Şimdi Ara

Bu sene takıma kazandırılacak gençler olur mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Özellikle yunus ve Mustafa kapı gibi bazı oyuncular en azından kolay maclarla başlayarak takıma giremez mi? Bülent korkmazsın, Ronaldo un ve pek cogunun 17 yaşında takıma girdigini, düşünürsek gencler formayı kapabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Atalay, Yunus, Gökay Güney ve Ali Yavuz Kol bu sene pek çok maçta görev alır.Sonraki senelerde Mustafa Kapı, Erencan ve celil'i görebiliriz.En elle tutulur isimler bunlar.

Tabi bunların yanı sıra 2 genç bek, 2 ortasaha ve kanat genç oyuncular var ama onların mevkilerinde çok fazla oyuncu olduğu için anca kupa maçlarında görebiliriz.
  • kontrat uzatmayan çakallar kadroya dahi alınmamalı
  • Yunus, Gökhan, Ali Yavuz. Bu adamlardan pek bir şey beklemeyin. Özellikle Yunus büyük balon.

Atalay'ın tekniği iyi. Geliştirip, parlatabiliriz.
  • Atalay Celil Yunus ve Erencan

Fatih hoca her sene bir genci takıma monte etmek için seçer ama fırsat kalırsa. Bkz.Ozan

Bu sene Atalay yada Yunus diye bekliyorum.Sıralama yapıcak olursak

Atalay
    Yunus
    Erencan
    Celil
  • XeNoPHoBiaTiC kullanıcısına yanıt
    Atalay takımla sözleşme yapmiyir.o yüzden şans bulması zor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tanhu11 T kullanıcısına yanıt
    Bunu bilmiyordum ama yinede bence imzalar
  • İmzalama sorunu değil de sozlesmeye serbest kalma maddesi koyulmak isteniyor.

Yani adam tutar çok başarılı olursa ozan kabak gibi nispeten düşük bir bonservisle takımdan gidecek.

Bu şartlar altında Fatih Terim pek fazla şans vermez bu oyunculara.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanhu11

İmzalama sorunu değil de sozlesmeye serbest kalma maddesi koyulmak isteniyor.

Yani adam tutar çok başarılı olursa ozan kabak gibi nispeten düşük bir bonservisle takımdan gidecek.

Bu şartlar altında Fatih Terim pek fazla şans vermez bu oyunculara.
    Nerden duydunuz hocam bizim gençleri bizden başka kim oynatıp patlatacak Allah aşkına bizim yönetim sözleşme yapmıyordur yoksa fatih terimin olduğu yerde hangi mal genç bu cesareti gösterir.. He messi vari yetenekli varsa ayrı

• quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz

Yunus, Gökhan, Ali Yavuz. Bu adamlardan pek bir şey beklemeyin. Özellikle Yunus büyük balon.

Atalay'ın tekniği iyi. Geliştirip, parlatabiliriz.
    Kesinlikle katılıyorum. İş yapacak bir tane oyuncu var. O da Mustafa Kapı. Bu sene olmazsa seneye olur.

Atalay’dan olsa olsa Aydın Yılmaz olur. Belçika’ya gönderdiğimiz Recep Gül bile bundan faydalıydı.

• Kontrat sorununu çözen olursa daha çok şans bulur, geçen sezon Fatih hoca bu sebeple çoğu gence formayı vermedi. Bir tek Ozan'a formayı verdi, o da zorunluluk sebebiyle ve sonunu hepimiz biliyoruz. Adam biraz parladı ve serbest kalma maddesinin kolaylığıyla çıkışını yaptı, 7 m euro serbest kalma maddesi olmasına rağmen yine 11 m euro için çabaladı.

Diğerlerinde de böyle bir sıkıntı var, adamı oynatsan dert oynatmasan ayrı dert durumundalar...Menajerleri ve futbolcuların kendisi önce Galatasaray derse rahat rahat oynar. Çoğunun potansiyeli yüksek, fakat bizde gençlerden beklenti her zaman en iyi olması yönünde, yani ya messi olacak ya hiç olmayacak gibi :) Arkadaşlar bazıları rotasyon seviyesinde bile olsa iyidir.
  • yunus'dan bir şey olmaz ümitlenmeyin boşa. çok eksiği var ve kapanacak türden şeyler değil. herkes fizik diyor ama alakası bile yok. bu çocuk dribling yapamıyor. önüne top atsan 10 metre süremez. eksenı etrafında çabuk ama atıp gidemiyor. emre'de de fizik yok ama yıkılmıyor neden çok hızlı ve müthiş bir dribling gücü var. yunus'da o yetenek yok. iyi bir pasör de değil. eksiği çok yunus'dan olmaz.

atalay'ı bekliyorum bu sene. bir de sakatlanmasa abdussamed karnucuyu cok begenıyordum. erencan'da iyi.
  • Semih gibi Emre Çolak gibi Eray gibi İsmail gibi Ozan gibi Torpilli değillerse hiçbir genç oynamaz. Zaten 2. Lig takımı Akhisar’a karşı bile 35 yaşındaki Selçuk ve 33 yaşındaki Adem yerine bir tanesi bile düşünülmüyorsa torpili değiller ve oynatılmayacaklar demektir. Gençlerin kendilerini kurtarmak için sözleşmelerini uzatmamaları ve bir an önce kulüpten kiralık veya bonservisle ayrılmaları için menajerlerine baskı yapmaları lazım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.