Şimdi Ara

Bu Samsung Curved Gaming Monitor senin olabilir! Detaylar için tıkla. (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
754
Cevap
2
Favori
22.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung'un bu monitörünü , diğer monitörlerden ayıran en can alıcı özelliği tabikide Samsungun 2000 li yıllarda geliştirdiği quantum panel teknolojisi ile 10 bit panel ve 1 milyar renk gösterebilmesi yüksek parlaklık ve gerçeğe yakın renkler sunabilmesi samsungu diğer monitörlerden ayıran ve curved ( içe kıvırımlı ) yapısıyla derinllik algısını oluştururarak daha gerçekci , zevkli oyun deneyimi sunabilmesi , diğer özellikler full hd ekran, yüksek tazeleme hızı, tepkime süresi, amd freesync desteği birçok orta-üst seviye monitörlerde bulunan bir özellik olması fiyatına göre monitörü alınabilir hale getiriyor.

• ben bunu alsamda 720P de LOW grafik ayarlarında oynarım gözler alışmış artık :D

• 1-Fiyatı

2-Pahalı olması

3-Muhtemelen 3 aylık maaşımla alamayacak olmam

Şaka bir yana yaz sonu masaüstü sistem toplayacağım. Monitörde baktığım özellik ise verdiği görüntünün, renklerin kalitesinin güzel olması. Yani monitörde dikkatimi çekenler:

1-Kavisli quantum dot panel

2-3000:1 kontrast oranı

3-Gerçekçi, canlı renkler

• Quantum dot kıvrımlı ekranı

Amd freesync desteği

1 ms gecikme ve 144 Hz yenileme hızı

Keşke 3 taneden fazla olsaydı daha fazla kesinlikle yazardım.

• Misafirler kafayı yemiş hahahahaha

Boşa yazmayın misafirler siz çekilişe katılamıyorsunuz zaten.
  • benim olmayacağını biliyorum yaa o yüzden sıkıntı yapmıyorum,

ekran güzel oyuncular için giriş orta seviyede gayet başarılı.

• Bence ikimiz de aynı şeyi söylüyoruz. O zaman 1080p 27" monitörü neden 1000-1200 civarında alıyoruz? Sence pahalı değil mi? Bana göre 27" monitöre 1000-1200 lira vereceğim zaman o monitörde en azından 1440p çözünürlüğü görmek isterim,1080p değil. Aksi halde 27" 1080p monitör bana göre 800-1000 lira civarında olmalıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lterlemez -- 18 Temmuz 2017; 16:39:27 >
  • lterlemez L kullanıcısına yanıt
    Ben 600 TL gibi bir fiyata aldım doğrusu. 800+ TL 1080p monitöre para vermek israftır zaten, o fiyatlandırmaya ben de sizin gibi 1440p gömek isterim fakat daha yabancı ülkelerde söylediğiniz fiyatlara monitör bulunamamakta... Ek olarak şu noktada da haklısınız 1080p 27 inç monitörde bulanıklık doğal olarak olacaktır. Siz ilk yorumunuzda ya kendinizi tam ifade edemediniz ya da ben pek anlayamadım ama ortak paydada birleşmiş gibiyiz

Ekleme: Ben senin 2-4 k monitörlerin 1080p nin yerini almışken söylemine bunu söylemiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-22C714979 -- 18 Temmuz 2017; 17:42:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Quantum dot teknolojisi

Esnek ayarlanabilir stand

Mod seçenekleri en beğendiğim 3 özelliği birde benim olma ihtimalinin azda olsa var olması :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ORIJINALPND -- 18 Temmuz 2017; 20:11:13 >
  • 1. Kavisli

2. Damarlı

3. 144hz

• 1. Curved ekran olup okuma ve oyun amaçlı kullanımda ekrana tam hakimiyet

2. 144 hz. 27" 1ms quantum dot freesync olması ki daha ne olsun

3. sapphire amd rx480 ile mükemmel uyum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alees07 -- 19 Temmuz 2017; 18:55:25 >
  • 1. 1ms tepki süresi

2. 144Hz tazeleme hızı

3. 3000:1 Kontrast oranı

Not: çekiliş istiyoruz

• keşke özellikleri siz yazmasaydınız da herkes videoyu izleyip önemli 3 özelliği kendimiz bulsaydık. Yoksa arkadaş kazanmış 667 oyla daha da kimse geçemez bu saatten sonra.

• Eski iMaclerden esinlenilmiş stand sistemi sayesinde rahatlıkla tersten amuda kalkıp oyun oynayabilirsiniz.Ahan da burada
    Bu Samsung Curved Gaming Monitor senin olabilir! Detaylar için tıkla.
    Ondan çoh da güzel olmuş,çoh da eyi olmuş taam mı...

• Oyun yada filmin içine çekebilecek kadar güzel

Desteklediği teknolojiler

En önemlisi ergonomik yapısı

• Gerçekçi, Parlak ve Canlı Renkleri
    1ms tepki süresi
    144Hz tazeleme hızı
  • Zordu beğeni toplayıp monitörü kapmak

Ekran 1ms olunca çekilişi kazanmak

Ben de istiyorum 144hz ile oynamak

Alacak olsam da 27" alamam ancak

Napalım kazanamayacağımız çekilişi

İstesek de bize çıkmaz ki

Akrostiş şiir severim.

• 1- 27" Kavisli Quantum Dot Paneli

2- Amd Freesync

3- 144hz

Adil olması için çekiliş istiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXios -- 21 Temmuz 2017; 18:34:44 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • curved olması
    144 hz
    quantum dot.

valla çekiliş diye goygoy yapmayacağım.ati yani amd teknolojili olması bir şey ifade etmiyor benim için.

insan 2k yada 4k yapar monitörü.fhd bide.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tolgá

curved olması
    144 hz
    quantum dot.

valla çekiliş diye goygoy yapmayacağım.ati yani amd teknolojili olması bir şey ifade etmiyor benim için.

insan 2k yada 4k yapar monitörü.fhd bide.

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.