Şimdi Ara

Bu saldırı pkknın hedefine ulaşamadığının resmidir! BİRLİK OLUN !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pkk doğuda başarısız olunca Sivilleri hedef almaya başladı.

Bu kalleşlerin sonu elbet gelecektir. Arkadaşlar müttefikimiz olarak gördüğümüz nato üyesi amerika bile terör örgütüne yardım ediyor.

Tüm devletler bize köstek olurken kolay mı sanıyorsunuz mücadele etmek?

Arkadaşlar bunlar terörist ya ? TERÖRİST . Pariste oldu saldırı önleyebildiler mi ?

Hepsi kalleş soyları kuruyana kadar elbet can yakacaklar. Ne olursunuz size yalvarıyorum birlik olun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zimbabve07 -- 20 Mart 2016; 0:16:58 >

• Saldırıyı Daeş'in yaptığı söyleniyor, daeş hedefine ulaşamamış olmasın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nervo

pkk doğuda başarısız olunca Sivilleri hedef almaya başladı.

Bu kalleşlerin sonu elbet gelecektir. Arkadaşlar müttefikimiz olarak gördüğümüz nato üyesi amerika bile terör örgütüne yardım ediyor.

Tüm devletler bize köstek olurken kolay mı sanıyorsunuz mücadele etmek?

aylardir iki ilceyi temizleyemedik. suriyenin kuzeyinde de yeni bir pkk devleti kuruldu. siz ruyanizdan uyanip slogan atmayi birakmazsaniz daha cok cekecegiz bu beladan.

bu ulkede analar olen pkkli oglu icin iki tane daha oglum var onlarda pkk li olacak demeye basladi. sizde hala doguyu temizledik diye durun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • katılıyorum. doğuda sıkışınca bu saldırılara yöneldiler. lakin bu saldırılar olmasada pkk ve türevlerinin sonu gelmez. milyonlarcası var daha. kısırlaştırma şart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan.ka

Saldırıyı Daeş'in yaptığı söyleniyor, daeş hedefine ulaşamamış olmasın?

Gündemdeki ağır PKK nefretini biraz olsun hafifletmek için başka terör örgütüne yaptırılmış gibi gösterilen bir saldırıya ancak senin gibiler kanar! İşte bu yüzden sittin sene iktidar yüzü göremeyeceksiniz!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sivillerle teröristlerin yanyana olduğu/yaşadığı bir ortamda çok kısa sürede temizlemenin olması beklenemez. Bu hayalcilikten öteye gidemez.

Bu sebeble sabırla ve kararlılıkla operasyonların devam etmesi ve bu süreçte herkesin destek olması gerekmekte.

Başka yolu yok bunun.

Saygılar.
  • Saldiri bir amac icin yapilir. Daes in amaci ne olabilir ki? Yada birileri pkk yi masum gostermek istiyor olabilir mi acaba. Ne zaman yabanci bir milletten insan olse daes oluyor, turk olunce pkk oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: asau

quote:

Gündemdeki ağır PKK nefretini biraz olsun hafifletmek için başka terör örgütüne yaptırılmış gibi gösterilen bir saldırıya ancak senin gibiler kanar! İşte bu yüzden sittin sene iktidar yüzü göremeyeceksiniz!

Kantarın topuzunu kaçırdın iyice trollükte

• quote:

quote:

Pkk Daeş ikiside terör örgütü değil mi?
  • Öyle bir şey yok kimse kusura bakmasın. Eskiden doğudaydı Batı rahattı. Şimdi her yerde. Son dönemlerde ölen asker sayısına bakarsan doğuda bir başarısızlık mı olduğunu yoksa pkk Doğu zaten bizde sıra batıda mı dediğini anlarsınız. Doğuda başarısız oldular derseniz yüzlerce ölen askere hakaret etmiş olursunuz. Ve doğunun batıdan daha korunaklı olduğunu söylersiniz ama alakası yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi optimizatio3n12123 -- 19 Mart 2016; 19:05:49 >
  • Atılgan oo kullanıcısına yanıt
    Temizlemek istesek 2 haftada biter ama biz sivil insanlar zarar girmesin magdur olamasin diye ayrim yapmak zorunda kaliyoruz. Operasyonlati bu kadar zirlastiran da bu. Yoksa beyi var oldurmenin 2 f16 salsan biter. Keske bunlari yazacagin adam akilli bir gorus ortaya atsaydin yani birilerini suclamak yada hakaret etmek yerine cozum sunsaydin.

• Istiklal caddesi şu ülkede en çok polisin olduğu caddelerden birisidir. Hele ki şu sıralar. Adamlar resmen sizin en güvenli yerinizde bile elimizi kolumuzu sallayarak istediğimizi yapabiliyoruz mesaji veriyorlar. Amacı halka korku vermek olan bir terör örgütünün amacına ulaşması için tüm ülkeyi yok etmeleri mi gerekiyor?

• Pkk doguda basarisiz olunca sivil insanlara yoneldi. Eger doguda basarili olsalardi batiya hic gelmezlerdi. Cunku batiya gelmek demek daha fazla dikkat cekmek demek. Doguda normal seyirinde isini halletmek varken neden daha cok gurultu cikarip halletsinki.

• quote:

Orijinalden alıntı: Şakirt Papa

Temizlemek istesek 2 haftada biter ama biz sivil insanlar zarar girmesin magdur olamasin diye ayrim yapmak zorunda kaliyoruz. Operasyonlati bu kadar zirlastiran da bu. Yoksa beyi var oldurmenin 2 f16 salsan biter. Keske bunlari yazacagin adam akilli bir gorus ortaya atsaydin yani birilerini suclamak yada hakaret etmek yerine cozum sunsaydin.

ne hakareti arkadasim. muhalefet gordugunuz herkes size gore hakaret ediyir galiba. ben sana olayin vehametini anlatiyorum.

kadinin pkk li oglu ölüyor ve kadin iki oglum daha var onlarda feda olsun diyor. simdi anlayabildin mi durumun vehametini. bu bir dusunce bu bir zihniyet oldu artik. zihniyeti öldurerek bitiremezsin. pkk bolgede ciddi manada destek buluyor. pkk li birisinin cesedine sehit muamelesi yapiliyor binlerce kisi cenaze torenine katiliyor. bu noktadan sonra olaylarin ustunu ortemezsin. hele hele istesek 2 gunde temixleriz gibi komik sozlerle hic ortemezsin.

• quote:

quote:

quote:

Ben stratejiyi belirttim. Ben burda amacı ortaya koydum. PKK terörünü gündemden düşürüp algıları başka terör örgütlerine kaydırma stratejisinden bahsettim..

Ağır PKK nefretini hiç kimse azaltamaz, yok olacaklar, isterse 10000 asker polis şehit olsun. PKK teröristleri yok olacak, bunu hiç bir güç engelleyemez!!!

Başka bir terör örgütü diye de (bu da IŞİD oluyoo) belirttim zaten. Bunun neresini anlamadın?

• Atılgan oo kullanıcısına yanıt
    Peki zihniyeti oldurmek yerine ne yapilmali?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben stratejiyi belirttim. Ben burda amacı ortaya koydum. PKK terörünü gündemden düşürüp algıları başka terör örgütlerine kaydırma stratejisinden bahsettim..

Ağır PKK nefretini hiç kimse azaltamaz, yok olacaklar, isterse 10000 asker polis şehit olsun. PKK teröristleri yok olacak, bunu hiç bir güç engelleyemez!!!

Başka bir terör örgütü diye de (bu da IŞİD oluyoo) belirttim zaten. Bunun neresini anlamadın?

Temizlensin ama sadece doğuda değil batıda da temizlesinler.

Ayrıca 10.000 Şehit demek savaşın içindeyiz demek. Savaş mı var?

• artik tum milleti oldururler, bi sen kalirsin. onda da bu saldiri bilmem ne teror orgutunun hedefine ulasamadiginin resmidir dersin.
  • quote:

Peki zihniyeti oldurmek yerine ne yapilmali?

nerden bileyim arkadasim. ben bu isin okulunu okumadim ki. akp nin elinde butun imkanlar var. bir zihniyet nasil yok edilir nasil degistirilir nasil evrimlestirilir bunlari diger devletler nasil uyguluyor nasil basarili oluyorlar hepsi biraz arastirmayla ortaya cikacak seyler.

sonuc olarak akpnin bu politikasi ise yaramiyor. siz dik basli duracaksiniz diye de insanlarin ölmesini normallestiremezsiniz.

• quote:

Pkk doguda basarisiz olunca sivil insanlara yoneldi. Eger doguda basarili olsalardi batiya hic gelmezlerdi. Cunku batiya gelmek demek daha fazla dikkat cekmek demek. Doguda normal seyirinde isini halletmek varken neden daha cok gurultu cikarip halletsinki.

Neden çıkartmasın? Terör örgütünden bahsediyoruz anamızdan babamızdan değil. Adamlar komple Türkiye Cumhuriyeti devletine baş kaldırmış durumda. Bunun doğuşu batışı yok yani. Şehitlerimizi yok mu sayalım şimdi? Yoksa suruçta ölen insanlarımız? Adamlar zaten doğuyu almış durumdalar ki. Yarın orada bir devlet kursalar kim karışacak?

Edit:konuyu açanın nickine bakmamıştım. Tipik akpli işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi optimizatio3n12123 -- 19 Mart 2016; 19:07:15 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.