Şimdi Ara

Bu site güvenilir midir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.ofissbilgisayar.com/default.aspx
    Evet arkadaşlar internette notebook fiyatlarına bakarken gördüm özellikle msi gt70 fiyatı şuanki kura göre fazla ucuz geldi ne dersiniz. Bu siteyi gören duyan bilen alışveriş yapan var mı? Üstelik kapıda ödeme seçeneği dahi var güvenli midir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güncel

• site olarak pek güvenilir gelmedi ama eğer istanbulda oturuyorsan, mekanına girip gör, elden al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zubeyrtasci

site olarak pek güvenilir gelmedi ama eğer istanbulda oturuyorsan, mekanına girip gör, elden al.

Yok dostum İstanbul da değilim problem o zaten

• çok güvenme derim, 50-100 tl ye o kadarlık riske girmeye değmez gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zubeyrtasci

çok güvenme derim, 50-100 tl ye o kadarlık riske girmeye değmez gibi.

Haklısın hocam lakin insanın o fiyatları görünce ister istemez aklı kayıyor.

• ee yapacak bir şey yok. zaten aklın kaymasa adamlar nasıl kazıklayacak:) gerçi bilemiyorum güvenilir de olabilir ama ihtimal dahilinde sonuçta
  • uyar48 U kullanıcısına yanıt
    Ben de MSI'ın farklı bir modelini alacağım. Fiyat bakımından dikkatimi çektiği için arayıp telefonda konuştum. Telefondaki arkadaş gayet ilgiliydi. Elden almam halinde bir miktar indirim yapabileceğini söyledi.

Bildiğim kadarıyla kendileri gittgidiyor üzerinden de satış yapıyorlar. Tabi bu satışlarda fiyatı kendi sitelerinde göre biraz arttırıyorlar gittigidiyor kendilerinden pay aldığı için.

http://profil.gittigidiyor.com/ofissbilgisayar

Bir de dikkatimi çeken sattıkları ürünlerin kutularının açılmış olması. Fakat bu durum gittgidiyor, n11 gibi sitelerde satış yapan her küçük işletme için geçerli. Sorduğumda ''denenmek amaçlı açılmıştır'' gibisinden cevaplar alıyorum. Site yorumlarına baktığımda ürünü satın alıp bir şikayeti olmayan çok insan var.

Acaba bu tip mağazalar sayılı ürün aldıkları için kutuları sadece kontrol amaçlı mı açıyorlar? Yoksa işin içinde başka şeyler mi var? Bunu anlayamadım. Bilen birisi aydınlatırsa sevinirim.

Bu arada fiyatlarının düşük olmasının sebebi stokta kalmış eski ürün olduğu için olabiliyor bazen.

• quote:

Orijinalden alıntı: CaeNs

Ben de MSI'ın farklı bir modelini alacağım. Fiyat bakımından dikkatimi çektiği için arayıp telefonda konuştum. Telefondaki arkadaş gayet ilgiliydi. Elden almam halinde bir miktar indirim yapabileceğini söyledi.

Bildiğim kadarıyla kendileri gittgidiyor üzerinden de satış yapıyorlar. Tabi bu satışlarda fiyatı kendi sitelerinde göre biraz arttırıyorlar gittigidiyor kendilerinden pay aldığı için.

http://profil.gittigidiyor.com/ofissbilgisayar

Bir de dikkatimi çeken sattıkları ürünlerin kutularının açılmış olması. Fakat bu durum gittgidiyor, n11 gibi sitelerde satış yapan her küçük işletme için geçerli. Sorduğumda ''denenmek amaçlı açılmıştır'' gibisinden cevaplar alıyorum. Site yorumlarına baktığımda ürünü satın alıp bir şikayeti olmayan çok insan var.

Acaba bu tip mağazalar sayılı ürün aldıkları için kutuları sadece kontrol amaçlı mı açıyorlar? Yoksa işin içinde başka şeyler mi var? Bunu anlayamadım. Bilen birisi aydınlatırsa sevinirim.

Bu arada fiyatlarının düşük olmasının sebebi stokta kalmış eski ürün olduğu için olabiliyor bazen.

Evet hocam önemli bi noktada kutuların açılması. Kutular gerçekte neden açılıyor, garanti durumu ne, vede msi ın verdiği tüm aksesuarları bu adamlarda verecek mi?

• uyar48 U kullanıcısına yanıt
    Aksesuarlardan genellikle mouse verilmiyor. Ama bazi yerlerde bu mouselarin belirli dagitim alanlarinda kutu iceriginde olmadigini da okumustum. Tabi kutuyu actiktan sonra ne yapacaklarini bilemeyiz.

Ama ben mouse konusunu cok onemsemiyorum. Bilgisayar sifir ve sorunsuz olsun yeterli.

• fiyatları piyasada araştırın bence öyle siteler üzerinde de

http://www.notebookadresi.com/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.