Şimdi Ara

Bu takımın kaptanı Atiba olmalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ne saçma sapan goller yiyen Tolga ne canı isterse oynayan Oğuzhan o kaptanlık pazu bandını hak etmiyor.Geçtim tutarsız oyunlarını liderlik vasıfları yok.

Bence kaptan Atiba o olmadığında(Ki çok nadir) kaptan da Quaresma olmalı.Bu tarz şeyler önemlidir.Atiba gibi gerçekten saygıyı hak eden futbolculara hakkını vermek lazım

• bizde sanirim takimin en eskisini kaptan yapiyorlar
  • Gerçekten beşiktaşın kaptan seçimlerini anlamak güç necip nedir oğuzhan nedir tolga nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • acayip katiliyorum, katim katim katilirim. kit kat yiyerek katilirim. kat kat giyinerek katiliyorum. kacak kat cikarak katilirim.

• Benım adayım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hahaha alem adamsın ne güldüm. Allahta seni güldürsün.
  • Atiba artık kaptanlığı hakkediyor, hem istikrarlı hem takımın vazgeçilmezi...Çirkef değil yada kötü bir tutumu yok maç içinde, Beşiktaş'a yakışır bir kaptan olur.

Necip Oğuzhan olacağına Atiba olsun
  • Atiba kaptan olmaz.
    Adam iyi oyuncu, çok iyi oyuncu, acaip efendi şu bu ama lider bi insan değil ki.

Adam son derece profesyonel işini yapan bir adam. Sahada bişe olunca gidip oyuncuları ile konuşup ortalığı toparlayan , ne bileyim hakeme karşı takmını savunan falan biri değil.

bi kavga olsa uzaktan izliyor pek bulaşmıyor. işini yapıyor. en doğrusunu yapıyor.

ama kaptanlık biraz daha farklı bişey.

Necip Lider mi diceksiniz ama evet... Beşiktaş'în çocuğu olduğu için takımı herşeyin önünde tutuyor ve ne gerekiyorsa sahada yapıyor. oyuncuları ateşelemeye çalışıyor, hakemin önüne dikiliyor , efendi, saygılı ve saygı duyulan birisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzanKrcy

Hahaha alem adamsın ne güldüm. Allahta seni güldürsün.

cumlemizi kardesim.
  • Atiba kaptan olsun eyvallah ama necipin kaptanlığına laf atanlar kendine beşiktaşlıyım demesin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • serhanuygur kullanıcısına yanıt
    Nasıl lider değil.Bence takımdaki tek lider oyuncu.Futbol anlamında bakalım şu takımda alternatifi olmayan tek oyuncu.Atibayı al Q7sinden tut fabrisine herkesin performansına etki eder.Atibayı al Beşiktaş'ın oyun kalitesi yarı yarıya düşer.Yani futbolcu olarak takımın en önemlisi.Karakter olarak bakalım.Bu adam Kanadaya milli maça gidiyor ardından gıkını çıkarmadan 90 dakika oynardı.Tosic Van persie'ye saldırmaya giderken onu durduran Q7 ona sahada terbiyesizlik yaptığında gayet sakin duran biri nasıl lider olmaz .Beşiktaş'ın kaptanı Sebadır Baba hakkıdır Mehmet Özdilektir.Oğuzhan mı bu kişilerin karakterine uyuyor yoksa Atiba mı?
  • Ozzy olmasin da bi daha... Bi mac daha onun kolunda kaptanlik pazubandi gorursem agir sovecem...

Kaptanlik icin kadrodaysa yerlilerden Necip veya Ersan, yabancilardan Q7 yada Talisca hatta Fabri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: largo21

Nasıl lider değil.Bence takımdaki tek lider oyuncu.Futbol anlamında bakalım şu takımda alternatifi olmayan tek oyuncu.Atibayı al Q7sinden tut fabrisine herkesin performansına etki eder.Atibayı al Beşiktaş'ın oyun kalitesi yarı yarıya düşer.Yani futbolcu olarak takımın en önemlisi.Karakter olarak bakalım.Bu adam Kanadaya milli maça gidiyor ardından gıkını çıkarmadan 90 dakika oynardı.Tosic Van persie'ye saldırmaya giderken onu durduran Q7 ona sahada terbiyesizlik yaptığında gayet sakin duran biri nasıl lider olmaz .Beşiktaş'ın kaptanı Sebadır Baba hakkıdır Mehmet Özdilektir.Oğuzhan mı bu kişilerin karakterine uyuyor yoksa Atiba mı?

Bak Bu dediklerinin hepsi aslında Bu adamın kendi için yaptığı şeyler. Efendiliği, gitmesi gelmesi hemen sahaya çıkması, oraya buraya yardımı falan filan... Bunların neden Atibanın aşırı profesyonel olması. Adam KİNG resmen.

Ama Kaptanlık, Liderlik başka bişey. Takımı ateşleme, Saha içinde taktik ayarlama, vs şu bu.. Atiba, ver görevi sonuna kadar yapsın. Elinden geleni ardına koymasın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.