Şimdi Ara

Bu sisteme 250W PSU yeter mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ASUS PRİME A320M-K Ddr4 S+Gl Am4 ANAKART
    Team DDR4 8GB(4GBx2) 2400MHz Gaming Ram Bellek TM4TVUL240042RD
    1xSSD ve 1X2.5 HDD

Kasa ile birlikte gelen PSU'yu kullanmayı düşünüyorum. OC falan yapmayacağım zaten bu chipset ile istesem de yapamam. Sizce 250W PSU yeter mi bu sisteme?

• güç kaynağı büyük ihtimal foem veya everesttir o dandik güç kaynaklarını kullanmayın hiç gerek yok sistemi uçurur

şunu alabilirsin hocam high power kaliteli bir markadır

http://www.sinerji.gen.tr/high-power-400w-80-bronze-kirmizi-fanli-atx-guc-kaynagi-pmu406353

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baktım da TX markaymış hb'deki yorumlara baktım sesli çalıştığını söylemişler o yüzden siparişi iptal ettim. Şimdi hem kasa hem de psu lazım. 400W fazla olmaz mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cricet -- 12 Kasım 2017; 22:18:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FourierSeries

Baktım da TX markaymış hb'deki yorumlara baktım sesli çalıştığını söylemişler o yüzden siparişi iptal ettim. Şimdi hem kasa hem de psu lazım. 400W fazla olmaz mı?

max. bütçe ne kadardı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: airstyles-

quote:

Baktım da TX markaymış hb'deki yorumlara baktım sesli çalıştığını söylemişler o yüzden siparişi iptal ettim. Şimdi hem kasa hem de psu lazım. 400W fazla olmaz mı?

max. bütçe ne kadardı?

Kasa+PSU max 200TL, amacım oyun bilgisayarı toplamak değil mütevazi bir kasa işimi görür, sadece 2.5 inç HDD yuvası olsun yeter. PSU için de sessiz olması önemli.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: airstyles-

quote:

max. bütçe ne kadardı?

Kasa+PSU max 200TL, amacım oyun bilgisayarı toplamak değil mütevazi bir kasa işimi görür, sadece 2.5 inç HDD yuvası olsun yeter. PSU için de sessiz olması önemli.

high power 400w alıp kalan paraylada 2.elden boş atx kasa alırsın hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Corvo Attano 1837 -- 12 Kasım 2017; 23:23:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.