Şimdi Ara

Bu Sene Beşiktaş Şampiyon Olur mu? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Şampiyonluk öyle kolay mı ? Evinde Kasımpaşa'yı yenemeyen hangi takım olursa olsun şampiyon olmasın zaten.Şampiyon olacak takım her maç gol yemez. Hemde her maç 2-3 gol yemez. Sezon başından beri bu sorunu çözemeyen bir hoca zaten o takımı şampiyon yapamaz. Bazıları rüya görmeye devam etsin. Avrupa kupalarına gidebilirsek büyük başarı olur.
  • Bu saatten sonra zor gözüküyor ama Fenerbahçe'den umutluyum. Bakarsınız üç kupa alırız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KimaniMaruge

quote:

Orijinalden alıntı: Hicks

quote:

Orijinalden alıntı: mizantropia

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mizantropia

quote:

GS'den baskasi şampiyon olamaz, bak iki stoper sakatken Gökhan Zan'in cezasi indirildi yetmedi 1 sene ertelendi...

Rakip oyuncu bile maçtan sonra ''Gökhan bana vurmadı hakem niye kırmızı kart verdi anlamadık'' dedi. Sen gelmiş ne diyorsun

Caner'in kirmizi kartinda da rakip ben lan dedim dedi, sonuç ne oldu??? Bu erteleme isleri de hep GS'ye denk geliyor, ceza erteleme ne ya?

Olaya böyle bakarsak patlarız. Melo'nun cezası tükürmediği halde kalkmadı. Meirelessin ki kalkmıştı.

Kimsenin cezasi kalkmadi, ayrica kimsenin cezasi da ertelenmedi şimdiye kadar, normal göstermeye calisacaginiza kabul edin bazi şeyleri ve tepki koyun, o zaman patlamayiz...

Bilmeden konuşmasak iyi olur.
    Karabüklü Lua Luanında kırmızı karttan aldığı 2 maç cezası ertelendi 2 sene.

Lualua'nin cezasi zaten maçtan sonraki bir olay içindi, ayrica 2 sene değil, 1 sene... Fatih Teeim'den önce ben erteleme lafi hstirlamiyorum...

• Uefa'ya katılıp yarı final oynamak falan ilk hedefimiz olmali..biraz gerçekçilik beyler...fazla değil.biraz.

• konu gökhan zana kadar gitmiş
    bu ülkede şike cezasız kalmış 2 maçlık ceza silinmiş çok mu
    buz gibi gol ofsayt diye geçersiz sayıldı adamların ona niye sesiniz çıkmadı
  • Şampyiyonluk uzak menemene tuz at

Twitter da gördüm valla
  • ilk 4 e girin şükredin
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.