Şimdi Ara

bu spor ayakkabısı nasıl sizce ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.barcin.com/urunid_159380_puma_axis_erkek_spor_ayakkabi.html

şu linkteki ayakkabı nasıl sizce tipi görünüşü vs.vs.vs.vs. internetten almayacagım (sadece örnek olsun diye koydum linki ) bugün bu modeli gördüm alacaktım ama numarası yokmuş yarın başka yerlede bakacagım . puma kullanmış olanlar da yorum yaparlarsa daha iyi olur
    en azından markanın sağlamlıgını ögrenmiş oluruz .veya 80-100 lira arası iyi bir tavsiye var mıdır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DAMİR KARA -- 9 Nisan 2012; 11:54:23 >

• valla hayatım boyunca giydigim en rahat ayakkabılar pumaydı hep bende yeni aldım puma roma 165 di 107 ye aldım ykm den dostum puma candır puma ve adidas başkasını geç
  • quote:

Orijinalden alıntı: BayernM

valla hayatım boyunca giydigim en rahat ayakkabılar pumaydı hep bende yeni aldım puma roma 165 di 107 ye aldım ykm den dostum puma candır puma ve adidas başkasını geç

bu zamana kadar 5 defa adidas, 1 defa kinetix ,2 defa nıke kullandım rahatlık olarak son nıke kadar hepsinde rahattım . son nike çok sorun çıkarttı ayakkabı 1 yıl olmadan topuğu toplandı taban kısmı eğrildi ayağım resmen ağrıyordu. ama dediğin gibi adidas gerçekten bu konuda çok iyi bir defa ipleri çıktı bir adidasın hemen kabul ettiler, bir kerede ben başka bir adidas ayakkabıyı tinerle sildim zift bulaşmıştı onunda ipleri çıktı onuda kabul ettiler. ama bu nıke ayakkabıya gözüm gibi baktım desem yeridir çünkü çok hoşuma gitmişti alırken severek almıştım ama gel gör ki nıke bize yamuk yaptı
    aldıgın ayakkabının ss'i varsa koyabilirmisin internetten bulup ?

• kullandığım en kaliteli en dayanıklı markadır. 46-47 numara giyen biri olarak söylüyorum 2 senelik ayakkabıda ne dikiş atması ne solma ne yırtılma ne deforme var 2 günde bir kullanmama rağmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: DAMİR KARA

quote:

valla hayatım boyunca giydigim en rahat ayakkabılar pumaydı hep bende yeni aldım puma roma 165 di 107 ye aldım ykm den dostum puma candır puma ve adidas başkasını geç

bu zamana kadar 5 defa adidas, 1 defa kinetix ,2 defa nıke kullandım rahatlık olarak son nıke kadar hepsinde rahattım . son nike çok sorun çıkarttı ayakkabı 1 yıl olmadan topuğu toplandı taban kısmı eğrildi ayağım resmen ağrıyordu. ama dediğin gibi adidas gerçekten bu konuda çok iyi bir defa ipleri çıktı bir adidasın hemen kabul ettiler, bir kerede ben başka bir adidas ayakkabıyı tinerle sildim zift bulaşmıştı onunda ipleri çıktı onuda kabul ettiler. ama bu nıke ayakkabıya gözüm gibi baktım desem yeridir çünkü çok hoşuma gitmişti alırken severek almıştım ama gel gör ki nıke bize yamuk yaptı
    aldıgın ayakkabının ss'i varsa koyabilirmisin internetten bulup ?

konusu vardı al dostumhttp://forum.donanimhaber.com/m_58178814/tm.htm

ayrıca bende şu ana kadar kullandıgım en kötü ayakkabıydı nike 150 lira verip almıştım ama dediklerinin hepsi bendede oldu sevmedim o yüzden almam da sanırım bir daha o paraları haketmiyor

• http://www.barcin.com/urunid_63427_adidas_vanquish_5m_erkek_spor_ayakkabi.html
    yuh şu ayakkabı 170 liraydı ayakkabı dünyası ve o adidas bayiinde . bu nasıl iş yav

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DAMİR KARA -- 9 Nisan 2012; 2:39:07 >
  • http://www.barcin.com/urunid_159380_puma_axis_erkek_spor_ayakkabi.html

beğendiğim puma buydu sizce nasıl ??? yarın gidip bir puma bayisi bulmayı düşünüyorum
  • quote:

http://www.barcin.com/urunid_159380_puma_axis_erkek_spor_ayakkabi.html

beğendiğim puma buydu sizce nasıl ??? yarın gidip bir puma bayisi bulmayı düşünüyorum

cok ciddi konuşuyorum ve iddaalıyım bu ayakkabının orjinalini bul bi kere denemek için giy ayakkabı neymiş anlarsın
  • quote:

quote:

http://www.barcin.com/urunid_159380_puma_axis_erkek_spor_ayakkabi.html

cok ciddi konuşuyorum ve iddaalıyım bu ayakkabının orjinalini bul bi kere denemek için giy ayakkabı neymiş anlarsın

orjinal derken ??? bu orjinal değilmidir. zatne internetten almam sadece ürünü göstermek için link koydum . internetten alışverişe pek güvenmiyorum

• new balance ın yanında letton gibi kalır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkolog

kullandığım en kaliteli en dayanıklı markadır. 46-47 numara giyen biri olarak söylüyorum 2 senelik ayakkabıda ne dikiş atması ne solma ne yırtılma ne deforme var 2 günde bir kullanmama rağmen

+1 dostum gayet rahattır ayrıca puma dan sonra başka ayakkabı giyince özellikle converse felan ayakların ağrıyor o derece rahatsız diğer ayakkabılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

Orijinalden alıntı: Alkolog

kullandığım en kaliteli en dayanıklı markadır. 46-47 numara giyen biri olarak söylüyorum 2 senelik ayakkabıda ne dikiş atması ne solma ne yırtılma ne deforme var 2 günde bir kullanmama rağmen

+1 dostum gayet rahattır ayrıca puma dan sonra başka ayakkabı giyince özellikle converse felan ayakların ağrıyor o derece rahatsız diğer ayakkabılar.

bu linkte gösterdiğim ayakkabının beyazı vardı 44 numara onu denedim gayet rahattı , ama bu rengi kalmamıştı

• quote:

Orijinalden alıntı: O403

new balance ın yanında letton gibi kalır

o kocaman N harfi bence çok bozuyor . resmen görmemiş durumuna düşürüyor kullanıcılarını. ayrıca nıke alacakken alacaktım onu (kahve modeli vardı n harfi tam belli olmuyordu )ama numarasını bulamamıştım yine ,onun yerine daha pahalı olan nıke almıştım (150 liraya) onuna her yeri bozulmuştu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DAMİR KARA -- 9 Nisan 2012; 3:43:58 >
  • çokta güzel duruyor çokta yakışıyor N harfi oraya..
  • quote:

Orijinalden alıntı: O403

çokta güzel duruyor çokta yakışıyor N harfi oraya..

yalnız bilmeyen nıkenin çakması sanar ki burada bilen çok çok az
  • Görüntü : kötü
    Rahatını : bilemem :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hazır konu varken bende bişe sorabilir miyim:Dhttp://www.barcin.com/urunid_159767_adidas_zeitfrei_erkek_spor_ayakkabi.html bu ayakkabı sizce nasıl? varsa daha iyi öneriler onları da alabilirim:D arkadşlarıma sordum bazısı iyi bazısı kötü dedi kararsız kaldım:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: forum1122

Görüntü : kötü
    Rahatını : bilemem :)

peki sen ne önerirsin ? nasıl bişey yani tip olarak
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.