Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

bu şaka mı ya >:(

3
Cevap
0
Favori
254
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> bu şaka mı ya >:(
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      36 Mesaj
      28 Mayıs 2012 23:28:14 Konu Sahibi
      2 hafta önce gt-5830i aldım oyun oynarken resim bakar ken video izlerken telefonun duvar kağıdına bakarken kısacası her 30 sn bir telefonun ekran siyah oluyo sonra geri geliyo hemen çok sinir bozucu bir durum neyden kaynaklıdır bilginiz varmı acaba teşekkür ederim

|
      |
      28 Mayıs 2012 23:34:23
      quote:

Orijinalden alıntı: mkbuster

2 hafta önce gt-5830i aldım oyun oynarken resim bakar ken video izlerken telefonun duvar kağıdına bakarken kısacası her 30 sn bir telefonun ekran siyah oluyo sonra geri geliyo hemen çok sinir bozucu bir durum neyden kaynaklıdır bilginiz varmı acaba teşekkür ederim

ekran parlaklığını sabit yapın.. otomatikte iken ışığı alma açısına göre yapabiliyor benim galaxy s'de aynı şekilde parlaklığı elle ayarladım şimdi harika :)
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      28 Mayıs 2012 23:34:28
      quote:

Orijinalden alıntı: mkbuster

kronik sorunlu o telefon geri verebiliyorsan ver
      |
      |

• Onbaşı
      36 Mesaj
      29 Mayıs 2012 00:09:14 Konu Sahibi
      lanet ettim zaten kies bile takmıyor bunu ne güncelleme yapıyorum nede uygulama yüklüyorum satmaya kalksam ucuza gider 2 . el oldu çünkü artk ama tek bir çizik bile yok ekran zaten jelatinli bi daha samsungun yanına yanaşamam htc for ever
      |
      |
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,109
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.