Şimdi Ara

Bu Sistem Nasıl???Ne Önerirsiniz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi forumlar; 2 yıl öne bozulup bir köşede atıl duran bir bilgisayarım var.(büyük ihtimal psu da ama başka birşeyde olabilir)Bugün casperı arayıp özelliklerini öğrendim.

İşletim sistemi : WINDOWS 7 HOME PREMIUM
    İşlemci : I7-2600 3.4 GHZ 8 MB Sandy Bridge Series
    Bellek : 2 X 4GB DDR3 1333 MHZ
    Ekran Kartı : HD6510 1 GB DDR3
    Anakart : H61 CHIPSET IPXSB
    Depolama : 1TB HDD 7200 RPM

NSH.2600-8T65P
    şimdi bu bilgisayarın durumu ne yani hangi oyunları oynayabilirim.elimde 2 bin tl var.bu pc yi upgrade etsem güncel oyunları oynayabilirmiyim.yada yeni pc mi toplayım.
    ayrıca aklımda şöyle bir fikir var;forumdan ps4 alıp büyük oyunları bunda pcde tamir ettirip oynayabildiğim oyunlarıda onda oynamayı düşünebilirim.bana yardım ederseniz çok mutlu olurum en azından hangi oyunları oynayabilirim onu söyleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ork Glr -- 23 Haziran 2017; 17:48:26 >

• Güncel
  • Ork Glr kullanıcısına yanıt
    İşlemci iyi. Sorunun ne olduğunu tespit etmek lazım.
    Bu e.karti ile bisey oynatmaz. Güncel bir e.kartı alınırsa sorunsuz kullanılır.işlemci iyi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • forvet09 kullanıcısına yanıt
    Çok sağol.peki hangi e.kartını onerirsin ve e.kartını yukseltirsem başka parçada yükseltmem gerekir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Kasayi calistirir hale getir sen, gerisine yazariz.

• forvet09 kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam.Peki dediğim gibi büyük ihtimal sıkıntı psu da yeni psu almam gerekiyor.250 wattlık alıp taksam ilerde parçalar değiştiğinde sorun olur mu?
    Power almadan once ariza tespiti yaptirsan iyi olur. Gercekten sorun powerda mi? 250w iyi bir e.karti icin yeterli olmayacaktir. Onerim kaliteli en az 400 w bir power.

• şu güç kaynağını al tak
    http://www.hepsiburada.com/high-power-500w-80-37-5a-single-rail-aktif-pfc-siyah-atx-guc-kaynagi-hpq-500st-h12s-p-BD200052

çalışmazsa RAM leri sök tektek tak her iki slotuda dene gene çalışmazsa ekrankartını sök dahili grafik kartıyla bak belki çalışır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.