Şimdi Ara

BU SENE UÇ BİR YIL OLACAK! BU SENE 2020 DEĞİL 2015 OLACAK 2015!!! 2015 GELİYOR 2015!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
4
Favori
5.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ÖĞRENCİLERİN EVE TIKALI KALMASI ONLARI REKABETTEN UZAK TUTTU VE KONFOR ALANLARINDA KALDILAR.

HERKES EVDE HEP DERS ÇALIŞMADI, KOPTULAR, DAĞILDILAR, DÜŞTÜLER. KONFOR ALANI KARA DELİKTİR, ÇEKER.

HARIL HARIL, ŞARIL ŞARIL ÇEKER, ÇEKTİ!! GİDİN GEÇEN SENE BİR OKULDA KAÇ KİŞİNİN 100+, 90+ YAPTIĞINA VE BU SENE SAYININ KAÇ OLDUĞUNA BAKIN!!

12'LER PATATES OLDU, 12'LER PATATESLENDİ! MEZUNLAR DA ÖNCEKİ SENELERE GÖRE ZAYIF KALACAKLAAAARRR!!

ÖNCEKİ SENELERDE MEZUNLAR LTİ+ORGANİK-MODERN FİZİK TEMELİYLE MEZUN SENELERİNE GİRERLERDİ!

GEÇEN SENEYSE BUNLARIN KALKMASIYLA ÇOĞU MEZUN BU KONULARA YA HİÇ ÇALIŞMADI, ÇALIŞTIYSA DA NORMAL BİR MEZUNUN %15'İ KADAR ÇALIŞTI.

2015 GELİYOR, 2015 KOŞTURA KOŞTURA GELİYOR!! 2015 2021'İ SEÇTİ GELİYOORR!!

BU SENE UÇ BİR YIL OLACAK! BU SENE 2020 DEĞİL 2015 OLACAK 2015!!! 2015 GELİYOR 2015!!!

2021 2015'İ GERİDE BIRAKAN BİR YIL OLACAK! +++

DERS KASMAYA VE AĞIRLIK KALDIRMAYA DEVAM EDİN PATRIOTLAR!!!

• Ha işte şöyle konularla gelin şu foruma :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • normal bir sınav olursa 2020 den kötü gelmez

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hesabimsilinsin -- 1 Nisan 2021; 22:10:15 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bu forumda bunu ikinci diyisim bence ne olursa olsun 2020 den kötü gelmez lti organik kimya tyt de +30 dakika muhabbeti bunlar gerçekten küçük şeyler değil en kötü ihtimalle 2019 ve 2020 sıralamasını toplayıp 2 ye bölün bu yıl ki sıralamalar için bence

• BEN 2015 DİYORUM SİZ HALA 2020 DİYORSUNUZ BEYLEEERRR!!

• Hocam bence hiçbir sene çalışan kişi üzülmez her sene ilk 20 bine 20 bin tane insan giriyor bizim yapmamız gereken sıralama düşünmek yerine elimizden geldiğince çalışmak karambadir 2020ayt dir inanılmaz sinir oluyorum o tür insanlara rakip elemenin bile bir şerefi olur

• Deli konuşuyor. Konuş deli
    Artık her sene birbirinden beter gelecek alışsaniz iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: culcaster999

Deli konuşuyor. Konuş deli
    Artık her sene birbirinden beter gelecek alışsaniz iyi olur

KUDUR.

BLOK, BB.

• oha forumda negatif değil pozitif konu açılmış hayretler içerisindeyim. Parti kur oy verelim michael de santa (a.k.a michael townley) reis

• quote:

Orijinalden alıntı: huseyinadukeeee

oha forumda negatif değil pozitif konu açılmış hayretler içerisindeyim. Parti kur oy verelim michael de santa (a.k.a michael townley) reis

İYİ Parti'ye at bana oy vermiş gibi olursun hocam. BU SENE UÇ BİR YIL OLACAK! BU SENE 2020 DEĞİL 2015 OLACAK 2015!!! 2015 GELİYOR 2015!!! 

• Ne milleti ne kendinizi kandırın 2020den beter gelecek

• Neyse uğraşmıyacağım

• :)

• Doğru
  • çok hoş bir konu olmuş

güne güzel başladım

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.