Şimdi Ara

Bu sene öylesine girecek var mı yine sınava

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • birde hiçbir baskı olmadan rahatken ne yapacağımı merak ediyorum son 2 3 ay full deneme atarım konular zaten bitikti bir de tekrar ederim ordan burdan bakalım ne gelicek 2022 sınavından sonra hortlatırız

• Birdaha hazırlanın daha iyi yaparsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • okulla falan ilgilen hocam boş yere 2-3 ayın gidecek sınava

• hocam tercih listem çok içime sindi başka hedef kalmadı yani sırf meraktan giricem

• okuldan ve derslerden kalan boş zamanlarda atacağım denemeleri hocam

• richardfeymanınsaçı kullanıcısına yanıt

Hocam itü hayallerine ne oldu

• Sözel ilk 100 için giricem ama bu olmasa da girerdim zaten,o kaos ortamını seviyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • itü makine mezunu bir abimiz caydırdı beni itü de de başka istediğim bölüm yoktu

• aynen özellikle ayt de 3 saatte millet telaşlı çözerken rahat rahat çözmek iyi olur gibi  

• Sözel çalışmaya ne zaman başlayacaksın hocam?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Konular bitti zaten :)Yani bu sene TM çalıştım zaten,sos1 kısmım tamdı ama sınavda mattan süre ayiramadim pek, yarısına zaman yetti ancak,yine de 2.3k geldi TM sıralamam.Sos2deki tarih coğrafya aynı zaten,felsefeye de ilgiliyim,genel olarak kavramlara falan hakimim.
    Tabi sözel dersler olduğu için çok çabuk unutuluyor ama fazla zorlanmam gibi geliyor temelim olduğu için.Okullarla ilgili kararı bekliyorum, yüzyüze olursa benim için zor olacak derslerle birlikte götürmek ama online olursa rahatça çalışırım.Aralik Ocak gibi tytye başlarım,son 2-3 ay ayt çalışırım.

• Tytde çalışacaksınız yani.Sizin konular tammış rahat olur o zaman.Gerçi tyt ham iyiyse sadece ayt daha mantıklı olur gibi.

• Tyt ham 9k ama bu sene hiç deneme falan çözmemiştim,seneye çalışırsam daha iyi yapacağımı düşünüyorum

• Tıp için bir yandan ingilizce kasacağım için dilden gireceğim sınava

• < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • kesin giricem öylesine belki tıp tutar geçeriz tıpa

• Girecem karaagac ayt fizik aldım. Fizikten 10-4 yapınca benim kayış koptu dedim seneye gerekirse sadece fizik çözüp fulleyecem

• Eğer ODTÜ gelirse sana boşuna heveslenme hazırlıktan vaktin olmayacak(eğer okuyacaksan hazırlık) ancak hazırlığı önemsemeyip kalmaya razı olursan iş başka.

• richardfeymanınsaçı kullanıcısına yanıt
    Hocam itü inşaat yazın bu fırsat gelmez bi daha bu sıralamaya itüde temel mühendislik müthiş bişey.

İtü makinadan abiniz nasıl caydırdı bu arada merak ettim itü çöp odtü yazın mı diyor..

• fortunateson kullanıcısına yanıt

hayır makine genel olarak sıkıntı diyor tabi itü güzel inşaat şantiyesinde bulundum birkaç kere hocam benim yapabileceğim bir iş değil

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.