Şimdi Ara

Bu Soruyu Ben Çözerim Diyen Varsa Buyursun.. Hediyeli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba Forumdaşlar, Acaba bu sorunun cevabını bilen var mı merak ediyorum, en çok beğeni alan yorumun sahibine Hakiki Kehribar Kolye ucu Hediye edeceğim

Afro Amerikan (Afrikalı, Teni Siyahi ve Zenci) insanlar neden Dijital yahut Profesyonel Fotoğraf Makinesi taşımazlar !?

Kendinize şunu sorun ben hiç fotoğraf makinesi boynunda asılı yada elinde fotoğraf çeken siyahi birini gördüm mü diye sorun, Flim, Belgesel, Turist, nerede gördüğünüz önemli değil

Evet Bu Ender sorulan sorunun cevabını bilen varsa yada sebebini tahmin eden varsa yorum yazsın, en çok beğenilen yorumun sahibine hediyeyi ücretsiz kargo olarak yollayacağım (16.04.2015 de saat 11.30 da kazanan belli olacaktır, saat 12 de postalanacaktır.)

Önemli Not : Lütfen Arama motorlarında aratıpda Ahan da Gördüm Espirilerine girmeyiniz, gerçek mana da daha önce gören ler açıkça beyan etsin, eminönünde çalışmama rağren 1 kere turistte dijital makine gördüm birde Tanrı Kent fliminde gördüm ve bu soru aklıma geldi, Etnik ayrımcılık veya ırkçılık kesinlikle sorumun içeriği değildir...

Not: Beklenen türde konuya gerçekten açıklık getirecek Frank Lapidus ve edriyınnn isimli üyelerin yorumu gibi objektif yorumlar kazandıran ve en yuksek oy alan kişiye pazartesi günü saat 12 de hediyesi adresi talep edilip yollanacaktır... Konu da aykırı birşey olurda kapansa bile hediyeler en son pazartesi 12 ye kadar kimin oyu yüksek ise hediye ona bedava kargolanacaktır.....

Hata edip Kalp Kırdıysak Affola...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenfiz -- 14 Şubat 2015; 19:16:18 >

• Bu paradoks oluyor mu ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Endless Fight -- 14 Şubat 2015; 17:58:13 >
  • çünkü son model pro makinalar, selfie ler vs popüler kültürün dayatması. Bu tarz şeyler moda olunca avrupalılarda daha çok yaygın olur ve bizlere kadar gelir. Ancak bir afrikalı son çıkan fotoraf makinasını almayı değilde, o gün de açlıktan ölmemeyi diler. Bahsettiğin makinaları karşılamaya ekonomileri yetmez.
    Zencilerin de ve siyahilerin de modaya, yada sosyal medyaya bizim kadar önem vermediğini düşünüyorum. Bizim gibi yediği yemeği çekmez, yada profil resmini sürekli güncellemez. En azından benim gördüklerim böyle.

Olaya bambaşka bir boyuttan bakmak istersek de; siyahilerin, afrikalıların, siyahilerin maneviyat duyguları bizim kadar gelişmemiştir. Ailece resim çekilelm de anımız olur, yada farklı bir ülkeye gidip yüzlerce resim çekilelim ileride bakarız diye düşündüklerini sanmıyorum. Biraz daha casual, rahat giyinen, elinde sigarası yada onun ayarında şeyler olan, beyaz spor ayakkabısı giyen insan tipi canlanıyor kafamda. Tabi bunlar benim şahsi düşüncem

güzel bir nokta yakalamışsın ancak

• Konu kilit
    Dostum buna paradoks değil bildiğin soru denir beyninin nasıl çalıştığını bilmiyorum ama ufkunu genişletmelisin zencileri afro amerikalıları bizden farklı olarak düşünmen onlara insan gözüyle bakmadığını doğurur her insanın farklı hobileri olabilir internetten kendinde bakabilirsin bu işle uğraşan profesyonel olarak yapan birsürü "zenci" insan var

Bu Soruyu Ben Çözerim Diyen Varsa Buyursun.. Hediyeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mark_Mamzark -- 14 Şubat 2015; 18:54:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gizem mi denir? Sen olsaydın ne derdin, Hemen düzeltebilirim
  • Gordum forum atese verilsin

• Mark_Mamzark kullanıcısına yanıt
    İnternetten aratarak bulduğun bir foto ile mi buna cevap yazıyorsun? Ben kişinin kendisine bu gune kadar gorup gormedıgını soruyorum, daha once gordum de hemen konuyu kilitliyeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank Lapidus

çünkü son model pro makinalar, selfie ler vs popüler kültürün dayatması. Bu tarz şeyler moda olunca avrupalılarda daha çok yaygın olur ve bizlere kadar gelir. Ancak bir afrikalı son çıkan fotoraf makinasını almayı değilde, o gün de açlıktan ölmemeyi diler. Bahsettiğin makinaları karşılamaya ekonomileri yetmez.
    Zencilerin de ve siyahilerin de modaya, yada sosyal medyaya bizim kadar önem vermediğini düşünüyorum. Bizim gibi yediği yemeği çekmez, yada profil resmini sürekli güncellemez. En azından benim gördüklerim böyle.

Olaya bambaşka bir boyuttan bakmak istersek de; siyahilerin, afrikalıların, siyahilerin maneviyat duyguları bizim kadar gelişmemiştir. Ailece resim çekilelm de anımız olur, yada farklı bir ülkeye gidip yüzlerce resim çekilelim ileride bakarız diye düşündüklerini sanmıyorum. Biraz daha casual, rahat giyinen, elinde sigarası yada onun ayarında şeyler olan, beyaz spor ayakkabısı giyen insan tipi canlanıyor kafamda. Tabi bunlar benim şahsi düşüncem

güzel bir nokta yakalamışsın ancak

Gerçekten akılcı bir yaklaşım, bende hep buna kanaat getirdim, ama hadi afrika kesmi böyle ama afro amerikan yani amerikada ki siyahilerden zengin olan kesim için bir yorumunuz varmıdır ?

• daha önce gördüm paradox çözülmüştür paypal mı iban mı atıyım karar ver
  • Paradoks çözümü olmayan,içinden çıkılamayan şeylere denir. Senin sorduğun gibi saçma sapan şeylere değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi non legor non legar -- 14 Şubat 2015; 18:11:15 >
  • Kaç tane siyahi gördün ki?

• CoolStoryWriter kullanıcısına yanıt
    "Evet Bu Paradox sorunun cevabını bilen varsa yada sebebini tahmin eden varsa yorum yazsın, en çok beğenilen yorumun sahibine hediyeyi ücretsiz kargo olarak yollayacağım"

Yukarıdaki yazdığım yorumun sahibiysen hemen adresını yollayabilirsin ama senden daha fazla begeni alan yorum olursa kolye ucu hedıyesı ona gıder
  • quote:

Orijinalden alıntı: non legor non legar

Paradoks çözümü olmayan,içinden çıkılamayan şeylere denir. Senin sorduğun gibi saçma sapan şeylere değil.

Buyur o zaman içinden çıkılamayan şeye sen cevap ver, hatta yukarıdaki yorumlarda da belirttim latife olarak aklıma bu geldı, eleştirerek yorum toplayıp teğmen, yüzbaşı, binbaşı olmak yerine daha mantıklı kelime bulabılen varsa paradox kelimesinin yerine, hemen düzelteyim
  • Eskiden siyahilere hayvan muamelesi yapılıyordu,örneğin avrupaya getirilen köleler kafeslerdeyken halk onları izleyip yemek veriyormus,fotograflarıda cekilip ilan veriliyormus gazetelere.Hatta bir fotograf vardı siyahi bir küçük kızı çitlerle cevrelenmiş bir alana koyup yemek veriyorlardı.Bu yüzden olabilir diye düşünüyorum

• Frank Lapidus isimli üye'nin yorumu gibi objektif yorumlar kazandıran ve en yuksek oy alan kişiye pazartesi günü saat 12 de hediyesi adresi talep edilip yollanacaktır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenfiz

quote:

Orijinalden alıntı: non legor non legar

Paradoks çözümü olmayan,içinden çıkılamayan şeylere denir. Senin sorduğun gibi saçma sapan şeylere değil.

Buyur o zaman içinden çıkılamayan şeye sen cevap ver, hatta yukarıdaki yorumlarda da belirttim latife olarak aklıma bu geldı, eleştirerek yorum toplayıp teğmen, yüzbaşı, binbaşı olmak yerine daha mantıklı kelime bulabılen varsa paradox kelimesinin yerine, hemen düzelteyim

O kadar zenci insanın içerisinde kullanan yok mudur? Vardır. Eee bu nasıl paradoks olucak?

• Ben iki kişi gördüm , merak ediyorum siz gördünüzmü, gördüyseniz nerede gördüğünüzü paylasırsanız ve sebebini kişisel olarak yorumlarsanız sevınırim...
  • Konunun sapmaması için, Paradox kelimesi alınan haklı tepkiler doğrultusunda değiştirdim...
  • non legor non legar N kullanıcısına yanıt
    Elbetteki vardır, zaten sorumun kaynağı da zengin ülke olarak amerikadaki flimlerde bile çok az rastlanan bir goruntu oldugundan goren varmıdır ve sebebini merakımdan boyle bir konu actım, bilene de ödül vermek içimden geldi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.