Şimdi Ara

Bu sistem rekor kırmak için tasarlandı; İşte K1NGP1N'in yeni oyuncakları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
1
Favori
58.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: momento_tr

Jack Bauer görmesin bunu anında imha eder valla nükleer bomba sanıp :D

dünyamıza bir iyilik daha yapmış olur ne güzel işte

jack bauer gibi insanlar keşke gerçek hayatımızda da olsa
  • sizinde arkanızda koskoca evga olsa maddi+hertürlü destek ve dünya malzeme olsa sizde yaparsınız...

sağdaki
    Bu sistem rekor kırmak için tasarlandı; İşte K1NGP1N'in yeni oyuncakları

atölye

nvidia geforce lan partisinde ordaydı..

sanırım düzenek 4way sli gtx 590 evga clasfield yani 8adet gtx 580 gpusu sisteme 3adet power bağlamışlar onlarında en düşük 1200watt olması muhtemel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demircibu -- 5 Kasım 2011; 3:06:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Alagan

Oynasın dursun oyuncaklarıyla

• SÜPER TASARIM..
  • Renkler Süper.O Pc Bende Olcak Of Diyorm :D
    Uzay Gemisinden Kaçmış Gibi Veya Optimus'un Beyni Gibi :D
  • Harbi nükleer silah gibi.
  • çok zengin olsam bile böyle bişey yapmam max 2.000 tl dik bir pc toplardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

çok zengin olsam bile böyle bişey yapmam max 2.000 tl dik bir pc toplardım

Hocam adamlar crysis 2'yi full hd oynamak için kurmamışlarki sistemi Rekor kırmak için toplamışlar. Zaten 2 işlemciyi görünce direk oha dedim.

Harbiden sistem nükleer silah gibi. Sponsor var, para var.
  • O kadar hızada gerek yok aşırı hız tehlikelidir.
  • 7970 koysaymış daha iyi olurmuş :P
  • bakın 5 10 sene evvel 4 .5 ghz hayal idi evlerde
    .amaç performans oldugu için çekirdek olayına yogunlaştılar
    o malzemelerin yaptıgını sen bir kaç sene sonra 16 32 çekirdekle yapıcaksın cloga gerek kalmadan üzülme..
  • Cok da onemliydi ya ne olacak 8 ghz ye cikinca kicina madalya mi takacaklar zengin zuppe oyuncaklari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inuh

Cok da onemliydi ya ne olacak 8 ghz ye cikinca kicina madalya mi takacaklar zengin zuppe oyuncaklari

evet madalya takacaklar. formula 1'e de gerek yok. ne olacak en hızlı arabayı yapınca?

bunlar teknolojinin ucunu görmek için yapılmış şeyler. aynı zamanda reklam amaçlı. evga piyasadaki en karizma markaysa bir sebebi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asterisk*

quote:

Cok da onemliydi ya ne olacak 8 ghz ye cikinca kicina madalya mi takacaklar zengin zuppe oyuncaklari

evet madalya takacaklar. formula 1'e de gerek yok. ne olacak en hızlı arabayı yapınca?

bunlar teknolojinin ucunu görmek için yapılmış şeyler. aynı zamanda reklam amaçlı. evga piyasadaki en karizma markaysa bir sebebi var.

F1 in mantikli oldugunu idda eden herhangi bir cumle/tumce kullanmadigimi belirterek teknolojinin ucunu gormek mantigina sadece yuzumdeki kucuk bir gulumseme ile tebessum ettim.

Bu arada evgayi bana anlatmak beni bana anlatmaktan farkiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben böyle rekor kırmayı rekordan saymıyorum. Yarın biri bir kart daha ekler, oldu bitti. Çok değişken. Kullanılabilr ve bulunabilr şeylerle kırılan rekoru adam yerine koyarım. 3 tane güç kaynağı, 4 tane kart, bilmem kaç derecelik sıvı, ebesinin nikahı... Siz bu kartları, aletleri bu ortamlarda kullanmak için üretmiyorsunuz ki. Gıdım gıdım evinde kırılan rekor makbüldür. Zerre değeri yok gözümde.
  • quote:

quote:

quote:

F1 in mantikli oldugunu idda eden herhangi bir cumle/tumce kullanmadigimi belirterek teknolojinin ucunu gormek mantigina sadece yuzumdeki kucuk bir gulumseme ile tebessum ettim.

sana evgayı anlatan yok. sırf artistlik yapmak için lafları ucundan alıp cevap verme lütfen. "evga piyasadaki en karizma markaysa bir sebebi var" demek evga'nın ne olduğunu bildiğini varsaymak olur sana anlatmak değil.

sana göre o zaman newton da gereksiz bi adamdı. oturup böyle şeylerle uğraştı. bunlar bilimle ilgili olaylar. f1 sayesinde kim bilir ne teknolojiler geliştiriliyor en sonunda da senin ayağına, arabana geliyor.

ayrıca bu bir rekor denemesidir. hiçbir şeyle alakası olmasa bile bi mantığı vardır. olimpiyatta rekor kırmaya çalışan adama boş işlerle uğraşıyorsun demek gibi bir şey bu bahsettiğiniz. gidin bu tarz yorumları aynı anda 72 muzu ağzına alabilen adamın rekor denemesine yapın.

• quote:

quote:

quote:

quote:

sana evgayı anlatan yok. sırf artistlik yapmak için lafları ucundan alıp cevap verme lütfen. "evga piyasadaki en karizma markaysa bir sebebi var" demek evga'nın ne olduğunu bildiğini varsaymak olur sana anlatmak değil.

sana göre o zaman newton da gereksiz bi adamdı. oturup böyle şeylerle uğraştı. bunlar bilimle ilgili olaylar. f1 sayesinde kim bilir ne teknolojiler geliştiriliyor en sonunda da senin ayağına, arabana geliyor.

ayrıca bu bir rekor denemesidir. hiçbir şeyle alakası olmasa bile bi mantığı vardır. olimpiyatta rekor kırmaya çalışan adama boş işlerle uğraşıyorsun demek gibi bir şey bu bahsettiğiniz. gidin bu tarz yorumları aynı anda 72 muzu ağzına alabilen adamın rekor denemesine yapın.

Gece gece okumaya üşendim en kısa zamanda cevap yazacağım

• Rekoru Adam kirmiyor zaten para evgadan sistem adamin degil baslikta gozuktugu Gibi para evgadan cikiyor evganinda amaci pazarda Rekoru kirarak prestij ve musteri memnuniyeti Guveni saglamak.Bu kadar para doktukten sonra kirilir cift islemci hic adio degil onemli olan yaraticilikla Daha dusk sistemlerle rekor kirmak bizimkilerin amdye princle zamaninda yaptigi Gibi.Ki rekor kirilmasinin tek yarari firmaya bilgisayar sektorunede hicbir zaman faydasi olmamasida cok ironik.Kisacasi firmalarin buyuk para kaynagi bu sli cflerden geliyor milleti sidik yarisi a sokup 3d mark ile hirslandirip degmeyecek slide cfye yonlendiriyor sonucunda tuketim cilginligi doguyor.
    Edit:Yani demek istedigim amac artik sidik yarisi olmus buda firmalarin kaybettigi paralara oyun cikarmadigi icin cok pahali yaptigi icin satamadigi kartlarin islemcinin kaybettigi paralari buralardan kazaniyor sirf hAva attack isteyenler yuzunden boyle tipler forumda cok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marfoglu -- 14 Şubat 2012; 1:55:39 >
  • Rekordaki mantık şudur; yetenek ve benzersizlik. Ben burda benzersizlik ve yetenek görmüyorum. Gördüğüm tek şey para. Ayrıca rekor riskinide beraberinde getirir. Burda risk ne? En fazla işlemciyi cortlatırsın, onunda parası şirketten...

F1? Evet milyon dolarlık arabalar. Ama otur içine sürebiliyor musun? Sana o arabayı vermeleri için, yıllarca disiplinli bir şekilde çalışman ve riski olarakta ölümü göze alman gerek.

Ağzına 72 tane muz alan adam; peki ağzınız var ve 72 tane muz bulun. Becerebilecek misiniz deneyin.

Risk yok, yetenek yok, benzersizlik yok. Para para para...

Rekor değil, reklam.
  • Bu sistem rekor kırmak için tasarlandı; İşte K1NGP1N'in yeni oyuncakları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 14 Şubat 2012; 3:28:06 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.