Şimdi Ara

bu sene tıp kazandım hazırlık okuyacağım ing kötü ama ydt ilk100e hazırlansam 1yılda girebilir miyim

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• yardımcı olacak dilci veya böyle tecrübesi olan arkadaşlar bi el atarsanız çok iyi olur
  • Ydt de ilk 100 e girmek cok zor hocam 2-3 yanlis yapsaniz bile cok iyi bir tyt gerekiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jjlt J kullanıcısına yanıt
    biliyorum hocam tyt netim şuan 80 -100 arasıdır bunu 105 110 civarına çekmem gerekiyor ve yabacı dili de 78 - 80 arasına çekmem gerekiyor 1 yıl hazırlıkta çok fazla boş vaktim olabilir yapabilir miyim bilmiyorum ama :D
  • samsunlu1998cimbom123 S kullanıcısına yanıt
    Bence cok zor ama denemeden bilemezsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jjlt J kullanıcısına yanıt
    Evet öyle hocam . aslınca hazırlanmak çokta içimden gelen bir şey değil ama bölümün hazırlık sınıfı var ailem muafiyet sınavını geçmemmi bekliyor ama bende o seviye ingilizce yok en azından böyle bir şey başarabilirsem en azından bir şey diyemezler
  • bu yıl içerisinde sınava hazırlanmam boşuna olduğunu düşünüyorsanız para kazandıracak öneriler verin okuyup geçmeyin dostlar
  • ilk 100e girme zorluğu için sayısaldan sonra dil gelir hocam

yanlışım yoksa 109-80 geçen sene dilde ilk 100 getirmiyordu
  • Beausejour B kullanıcısına yanıt
    hocam en rahat nerden girilir sizce 2018e göre 100 80 yapınca 5. falan oluyorken 2019 da ydt nin kolay olması yüzünden mi böyle oldu
    hocam galiba hem kolaylığından hem de yığılma olduğundan böyle oldu 2019 sonuçlarında tüm alanlar kötü geldi ama şu faktör en önemlisi dilde ilk 100 ün büyük çoğunluğu burs için giren sayısallardan oluşuyor

2019 tytnizi koruyup eada veya sözelde ilk 100 deniyebilirsiniz en kolayı sözeldir benim bildiğim
    hocam tyt çok iyi değildi bu sene eğer hazırlancaksam tyt de çalışmam gerekecek sanırım hazırlık okurken ing çalışırım diye düşünüyordum sözelde mat yok coğrafya falan sıkıntı pekte çalışamam sanırım
    boğaziçi öğrencileri sıkıntı giden arkadaşlarım hep ilk 100 için bu sene bidaha girdiler :D
    hocam tmde de 105 75 civarı bi net gerek ilk 100 için(+3 4 net daha gerekebilir yığılmanın artmasına bağlı) her sene sonuçlar daha da kötüye gidiyor bunun bi sebebi de ilk 100 için 2.kez giren çok kişi var

yine de dilden giricem derseniz en az 110 80 gerekicek
  • Hocam dilden ilk 100 çok sıkıntılı. Sözelden ilk 100 denemeniz daha kolay olabilir.
    tm daha kolay gibi gözüküyor ama çalışcağım daha çok ders var sanırım girersem yine dilden hazırlancam 110 80 den daha kötüye gidemez sanırım :d
  • CliffordLeeBurtonn kullanıcısına yanıt
    Hocam sözel de hiç kolay durmuyor netleri yerleştiriyorum da
  • 75-79 lazım ama olur bence.kyk bursu almayın ama iyi alana verilmiyor yoksa eadan denerdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • schmeiblak S kullanıcısına yanıt
    nasıl hocam kyk bursu alırsam bidaki yıl bunu ilk100 bursuna döndüremiyormuyum
  • quote:

Orijinalden alıntı: samsunlu1998cimbom123

nasıl hocam kyk bursu alırsam bidaki yıl bunu ilk100 bursuna döndüremiyormuyum
    Hayır hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • schmeiblak S kullanıcısına yanıt
    çok saçma peki kredi dönüyor mu hocam
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.