Şimdi Ara

Bu sınav niye böyleydi ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
2
Favori
871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Scream5

quote:

Orijinalden alıntı: MCMXCIV

quote:

Orijinalden alıntı: TexasMelih

quote:

Orijinalden alıntı: Scream5

Mat. 2 sıfır beyler... Kalan 2-3 ayda abanırsam 15-25 arası yapmam mümkün mü?

Mümkün.. Zaten 10-15 soru temel matematikten geliyor. Mat 2 den bi 5-6 konuya bakarsın(karmaşık sayılar, polinom, logaritma,toplam-çarpım falan) 15-25 net rahat gelir yani..

http://forum.donanimhaber.com/m_73303998/mpage_1/f_/key_//tm.htm#73303998 konusunu açmıştım
    ben de öyle yapmayı planlıyorum. trigonometriden sonrası koptu bende. türev almayı biliyorum ama türev olsun integral olsun "çok fazla soru çeşidi var". insan hepsini kavrayamayabiliyor.
    en iyisi dediğiniz gibi o konulara kasıp kalan konulardan yapacağımız konuları extra puan veya promosyon olarak düşünmek.

Beyler ikinize de çok teşekkür ederim. Umudumun azaldığı bu günlerde yeniden dirildim, diyebilirim. Peki mat. 1 konuları ağırlıklı olarak hangi konulardan geliyor?

%100 doğru mu bilmem ama burada var

• bu sınavdan yüksek almak için veyahut türkçeyi sağlam yapmak için ösym ye özgün tarzı bizim de düşünmemiz gerekti ve sistemin harika kölesi olmak, ösym nin çöplüğü gibi bir düşünce yapısında olmak lazımdı hak etmeyenler hep yüksek aldı hak edenler düşük aldı(herkes için söyleyemem) ben şahsen panikledim 6-7 ay boyunca ilk sınavımdı telaş içinde geçirip paniklediğim çünkü yanlış yapma lüksünüz yok düşünüp doğru ypamanız gerekecek ulan 1 sene matematik dersi gördüm sınavda 1 tane soruyu bile göremedim insanı her şeyden soğutuyorlar.. türkçede 6-7 net fazla hesaplıyorum 30 puan fazla çıkıyor :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: AudreyTautou

bir adam kirmizi isikkta istop etmis, biri de yardimetmis arkadan

a)pratik cozumler bulmak
    b)iletisim sekli

3 dk dusundum a yaptim yanlis

guvertede gorevlinin ne yaptigini anlatan paragraf

a) 1. kisili anlatim
    b) oznellik var

3 dk dusundum b yaptim yanlis.. nerde var oznellik abi adam kamera gibi anlatiyor

bir de kitaplarini bir araya toplamis sorusunda da 1 e 2 arasinda kaldim o da yanlis..

bunun gibi 3 anlam sorum daha yanlis :(

güvertede görevlinin ne yaptığını anlatan paragrafta tahmin var şıkkına doğru deyip öznellik yok demen bana baya baya saçma geldi.bir daha düşün bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShawShank97

bu sınavdan yüksek almak için veyahut türkçeyi sağlam yapmak için ösym ye özgün tarzı bizim de düşünmemiz gerekti ve sistemin harika kölesi olmak, ösym nin çöplüğü gibi bir düşünce yapısında olmak lazımdı hak etmeyenler hep yüksek aldı hak edenler düşük aldı(herkes için söyleyemem) ben şahsen panikledim 6-7 ay boyunca ilk sınavımdı telaş içinde geçirip paniklediğim çünkü yanlış yapma lüksünüz yok düşünüp doğru ypamanız gerekecek ulan 1 sene matematik dersi gördüm sınavda 1 tane soruyu bile göremedim insanı her şeyden soğutuyorlar.. türkçede 6-7 net fazla hesaplıyorum 30 puan fazla çıkıyor :D

türkçe iyi gelecek diye seviniyordum,bilsem 5-6 y yapardım abi kendimden utandım
    köle çöp hak etmeyen falan

• quote:

Orijinalden alıntı: itrysohard

quote:

bu sınavdan yüksek almak için veyahut türkçeyi sağlam yapmak için ösym ye özgün tarzı bizim de düşünmemiz gerekti ve sistemin harika kölesi olmak, ösym nin çöplüğü gibi bir düşünce yapısında olmak lazımdı hak etmeyenler hep yüksek aldı hak edenler düşük aldı(herkes için söyleyemem) ben şahsen panikledim 6-7 ay boyunca ilk sınavımdı telaş içinde geçirip paniklediğim çünkü yanlış yapma lüksünüz yok düşünüp doğru ypamanız gerekecek ulan 1 sene matematik dersi gördüm sınavda 1 tane soruyu bile göremedim insanı her şeyden soğutuyorlar.. türkçede 6-7 net fazla hesaplıyorum 30 puan fazla çıkıyor :D

türkçe iyi gelecek diye seviniyordum,bilsem 5-6 y yapardım abi kendimden utandım

burda ne demek istedin kardeş :D

• quote:

quote:

quote:

hocam siz öyle yazmışsınız ya ösymnin çöplüğü gibi düşünce yapısında olmak
    sistemin harika kölesi olmak vs

• quote:

quote:

quote:

quote:

hocam siz öyle yazmışsınız ya ösymnin çöplüğü gibi düşünce yapısında olmak
    sistemin harika kölesi olmak vs

tamam :)

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.