Şimdi Ara

Bu satıcıdan alışveriş yapılır mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar internetten alışveriş yapmayı pek sevmiyorum sanalpazar üzerinden de daha önce alışveriş yapmadım ancak sanalpazarda almak istediğim bir ürünü satan satıcı var tecrübeli arkadaşlar yorum yapabilir mi sizce bu satıcıdan alışveriş yaparsam sorun yaşarmıyım ?

..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Di Renovatio -- 22 Aralık 2013; 0:19:50 >

• Ürünü satın alırsın. Kargo evine gelir. Ama kargo evine geldikten sonra bir sa sanalpazar dan mesaj gelir der ki; ürünün sanırım gelmiş ürün sağlamsa onayla butonuna bas ve paran satıcıya transfer olsun. 3 gün içinde yapmazsan otomatikman aktarılacaktır der hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahadrcakar

Ürünü satın alırsın. Kargo evine gelir. Ama kargo evine geldikten sonra bir sa sanalpazar dan mesaj gelir der ki; ürünün sanırım gelmiş ürün sağlamsa onayla butonuna bas ve paran satıcıya transfer olsun. 3 gün içinde yapmazsan otomatikman aktarılacaktır der hocam.

ürün sorunluysa ne olur
  • Ürünü istemiyorum veya bozuk gibi bir seçenek vardı ona tıklarsın hangi firmadan kargo geldiyse aynı yere kargolanmasını istersin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.