünden karşıdan karşıya geçmeye çalışırken ölen insanlar, köşe başı parklar yüzünden yaşanan kazalar da var tabi. hatalı park yüzünden kilitlenen trafik ise bunların yanında sadece zaman kaybı olarak kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f1dr -- 4 Kasım 2016; 2:13:16 >
    İnsanlar ne yapıyor ise çaresizlikten yapıyor bu sosyal hayattada böyle otomobil içinde böyle

• haklısınız hocam bu söylediklerinize diyebileceğim bir şey yok, iyi akşamlar dilerim.
    Sağolun ,sizede

• Ben bu usul usul sokulurken ben de arkasından usul usul sokuluyorum. Artık dibime girdiği anda kornayı bir kere dıtlatıyorum. Yetiyor. Ha isterse sürte de bilir, benim şeridime tecavüz eden o, hatalı o çıkar.
  • ben bi sıkıntı görmedim.sağ şerite arabalar parkedince yol daralmış.adam ne yapacak ya önüne ya arkana geçecek.arada yirmi metre boşluk olunca normal değilmi.

• Valla ne yalan söyleyim arada o kadar boşluk bırakırsan bende girerim en nefret ettiğim şey mıy mıy gitmek

• Böyle şeyleri kafana takarsan otuzunda saçları dökersin demedi deme.
  • yollar minibüsler ve taksilerin bu ülkede...
    eh işte biz de arada sıyrılıp gitmeye çalışıyoruz gideceğimiz yere
    ülkemizde durum budur.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.