Şimdi Ara

Bu sorunu çözebilen çıkmadı. Nasıl bir sorun bu?!(SSLİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
145
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Windows İşletim Sistemleri >> Windows 7 >> Bu sorunu çözebilen çıkmadı. Nasıl bir sorun bu?!(SSLİ)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    Ya arkadaşlar ben pcyi xp den windows 7 yaptım. Bir kulaklık mikrofonum var. Windows xp de çok güzel çalışıyordu mic'i felan kusursuzdu fakat windows 7 ye geçtim her şey alt üst oldu. Kafayı yemek üzereyim bir türlü çözen yok bende çözemedim. Windows xp de çızırtısız yüksek ses gidiyordu karşıya çok kaliteliydi windows 7 bir geçtim cızırtılar, boğuk ses , düşük ses başladı. Lütfen yardımcı olun var mı başına gelip çözen? Ses driverını güncelledim realtek yüklü. Ön panele takıyorum mic sesi biraz yükseliyor fakat hala cızırtı devam ediyor. Cızırtı gitsin diye eko açıyorum ses boğuk çıkıyor çok azalıyor. Ve ön panele takınca kulaklıkta sağ taraftan gelen ses kulaklığın solundan çıkıyor. Arka panele takıyorum mic ses azalıyor fakat cızırtı hala var. Neden böyle bozuldu mic'im? Birde ön panelde sürekli giriş var gösteriyor yönetimde ama hiç bir şey takılı değil. SS atıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jokurx -- 14 Temmuz 2015; 1:05:17 >

|
    |

• Yüzbaşı
    716 Mesaj

Güncel sürücülerle denedin mi?
    |
    |
    Bahsedilenler: Jokurx

// Avuç İçi İle Direksiyon Çevirenler Kulübü \\
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.