Şimdi Ara

Bu stiloyu tanıyan var mı?{Yeni Fotolar Eklendi) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
625
Cevap
0
Favori
22.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bide bitince bakarız
    umarım hoş bişi olur
    bide siyah olsa
  • quote:

Orjinalden alıntı: ART CAR

ön tamponun son hali bu olamaz çünkü çok çirkin .bu kadar geniş havalandırma güğzel değil audi de büyüttü ama simsiyah üzerinde audinin logosu var etrafında çok şık nikeli var yani bu ordan vurmuş kırılmış mecburen tel almış yapmış gibi duruyor hatta üst çerçevenin kenarları dahi duruyor...İnşallah çok güzel olur kaza bela olmadan kullanılır .Birde inşallah ön grill böyle olmaz...

selam art car evet son hali bu deil!! izgaralar siyaha boyancak, tampon ile arasi duzeltilecek!! bu daha son hali deil!! merak etme hos bise dusunuoruz

sen simdi tamponu bos verde deri koltuk icin sana gelcem araba cikinca!! sen bana fiyatta indirim yap para bitti walla

• araba mi jant mi siyah olsa
    quote:

Orjinalden alıntı: be cool

JANTLARI İYİYMİŞ
    bide bitince bakarız
    umarım hoş bişi olur
    bide siyah olsa

walla araba daha boyaya girmedi!! reng her an degise bilir

ama lotus sarisi olcak

http://img294.imageshack.us/my.php?image=2005lotuselisenoserightou2.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cilikka -- 19 Kasım 2006; 4:29:32 >

• linkteki renk bi harika
    ama siyahta fena olurdu beah
    neyse zevkine göre
    kolay gelsin
  • kardes olan oldu benim arabada seninki ile ayni tarihte cikio
    gelen body kit yanlis gelmis
    Bu kadarda benzerlik olmazki
    bi is var bu iste
  • ulen sen ne arıyon burda

sen git ders çalış

sana yaramaz forum morum
    quote:

Orjinalden alıntı: Gökberg_ß

Sezgin usta harbiden kral adama benziyor,çok sempatik,Dalga geçenlere harbiden Çok büyük ayıp

• quote:

Orjinalden alıntı: cilikka

ayipsin gelirim!! ne ismarliyacan
    quote:

Orjinalden alıntı: kürsad

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: kürsad

ne zaman çıkıyor sanayiden

bu hafta ici cikacak insallah

en erken carsamba sanirim!! yada persembe

arabayı al gel sakaryaya turlayalım

sen arabayı getir düşünürüz

• offf yaa berg deli olcam anasini satim!! arabasizlik ne kotuymus!!
    quote:

Orjinalden alıntı: CYBORGZ

kardes olan oldu benim arabada seninki ile ayni tarihte cikio
    gelen body kit yanlis gelmis
    Bu kadarda benzerlik olmazki
    bi is var bu iste

ama sen gene binion araba ben iett ye talim

hayirlisi olsun kardesim!! ciksinda sole bi seklimizi yapak

cikinca sizin okula gelcem berk kizlari hazirla

• quote:

sen kizlari ayarla hemen gelirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cilikka -- 19 Kasım 2006; 12:58:04 >
  • quote:

quote:

sen kizlari ayarla hemen gelirim

kızmı o da ne ha tamam sen bizim yağsız aletlerden bahsediyorsunonlardan birsürü var ayarlamama gerek yok

• Clikka dostum istediğin gibi yap arabanı da sakın milletin canına kastedme ha .. makas falan ne bıleyım soylıyımde bastan
  • Aman buna çok sevindim .Bence ne yap biliyormusun ? bulabilirsen tabi audinin s lerinde olduğu gibi petek model plastik bulmaya çalış almanyada parça olarak satılıyor sanırım ..metali siyaha boyatsan dahi gelen taşlar ve sinek kanları o boyayı çıkarıyor ve alttan metal geldimi daha kötü olabiliyor.Siyah plastik petek en güzeli ..Sen deriyi kafana takma araba bitsin onu hallederiz.gelirsin konuşuruz bir şekilde anlaşırız.Seninde benimde zarar etmiyeceğimiz şekilde bir yol bulunur..Bu konuya hiç takılma bu konu kolay Sen dışını güzel çıkarda sitede stilo yok seninkini koyalım.Bu arada tamponun yanlarına da leonların güçlü modellerindeki gibi ince ve kibar bir ızgara çok iyi gidiyor.
    quote:

quote:

ön tamponun son hali bu olamaz çünkü çok çirkin .bu kadar geniş havalandırma güğzel değil audi de büyüttü ama simsiyah üzerinde audinin logosu var etrafında çok şık nikeli var yani bu ordan vurmuş kırılmış mecburen tel almış yapmış gibi duruyor hatta üst çerçevenin kenarları dahi duruyor...İnşallah çok güzel olur kaza bela olmadan kullanılır .Birde inşallah ön grill böyle olmaz...

selam art car evet son hali bu deil!! izgaralar siyaha boyancak, tampon ile arasi duzeltilecek!! bu daha son hali deil!! merak etme hos bise dusunuoruz

sen simdi tamponu bos verde deri koltuk icin sana gelcem araba cikinca!! sen bana fiyatta indirim yap para bitti walla

• yok oyle bise!! ben hayatimda makas ne dir bilmem
    quote:

Orjinalden alıntı: Ozdamar

Clikka dostum istediğin gibi yap arabanı da sakın milletin canına kastedme ha .. makas falan ne bıleyım soylıyımde bastan
  • sevgili artcar stilo bi ciksin!! zaten bende tel izgara deilde dedigin gibi audilerdeki gibi plastik petek izgara dusunuyorum!! ama dedim yaa bulmak kolay deil!! simdilik bi yapalim bu izgarayi!! ama ben arastiricam plastik izgara buluncada soker takarim
    araba cikinca sana gelcem

madem sitede stilo yok!! sponsor olun yapin benim stilo yu koyalim siteye hem reklamda olur
    bak dergiye cikinca walla adinizi veririm reklaminizi yaparim
    quote:

Aman buna çok sevindim .Bence ne yap biliyormusun ? bulabilirsen tabi audinin s lerinde olduğu gibi petek model plastik bulmaya çalış almanyada parça olarak satılıyor sanırım ..metali siyaha boyatsan dahi gelen taşlar ve sinek kanları o boyayı çıkarıyor ve alttan metal geldimi daha kötü olabiliyor.Siyah plastik petek en güzeli ..Sen deriyi kafana takma araba bitsin onu hallederiz.gelirsin konuşuruz bir şekilde anlaşırız.Seninde benimde zarar etmiyeceğimiz şekilde bir yol bulunur..Bu konuya hiç takılma bu konu kolay Sen dışını güzel çıkarda sitede stilo yok seninkini koyalım.Bu arada tamponun yanlarına da leonların güçlü modellerindeki gibi ince ve kibar bir ızgara çok iyi gidiyor.
    quote:

quote:

neyse insallah gelcem de yapalim guzel biseler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cilikka -- 19 Kasım 2006; 15:42:23 >

• Hayırlısıyla bitir de gel ... iyi çalışmalar dilerim kolay gelsin bende benim typhoonu bu ara yapıyorum .bak önünün önünün son hali nasıl oluyor.Bakalım beğenecekmisin ....

Bu stiloyu tanıyan var mı?{Yeni Fotolar Eklendi)
  • bu ne yaa

cok tatli ama fotoshop deilmi bu?_
  • yapılacak olan işin yakından çekimi...Bunun dışında arabanın dışında başka hiç bir yerine dokunulmuyor .Alçaltma kiti geliyor .Birde kt4 jantların siyah ortası olanı takılacak 18 hepsi bu .Komple boyanıyor yine aynı renk opak siyah...

Bu stiloyu tanıyan var mı?{Yeni Fotolar Eklendi)
  • guzelmis masallah!! yiktin benim stilonun karizmasini bu makina ile :)
  • amerikadaki bir typhoon un fotosu gerçek zaten yakın çekimde daha da iyi anlaşılıyor fotoshop olmadığı.temelliyle konuştum gel bana resimleride getir yaparız dedi .Kemal abi halleder...
  • temelli servisi biliom!!
    cok iii iscilikleri var!!
    adamlar 5,20 yi m5 yapmislardi

deli gozukuodu walla!! birebir ayni idi
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.