Şimdi Ara

bu sorun hakkında bi fikri olan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • www.muzikportalı.org adresine girince böyle bi yazı ile karşılaşıyorum acaba sorunun sebebi nedir?
    ---------------------------------------------------------------------------------
    Bilerek veya Bilmiyerek Sitemizde izin verilmiyen Harvester kullaniyorsunuz.

Güvenlik sistemi bu saldiri nedeniyle Sizi Sitemizden ve Servamizdan BANLADI.

Yapilan islem adim adim Kayida alindi ve Site Yönetimine gönderildi ! Toplanan bilgiler incelendikten sonra gereken Kanuni islem yapilcaktir.

Kullanici Agent: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.7.8) Gecko/20050511 Firefox/1.0.4
    Remote Adresi: 86.96.237.116
    Client IP: none
    Yönlendirme: none
    BAN Tarihi: 2005-05-09 13:07:26
    BAN Süresi: S�resiz

Malesef cok Üzgünüz
    NukeSentinel™ 2.0.2 _AB_BYNSN

• çok saçma ya..
    böle bişi olabilir mi?
  • Dalga geçmek için bir mesaj olmasın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluesahin -- 16 Mayıs 2005, 1:45:17 >
  • Valla bugün itibariyle ben dewww.muzikportal.com a girdiğimde aynı yazı çıktı.. Hatta paranoyaya bağlayıp türlü senaryolar kurdum.. Gece kapı çalınıyormuş, internet polisleri gelip beni kelepçelerle tevkif ediyorlarmış, arkadaşlarım bana sigara ve temiz çamaşır getiriyorlarmış, 3-4 yıl yatıp çıktıktan sonra da davullu zurnalı karşılama yapıyorlarmış vs vs =) Buradaki yorumları okuyunca iyice bir rahatladım tabii, sağolunuz..
  • çok kısa sğre içinde bikaç tane mp3 falan download ettinmi? Bazı programlar varya bütün siteyi linklerle beraber falan download eden. Belki o yüzden yazıyo olabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.