Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Bu sene de şampiyon olacağız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
21
Cevap
0
Favori
676
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> Bu sene de şampiyon olacağız
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1479 Mesaj
    Bu süreçleri 2 senedir yaşıyoruz. Geçen sezon başında Trabzon ve Akhisar'da aldığımız farklı yenilgilerden sonra Terim istifa, yeter artık, yeni hoca gelmeli başlıkları açılıyordu. Sezon sonu hepsi ortadan kayboldu. Aynı adamlar gene piyasaya çıktı. Terim'in karakterini sevmediğiniz için bu triplere giriyorsunuz siz. Ayrıca geçen sene daha zor durumdaydık. Şu an 5 puan fark var. 5'te kapanır 15'te. Ha diyelim olmadı. Dünyanın sonu değil. Her sene şampiyon olacağız diye bir kaide yok. Ben inanıyorum, toparlayacağız, hevesleri gene kursaklarda bırakacağız. Eğer sezon sonu olmazsa oturulur konuşulur, hoca zaten gereğini yapar. Hemen ne yaygara koparıyorsunuz. Ne bu acele? Annenizin karnında 9 ay nasıl beklediniz. Biraz sabredin. Hocanın sezon sonuna kadar kredisi yok mu yani?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    Bu kadar kötü Galatasaray 3 sezondur görmedim yaz beni şampiyon olmayacazocak ayında messi Suarez ayarında transfer yapılır orasını bilemem ama kötü günler geçti daha kötü günler bizi bekliyor emin ol

fener, trabzon, başakşehir, sivas daha iştahlı oynuyor
    |
    |
    |
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: help21

Bu kadar kötü Galatasaray 3 sezondur görmedim yaz beni şampiyon olmayacazocak ayında messi Suarez ayarında transfer yapılır orasını bilemem ama kötü günler geçti daha kötü günler bizi bekliyor emin ol
    3 sezon mu? ben 30 senedir görmedim. tarihinin en kötü futbolunu oynuyor galatasaray belkide

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deta53 -- 28 Ekim 2019; 19:53:23 >
    |
    |

Şampiyon olacağız..
    |
    |

|
    |
    sonuçta oynanmamış 25 hafta var, gelecek ne getirir kimse bilemez.

sezon başından bu yana 9 lig 3 avrupa maçı oynamış, bu 12 maçın sadece 3 ünü kazanmış, 12 maçın 7 sinde gol dahi atamamış bir takım var. kazandığı maçların 2 sinde de rakibi eksik kalmış buna rağmen zorla kazanılmış müsabakalar bunlar.

bugünkü fotoğraf fatih terim 'in beylik laflarıyla 5 de kapanır 15 de lerle geçiştirilecek gibi değil. terim önemli bir hoca takımını toparlar, kaliteli bir kadro da var elinde 3-4 maç üstüste alır bi çıkış yakalar o zaman şeyler konuşulur.
    |
    |

DH Bisiklet Severler Grubu
    MOSSO LEGARDA 1621 MSM V

Sevdamıza kimse engel olamaz. Bazen hüzün vardır, bazen mutluluk.
    Fener sevgisinin adı konamaz. Ne kupa büyüklüğü, ne şampiyonluk.
  • Yarbay
    3646 Mesaj
    Puan esigi cok dusuk hersey olabilir acikcasi.
    |
    |
    Xbox One GT:madman1436 - BESIKTAS- Romanya Bukres ! Oracle Ucretsiz deneme surumu icin pm atabilirsiniz. Tum urunleri 60 gune kadar bulut uzerinden kullabilirsiniz, ogrenciler, kisisel meraki olanlar ve isi icin test etmek isteyenler buyrun
  • Onbaşı
    39 Mesaj
    Hocam sorun şampiyon olup olmamak değil ki ortada futbol yok 2,5 yıldır.Önemli olan şampiyonluk olacaksa sezon sonuna simule edelim ligi ne gerek var 34 maça.Sırf city'nin güzel futbolunu izlemek için üyelik aldım adamların lig,kupa her maçını izliyorum adamlar her maça ayni ciddiyetle çıkıyor isterse altyapıdan oynasın gene sistem değişmiyor.Bizde bi oyuncu sakatlanıyor teknik direktör çıkıp ağlıyor.Rezil oyun istemiyorum artık terimin eline neymar salah ver yine bahane bulur bence
    |
    |
    |
    |

Bu takım imkansızları başarmış bir takımdır hatırlatmak isterim.
    |
    |
    kalahamari kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Melik.007

Hocam bu kadar kör olursak imkansız, Fatih hoca her maç sonu değişikliğe gideceğiz diyor her maç aynı taktik, aynı oyuncular. Altyapı çıksa sahaya bu kadar kötü sonuç alınamaz, bunu kesinlikle denemesi lazım bak: falcao, andone, nzonzi, lemina, lyundama, donk, marcao Emre mor, hariç diğerlerini kadrodan çıkar, dene bundan kötü oyun sergilemezler.

|
    |
    Geçen sezon en düşük puanla şampiyon olduk, 69. Bu sezon da aynı puanla şampiyon olmamız için maç başına 2.25 puan toplamamız demek. Olasılığı siz hesaplarsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Australian Dream
  • Çavuş
    45 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    vemados

İmkansız...
    |
    |
    FearMaster kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    171 Mesaj
    ya önceki 2 seneyi ya bu seneyi izlememişsin
    4 büyükler + ibb alanya malatya dahil uzak ara en kötü futbol oynayan takımız
    konya kadar oyun planımız yok
    |
    |

Böyle şampiyon olacaksa buyursun olsun ses etmem.
    |
    |
    ASUS DELUXE X99 MotherBoard - i7-5820K CPU @ 4.30GHz OC - Viper 16gb DDR4 ram 3200mhz OC - MSI AERO GTX 1080TI 11gb - Addlink M.2 ssd 1TB R/W 3400/3000MB/s - Monitor: Asus PB287Q 28' 4K 60hz - Mouse: Zowie FK1 (Benq) Black - Mouse Pad:Steelseries qck - Keyboard: INCA IKG-441 Gaming Mechanical Keyboard
    Call of duty:MW battle tag : sKRLZZYCE#2403
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
google reklamları
haberler
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.