Şimdi Ara

Bu Sefer Telefonu Patlattım galıba

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar telefonu restore ettım 1.0.2 yı yukledım aynen işlemlerı yaptım neyse 1.1.1 e gectım actıvasyon ekranına geldım burda *#307# yapıyorum arama yapmıyor sol ust kosede no service yazıyor. actıve sayfasında i ye bastıgımda imei unknown yazıyor galıba bu sefer patlattım telefonu basına gelen varmı cozum fıkrı olan varmı

• AYNI TELEFONU KAÇ KERE PATLATTIN...

TELEFONU KAPAT AÇ YENDEN DENE...
  • mumkun degıl calısmıyor herseyı denedım
  • 112 ye restore edip ziphone uygulayın düzelecektir tabi 112 otb ise
  • arkadaslar bu hatayı daha once alan varmı bılmıyorum ama

repair needed iphone cannot make or receive calls www.apple.com/support

seklınde bır yazı cıktı bu sefer gercekten patladı
  • evet ben aldım çok birşey olmuyor merak etmeyin yukarıda dediğimi yaptınız mı
  • babacım sımdı adım adım gıdıyorum 1.0.2 ye restore ettım bırazdan 1.1.1 e cıkıcam aktıvasyon ekranına geldıgım zaman *#307# yapamıyorum yazıyorum call a basamıyorum aramıyor yanı 1.1.2 ye gecemıyorum
  • dfu moduna al 1.1.3 ü yükle sonra 1.1.2 ye daha sonra 1.1.1e düşür *#307# ile jailbreak yap. installerdan source "i.unlock.no" yu ekle, unlocking toolsdan 1.1.2/1.1.3 otb unlock yükle, itunesdan shift+""UPDATE""(update bağhh) 1.1.2 yi yükle. bilgisayarına java runtime ı kur(www.java.com). 1.1.2 jailbreak dosyasını bul windows.bat ı çalıştır ve kahveni yudumla. bitincede iworld ü yükle ve Türkiye yi seç.

karışık değil valla
  • yapamazsan pm at yardimci olayimm
  • ben kendi yolumu anlatim.

direk 1.1.2 yükleyin..
    sonra home/power tuşlarına basılı tutun. usb kablo ikonu gelecek.
    ziphone nin 2.0 olmaya versiyonunu masa üstüne ziphone adlı klasöre kopyalayın-yada açın.

başlat menüsü. run yada çalıştır / komut CMD dos ekranı gelior.

cd desktop/ziphone (enter)
    ziphone -a -j (enter) bunu yapınca working ..wait 45 gibi bişi yazıor.. o sıra itunesi kapatalım.

sonra açılıor telefon.. sim falan çalışmaa bilir lakin dert diil. forumlardaki yöntemlerden biriyle 1.1.3 e geçersiniz..

ben offical 11.3 le geçtin..

bende çalıştı..
    kolay gele
    ..

bide ziphone deki işlem sonrası jailbreak olmamıştı telefon.. tekrar home/power lw usb ikonunu bekleyip denediğimde oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noxanax -- 15 Şubat 2008; 0:05:34 >
  • merak ettiğim konu imei silndimi wifi ne durumda
  • valla imei unknown dıyodu sımdı nasıl olduysa geldı bende anlamadım
  • restore edip , ziphone ile yüklersen tekrar herşeyin gelir geri taibki.
  • quote:

Orjinalden alıntı: jayjayfb1907

valla imei unknown dıyodu sımdı nasıl olduysa geldı bende anlamadım

Yapabildin mi dostum eğer olmadıysa bu kesin çözüm shifte baslı tutarak restore tıkla 113 restore dosyasını seç.işlem bitince de ziphone uygula.olması lazım..
  • +1. Aynen boyle olmasi lazim...

cK

quote:

Orjinalden alıntı: apple_store

quote:

Orjinalden alıntı: jayjayfb1907

valla imei unknown dıyodu sımdı nasıl olduysa geldı bende anlamadım

Yapabildin mi dostum eğer olmadıysa bu kesin çözüm shifte baslı tutarak restore tıkla 113 restore dosyasını seç.işlem bitince de ziphone uygula.olması lazım..
  • beyler bazen okadar kolay olmuyo arkadaşın şansı varmış sadece makine kendini korumaya almış sonra normale dönmüş.
    ben 10 gün önce ucurdum tabi benimki salaklık HW uyguladım ve geri dönmüyor .YANİ merak sebebim ooo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.