Şimdi Ara

bu sistemim bf 4 kaldırır mı sizce ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar,nvidia geforce gt540m cuda 1 gb,i5 2430m 2.4 ghz,4 gb 1333 mhz ram e sahibim sizce bu sistemle battlefield 4ü online olarak lowda yada mediumda oynayabilir miyim ? yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar .

• Lowda rahat oynarsın, mediumda da belki. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackKhan kullanıcısına yanıt
    battlefield 4 almayı düşünüyorum da başka bir arkadaş da oynatmaz yazdı ,yani oyunu alıp hayal kırıklığı da yaşamak istemiyorum açıkçası ,bilmiyorum ya çok kararsız kaldım :/ yorum için çok teşekkür ederim ama inşallah siz haklısınızdır .
  • OYNATIR KARDEŞ merak etme ama oyunda anlık takılmalar olur onuda sistemle alakası olmaz ama belki mediuma alırsan elki takılma arta bilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: grbzgrbz

battlefield 4 almayı düşünüyorum da başka bir arkadaş da oynatmaz yazdı ,yani oyunu alıp hayal kırıklığı da yaşamak istemiyorum açıkçası ,bilmiyorum ya çok kararsız kaldım :/ yorum için çok teşekkür ederim ama inşallah siz haklısınızdır .

Ben sizinkinden düşük sistemde lowda oynadım ve oyunu bitirdim.

• hocam çok teşekkür ederim yorum için umutlandırdınız beni açıkçası :) işlemcim ve ekran kartım çok kötü değil bence de,evet mediumda biraz sorun çıkartır gibi geliyor bana tıpkı dediğiniz gibi.
    hocam açıkçası güzel haber oldu bu benim için ama multiplayer ve single player arasında fark olur mu onu kestiremiyorum,oyunun sistem gereksinimleri hiç bir oyunda yok,bende bad company 2 vardı singleplayerda rahattı da multide bazen bağırabiliyordu :)
  • quote:

hocam açıkçası güzel haber oldu bu benim için ama multiplayer ve single player arasında fark olur mu onu kestiremiyorum,oyunun sistem gereksinimleri hiç bir oyunda yok,bende bad company 2 vardı singleplayerda rahattı da multide bazen bağırabiliyordu :)

Multiplayer biraz daha ağırdır tabi, zaten oyun biraz sorunlu şu aralar ve yavaş yavaş düzeliyor. Sisteminizle lowda da olsa kasmadan oynuyacağınız düşünüyorum.

• quote:

merhaba arkadaşlar,nvidia geforce gt540m cuda 1 gb,i5 2430m 2.4 ghz,4 gb 1333 mhz ram e sahibim sizce bu sistemle battlefield 4ü online olarak lowda yada mediumda oynayabilir miyim ? yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar .

Aynı sistem bende vardı ne yazık ki multide kaldırmıyor :S
    evet insanlar bayağı şikayetçi oyun tamamlanmadan piyasaya sürülmüş diye bu aralar geçen dice oyuncuların gönlünü alacak diye haberler bile çıktı,teşekkürler hocam tekrar yorum için
  • sizde de mi asus k53sv-sx581 var acaba ? multiplayerda kaldırmıyorsa almam hocam ya battlefield serisini biz mp için alıyoruz oynuyoruz,zorlanır ama lowda götürür diye tahmin etmiştim :/
  • quote:

sizde de mi asus k53sv-sx581 var acaba ? multiplayerda kaldırmıyorsa almam hocam ya battlefield serisini biz mp için alıyoruz oynuyoruz,zorlanır ama lowda götürür diye tahmin etmiştim :/

asus n serisi var parçalar tamamen aynı.hatta benim ekran kartı gt550m

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J.A.Cooper -- 1 Şubat 2014; 9:11:14 >
  • ekran kartlarımız biraz eski kalıyor cidden bf4 gibi bir oyunu çalıştırması biraz ekstra olurdu,çok teşekkürler hocam yorum için sonuçta en doğru sonucu tecrübe madem sizin sistem multide çalıştırmıyor benimki hiç çalıştırmaz :/ cd key de almıyorum o zaman .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.