Şimdi Ara

BU SENE SAY 30K KAC NET OLUR SİZCE (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
1.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

bunu kimse bilemez hocam.sınavı zor sorarlar burada 90 70 net anca 30 k getirir diyenlerin anası ağlar.Bu sene zor soracaklar 90 70 10-15 k getirecek benden söylemesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fightforlive kullanıcısına yanıt

bence abartiyorsunuz.Abim 2018’de 95 tyt 74 ayt ile 3 bine girdi.

• cantbeblankbabe C kullanıcısına yanıt

Sınavın ilk senesi için normal. Öğrenciler 3 senedir aynı soru tiplerini çözüyor doğal olarak netlerin yükselmesi kaçınılmaz ama haklı da olabilirsiniz belki de abartmışımdır. Sınav olmadan bilemeyiz tabii ki sizlerin tek yapması gereken elinizden geleni yapmak bunları zaten sınavdan sonraki 1 ay içinde bol bol tartışıp değerlendireceksiniz.

• fightforlive kullanıcısına yanıt

ama o zaman ygsde neden yığılma olmuyordu.O öğrencilerde zor sorulduğunda aynı soru tipleri olmasına rağmen sıralamalar aşırı artmıyordu.Max 2-3 k oynuyordu.Neyse göreceğiz artık.

Orada da oluyordu ama bu kadar değil, yıllara göre zorluğa göre de değişiyordu tabii. 160 soru olduğundan biraz daha az oluyordu. Benim anlatmak istediğim sabit bir sınav zorluğu olsun diyelim bu sınava 2018'den başlayarak bu nesil de girsin. Bu yıl girecek olan öğrenciler biraz daha yüksek net yaparlar diye düşünüyorum. Bu dediklerim aynı zorlukta ve aynı koşullar için. Çok da hakim değilim yani yanlış bir şey söylemek istemiyorum her şey sınava bağlı diyelim. Size çalışmalarınızda kolay gelsin.

• zor olursa geçen seneden biraz iyi kolay olursa felaket.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kurtçu Restrop -- 15 Mayıs 2021; 1:30:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kurtçu Restrop

zor olursa geçen seneden biraz iyi kolay olursa felaket.

yook, ben bu kadar beklemiyorum.

tyt sıralamaları çok kötü gelecek, buna hazırım ama ayt babında konuşamassın. mesela 2020'nin aytsi ve tytsi gelse ama tyt 30 dakika olmasa yine 2020 gibi gelir mesela.

böyle diyince çok tyt için insanların zekası mı arttı diyorsunuz fakat son zamanlarda 12ler yazın tytyi bitiriyor rahatlıkla ve ustunde iyi geciyorlar. lgs ile aynı tyt artık. lgsliler yeni nesil falan cozuyor, orada daha cok olacak. 20 bin bandı 100'den acilir diye tahmin ediyorum tytde.

• abi nasil ya? benim bir arkadasim 100 tyt ile 3 bine girdi.Bence ultra abartiyorsunuz.Ulkenin %90’i mal zaten

en son konuma bakabilit misin? KAPASİTE NEDİR İÇERİ diye bit konu. insanlar 6 ayda 6 saay çalışatak en az 65 ayt 100 tyt yapıyomuş. handymonky adlı arkafaş, anasayfayada vat konu. kapasiye mi değişti bilmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.