Şimdi Ara

BU SPOR PROGRAMIM SİZCE İŞE YARAR MI ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler sizce Spor programım doğru mu ? Bu programı uygulamaya başlıyalı 1. haftam Oluyor oldukça zorluyor beni Boyum 1.81 Kilom 81 Yağ oranım (18-21) Arasında

Konuyla ilgilenen arkadaşlar lütfen üşenmeden Okuyup İnceleyip bana dönerse sevinirim bu arada Beslenmem gayet düzgün.

Protein ile besleniyorum gayet bu konuda destek alıyorum ama Antreman konusunda destek almıyorum Sizlere Danışmak istedim.

1. gün -) KAS PROGRAMI 1 - karın kası : https://www.youtube.com/watch?v=3p8EBPVZ2Iw&feature=youtu.be - bisiklet 45dk - 75 tane mekik

2. gün -) KAS PROGRAMI 2 - KARIN KASI : https://www.youtube.com/watch?v=ofTiKY3hYdE&feature=youtu.be - BİSİKLET 45DK - 75 TANE MEKİK

3. gün -) KAS PROGRAMI 3 - BİSİKLET 45DK

5. gün -) KARIN KASI PROGRAMI : https://www.youtube.com/watch?v=P1mInEK7BEU&feature=youtu.be - BİSİKLET 45DK 

------------------------------------------------------------------------------------

1.kas)  FLAT BENCH DUMBELL PRESS - ARNOLD PRESS - PLAKA FRONT RAİSE - DUMBELL HAMMER CURL - FLAT barbell curl 21s - z bar curl 21s wide grip

2.kas)  ıncılıne bench dumbell press - seated dummbell shoulder press - z bar curls 21s wide grip - dummbel hammer curl - DUMBELL LUNGE - romanian deadlift - box step up - stırff leg dummbel altenative deadlift

3.kas)  FLAT barbell curl 21s - PLAKA FRONT RAİSE - ARNOLD PRESS - FLAT BENCH DUMBELL PRESS - ıncılıne bench dumbell press - seated dummbell shoulder press - z bar curls 21s wide grip - dummbel hammer curl - DUMBELL LUNGE - romanian deadlift - box step up - stırff leg dummbel altenative deadlift

------------------------------------------------------------------------------------

• 3 gün ağırlık çalışmak yerine 5-6 gün çalış kardiyoyu biraz azaltabilirsin

• Sağolun hocam önerinizi dikkate aldım şimdi yeni program yazıp daha güzel yapmaya özen göstericeğim. sadece 5 gün müsait olabiliyorum hafta sonu spora gidemiyorum.

• kas günlerinde neden sırt çalışmıyorsunuz? Her bir program 2 saat sürüyor herhalde, ölmek için güzel bir program.

%21 max. yağ oranıyla sağlam bir antreman sonrası aynı gün kardiyoya gerek yok. Boş günlerde karın +yarım saat koşu yeterli olur.

Programınızdaki yanlışları sayıp moral bozmak istemiyorum.5 days full body program, 4 days upper/lower program ya da push pull legs programlarını araştırmanızı öneririm. Youtube'da bir sürü kanal var bunlarla ilgili.

• Tavsiyem halihazırda yıllarca kullanılmış, işe yaradığı kabul görülmüş programları uygulaman. Ben 10-11 yıldır ana branşım olmamasına rağmen ağırlık kaldırıyorum. Hala kendi programımı yazmadım. Sadece bana uygun olarak gördüğüm ve lineer ilerleyebileceğim programları seçip kendi fizyolojik özelliklerime uyarlamak. Bu uyarlama olayı da eklem sakatlığı gibi kısıtlamaların yoksa gereksizdir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.