Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Bu sefer Taksiciler Dolmuşçularla birleşti! Maslak'ta Uber Sürücüsüne DAYAK

152
Cevap
0
Favori
9.206
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> Bu sefer Taksiciler Dolmuşçularla birleşti! Maslak'ta Uber Sürücüsüne DAYAK
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2979 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KrM's

Arkadaşlar;Bunların taşıma yetkisi turizm dir.Taksi deki yetki olsa kim itiraz edebilir.
    Örnekle açıklayalım.Antalya istanbul yada izmir otelle yada tur la anlaştınız.Otelin yada tur firmasının aracıdır yada onlar adına yetkili firmadır.Bu araçlar sizi taşıyabilir.Havaalanından alır havaalanına götürür yada istediğiniz yere buna da kimse bir şey diyemez.Çünkü müşteri otel yada turizm acentasının kayıtlı müşterisidir.Çevrildiğinde müşterinin faturası tebliğ edilir ve kimse itiraz edemez.Ceza da kesemez.
    Tur satın alırken transfer ler dahil derler o iştir kısaca.

Bana Anlatırmısın Kendi ülkesinin Havalimanında Patlama olacak Ve Taksici Bunu Fırsat bilip Kapıyı 100 dolardan Açacak Bumu Yerlilik Bumu Millilik Bu Nasıl Bir mide .. İnsanlar Eşini çocuğunu kaybetmiş Babasını kaybetmiş heryer Can pazarı, Ama Taksisici Canlı Derdinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

LG 4k ips hdmi 2.0 27 inc Monitor-Samsung s7-edge
    Xbox One x SCORPİO EDT GT:Mortalresistans
    Lg 4k 635 tv ..Ps4 slim 500 gb
    Nintendo SWITCH.. Ps4 PRO. Psn:utkanturk82

• Yüzbaşı
    973 Mesaj
    Konuya bakıyorum Taksiyi savunan var arkadaş bu kadar dangalak bir millet olamaz diyorum ama oluyor.
    Neymiş kanun varmış kanun neden var ? Halkın daha iyi yaşam koşullarına sahip olması için var.Yok belgesi yok/var.Çıkarır o zaman siyasiler belgeleri savunmak size kalmadı.
    |
    |
    MADDE 1: Türkiye devleti bir cumhuriyettir. MADDE 2: Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devletidir. MADDE 3: Türkiye devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçedir. Bayrağı, şekli kanununda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır. Milli marşı İstiklal Marşı’dır. Başkenti Ankara’dır. MADDE 4: Anayasa’nın 1 inci maddesindeki Devletin şeklinin Cumhuriyet olduğu hakkındaki hüküm ile, 2’nci maddesindeki Cumhuriyet’in nitelikleri ve 3’üncü maddesi hükümleri değiştirilemez ve değiştirilmesi teklif edilemez.
  • Binbaşı
    1830 Mesaj

Kaba kuvvetle iş çözebileceğini sanıyorlar ama bu davranışları onları daha çok küçültür ve sonunda yok olup giderler.

Bu arada konu yanlış yerde hocam şikayet etmedim edersem kaldırabilirler taşımak yerine.
    |
    |
    Bahsedilenler: Gecelerin Yargici Kursat

Ulaştırma bakanı Uber için izni yok demedikçe, Maliye bakanı da Uber vergi ödemiyor demedikçe bu bağlamda söylenen her söz sadece karalama kampanyasıdır, insanları galeyana getirme hareketidir. Hatta alenen yalandır, iftiradır. Şu ana kadar da söylemediklerine göre... Sanırım sorularınızın cevabı verildi.

Uber ile Taksici savaşında taksicileri sadece taksiciler ve plaka sahipleri savunuyor. Toplum ise Uber'dan yana. Bunu bir ele alıp düşünüp kendilerini düzenlemektense korkutarak vazgeçirmeye çalışıyorlar. Uber şöförlerinin sabrı taştığında acaba bu 10 kişi bir araya gelerek "erkek" olan "delikanlılar" ne yapabilecekler?
    |
    |

|
    |
    Zamanında Taksicileri Gasp edip döven veya öldürenler vardı.Acır üzülürdük falanda çoğu hakediyorlarmış.Taksicilere bu haberlerden sonra iyice ayar oldum alacam bir otomatik tüfek tarayacağım durağın birini tövbe tövbe.
    Şaka bir yana Neyse son çırpınışları hiç uberi duymayanlar bile uber kullanmaya başladı.
    Ağlayın Taksiciler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kabus87 -- 22 Mart 2018; 7:22:13 >
    |
    |

Anlatılacak neyi var.Her meslekte olduğu gibi bizde de şerefsiz insanlar mevcut.
    İtaksi uygulaması montajı başladı zaten.Yakında bu ve bunun gibiler hem meslekten ihraç hemde hapis cezası alacaklar.En son turisti istanbul turu attırıp uçağanı kaçırtan pislik hapis cezası aldı.
    |
    |
    1982-utkan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Orijinalden alıntı: edirneli86

Hangi durağın taksicisisin ? yada plaka sahibimisin yada dolmuşcumusun? Rant olmasa mama olmasa savunmazsın.

Taksi sahibiyim.Rant olması için al sat yapmak lazım.Ben yaklaşık 20 yıl oldu alalı ve bu işten para kazanıp aile geçindiriyorum.Mesleğim ve kazanç kapım.Yane işimize sahip çıkalım ki mama mızı kazanıp çoluk çocuğumuza bakabilelim.Rant la alakam yok.Alırkende ciddi paralar ödeyip aldım.

Orijinalden alıntı: mucahidkarakus

Burada amaç Uberi ve sürücülerini yıldırmak korkutmak. Kusura bakmasınlar ama aynı ücrete, şu taksiye bineceğime ubere biner vip paşa gibi yolculuk yaparım.

bilhassa gece 12'den sonra nasıl bir tarife uyguladıklarını bilemediğimiz taksicilere karşı uber iyi çözüm oldu. hükümetin de bizleri duyarak ubere destek vermesini çok isterim. başımdan geçen 3 olayı da ben anlatayım.

-bursada acemler-küçük sanayi arası gece 1 sıralarında benden 80 tl istediler. yürümek zorunda kaldım.
    -ankarada gardan aştiye 20 liraya anlaştım. adam yolda bir müşteri daha aldı. ondan da 20 lira almaya çalıştı. baya tartıştık ben komple taksiyi 20 liraya tutuyorum sen dolmuşçuluk yapıyosun vs. vs. en son sinirle indirdi bizi çekti gitti.
    -istanbulda 2 hafta önce annemleri otogardan aldım. eve kadar 10 lira aldı + yük parası aldılar. plakayı taksiciler esnaf odasına bildirdik hiçbir şekilde geri dönüş yapmadılar.

denetim yok onlara, trafik kuralları yok. hepsi ayrı birer mafya gibi.
    |
    |

• Yarbay
    2907 Mesaj

sizin gibileri çok az artık hocam. sözlerimiz için kusura bakmayın ama malesef kurunun yanında yaş da yanıyor...
    |
    |
    KrM's kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: torkema61

sizin gibileri çok az artık hocam. sözlerimiz için kusura bakmayın ama malesef kurunun yanında yaş da yanıyor...

Tşk. ederim.Bizlerinde çeki düzen vermesi gerek.Taksi için Yazılanların çoğu haklı.
    Müşterilerimiz de artık hem emniyet hemde ibb ye şikayetlerde bulunsun.Ciddi yaptırımlar var bizde cezalar ödüyoruz.Şikayetler boşa gidiyor sanmayın.Gidip ifadeler verip tutanaklar tutuluyor.İsteyene buradan ibb nin kestiğini cezaları ve ödeme makbuzlarını atabilirim.
    Evet yıllarca kötü hizmet verilmiş olabilir ama bunu düzeltecek gene müşteridir.Şikayet çok önemlidir.
    |
    |

Orijinalden alıntı: jacksonxj

Allah rızası için PKK şunları öldürse de kurtarsak

Çoğu o yolda tanıyordur birbirini.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: KrM's

quote:

Orijinalden alıntı: edirneli86

Hangi durağın taksicisisin ? yada plaka sahibimisin yada dolmuşcumusun? Rant olmasa mama olmasa savunmazsın.

Taksi sahibiyim.Rant olması için al sat yapmak lazım.Ben yaklaşık 20 yıl oldu alalı ve bu işten para kazanıp aile geçindiriyorum.Mesleğim ve kazanç kapım.Yane işimize sahip çıkalım ki mama mızı kazanıp çoluk çocuğumuza bakabilelim.Rant la alakam yok.Alırkende ciddi paralar ödeyip aldım.

5liralik yere 50lira aliyorsunuz. 2tl mazot parasi veriyorsunuz. O ne olacak

|

O dolmuşa 10 kişi ekip olarak bin, döv.

o bölgedeki taksileri çevir ,Anadolu yakasına geçir ( uzun mesafe ) bir de üstüne döv.

|
    |

M. K. ATATÜRK
  • Yüzbaşı
    257 Mesaj
    Peki asil soru su!

Koskoca Istanbul emniyet muduru ne yapiyor?

Vali ne yapiyor?

|
    |
    |
    |
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Blogio
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.