Şimdi Ara

Bu sahne unutulur mu ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
1.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2 Senedir film izlememe rağmen halen izlemedim. O kadar iyi mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ciddi mi diyorsun ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baron

Ciddi mi diyorsun ?

Evet, gayet ciddiyim.

• Abi yönetmen dayamasın dedi

• quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

quote:

Ciddi mi diyorsun ?

Evet, gayet ciddiyim.

Hocam büyük eksiklik. Telafi etmen lazım. (benim görüşüm)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

quote:

Ciddi mi diyorsun ?

Evet, gayet ciddiyim.

Hocam büyük eksiklik. Telafi etmen lazım. (benim görüşüm)

O tür filmleri pek izleyecek durumda değilim. Zamanı gelince izlerim.

• Saygı duyarım. :)
  • Değdiriyor
  • titanic unutulur mu
  • bu filmde batan geminin adı titanik'ti galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxsmaugxxx

quote:

Orijinalden alıntı: Quintus Lentulus Batiatus

E iyi de bunlar zaten titanik'in üstündeki filmler

bende onu anlatmaya çalıştım arkadaş saçma sapan filmler titanikin üstünde top 250 de ama titanik top 250 de değil dedi bende bunlar mı saçma diye cevap verdim ayrıca top 250 deki filmlerin nerdeyse çoğu başyapıt onlara saçma sapan diyerek seviyesini belli etti

sizin gibiler yüzünden sinema bölümü nereye gidiyor anlamıyorum . adam sana dedimiki 250-deki tüm filmlerden iyi ? veya ordakı filmler titanicden kötü . anladığım kadarıyla bazı filmlerin orda olmaması gerektiğini ve titanicin olması gerektiğini savunmuş . ve sen 10 tane film izlemiş ve gelip burda yazma gereği duymuşsun alakasız olarak . bende gereği kadar film söylerim titanicden iyi . ve gereği kadarda 250-de olan kötü film söylerim . kötü derken kendi zevkime göre değil bu böyle kabul edilmiş zaten . bazı filmler sırf yılı için o zamanın teknolojisine saygıdan dolayı oylanıyor . buda titanici kötü mü yapıyor ? veya ordakı filmlerin hepsini iyi mi yapıyor . son zamanlarda sırf top250-den film izleyen biriyim . vakit buldukca ordan izlerim . bazı filmlerin sonu gelsinde kurtulayım diyorum . çünki bir filmi bitirmeden bırakmam . ama genel olarak top250-de olan filmlerin 70%-i başyapıt derecesinde harika filmler .

• quote:

Orijinalden alıntı: dicaprio96

quote:

quote:

bende onu anlatmaya çalıştım arkadaş saçma sapan filmler titanikin üstünde top 250 de ama titanik top 250 de değil dedi bende bunlar mı saçma diye cevap verdim ayrıca top 250 deki filmlerin nerdeyse çoğu başyapıt onlara saçma sapan diyerek seviyesini belli etti

sizin gibiler yüzünden sinema bölümü nereye gidiyor anlamıyorum . adam sana dedimiki 250-deki tüm filmlerden iyi ? veya ordakı filmler titanicden kötü . anladığım kadarıyla bazı filmlerin orda olmaması gerektiğini ve titanicin olması gerektiğini savunmuş . ve sen 10 tane film izlemiş ve gelip burda yazma gereği duymuşsun alakasız olarak . bende gereği kadar film söylerim titanicden iyi . ve gereği kadarda 250-de olan kötü film söylerim . kötü derken kendi zevkime göre değil bu böyle kabul edilmiş zaten . bazı filmler sırf yılı için o zamanın teknolojisine saygıdan dolayı oylanıyor . buda titanici kötü mü yapıyor ? veya ordakı filmlerin hepsini iyi mi yapıyor . son zamanlarda sırf top250-den film izleyen biriyim . vakit buldukca ordan izlerim . bazı filmlerin sonu gelsinde kurtulayım diyorum . çünki bir filmi bitirmeden bırakmam . ama genel olarak top250-de olan filmlerin 70%-i başyapıt derecesinde harika filmler .

dostum lütfen mesaj atmak için yazma konuşmanın tamamını görmemişsin adam diyorki Top 250 deki Titanic'de olan film sayısı 1 elin parmağını geçmez ayrıca sen beni tanımadığın için 10 film izlemiş gelmiş diyorsun inan bana senin izlediğin filmlerden kaç kat film izlemişimdir. Beni tanısaydın sende bilirdin artık arkadaşlarım bana Filmci ..... diyorlar her gün 2-3 film bazen gün boyu film izliyorum filmle yatıp filmle kalkıyorum ve sen bana gelmiş 10 tane film izlemiş gelmiş diyorsun asıl senin gibi böyle sırf mesaj sayısı artsın diye rütbesi artsın diye mesaj atanlar olduğundan dolayı sinema forumu bu hale geldi

• quote:

quote:

quote:

quote:

dostum lütfen mesaj atmak için yazma konuşmanın tamamını görmemişsin adam diyorki Top 250 deki Titanic'de olan film sayısı 1 elin parmağını geçmez ayrıca sen beni tanımadığın için 10 film izlemiş gelmiş diyorsun inan bana senin izlediğin filmlerden kaç kat film izlemişimdir. Beni tanısaydın sende bilirdin artık arkadaşlarım bana Filmci ..... diyorlar her gün 2-3 film bazen gün boyu film izliyorum filmle yatıp filmle kalkıyorum ve sen bana gelmiş 10 tane film izlemiş gelmiş diyorsun asıl senin gibi böyle sırf mesaj sayısı artsın diye rütbesi artsın diye mesaj atanlar olduğundan dolayı sinema forumu bu hale geldi

haftada 1 forumda olurum ya yok . onuda senin gibilere yorum yazarak geçiririm . azda olsa foruma yararım olur belkide . ve gelip bana rütbe artması için diyorsun . ben sana 10 film izledim diye sen beni tanımıyorsun diyorsun . ama kendinde beni tanımadan rütbe artması için mesaj atıyorsun diyorsun . yani bi yorum yaparken 5-6 kere düşünün demek isterim . gelelim senin film izlemene . zaten buradan anladım . fazla film izlemenin anlamı yok diye . 2 bin tane film izlesen bile yapdığın yorumdan filmci olmadığını anladım . arkadaşlarında alacakaranlık izleyip hayran kalanlardır muhtemelen . sana filmci dediklerinden yola çıkarak söyledim . imdb-den 10 tane film saymışsın . adam sana öyle bi şey söylememiş bile . sen sadece kendini göstermeye çalışmışsın . bak ben biliyorum bu filmler iyi diye . ve senin 10 tane film sayman titanicin orda olmaması anlamına gelmiyor . tüm listeyi harika yapmışsın . git iyice düşün . ve lütfen biraz mantıklı yorum yap . ve karşındakının haklı olabileceği durumunuda göz önünde bulundur .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dicaprio96 -- 17 Ocak 2014; 17:51:39 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

haftada 1 forumda olurum ya yok . onuda senin gibilere yorum yazarak geçiririm . azda olsa foruma yararım olur belkide . ve gelip bana rütbe artması için diyorsun . ben sana 10 film izledim diye sen beni tanımıyorsun diyorsun . ama kendinde beni tanımadan rütbe artması için mesaj atıyorsun diyorsun . yani bi yorum yaparken 5-6 kere düşünün demek isterim . gelelim senin film izlemene . zaten buradan anladım . fazla film izlemenin anlamı yok diye . 2 bin tane film izlesen bile yapdığın yorumdan filmci olmadığını anladım . arkadaşlarında alacakaranlık izleyip hayran kalanlardır muhtemelen . sana filmci dediklerinden yola çıkarak söyledim . imdb-den 10 tane film saymışsın . adam sana öyle bi şey söylememiş bile . sen sadece kendini göstermeye çalışmışsın . bak ben biliyorum bu filmler iyi diye . ve senin 10 tane film sayman titanicin orda olmaması anlamına gelmiyor . tüm listeyi harika yapmışsın . git iyice düşün . ve lütfen biraz mantıklı yorum yap . ve karşındakının haklı olabileceği durumunuda göz önünde bulundur .

öncelikle çevremdekiler Alacakaranlık izleyen kişiler değil zaten öyle kişileri ben çevremde tutmam çoğu körü körüne Robert Kristen hayranı
    ikinicisi hangi yorumumdan filmci olmadığımı anladın anlamadım ayrıca kimseye kendimi gösterme gibi bi çabam yok ben kaç senedir bu forumda takılıyorum beni bilenler bilir takıldığım 3-4 forum vardır motosiklet-sinema-müzik ve arada bir konu dışı film benim için yaşam tarzı kimileri diyor yok o kadar film niye izliyorsun diyor kendim de mantıklı bir açıklama veremiyorum ama film izlemeden geçirdiğim 1 gün benim için yarım kalmıştır. ayrıca sadece film değil oyuncuları yönetmenleri de takip ederim gerçek filmcilerde öyle yapar di mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NerdeyseNicksiz -- 17 Ocak 2014; 18:38:40 >

• mesajım bulunsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: |Amon|

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: |Amon|

film mükemmelde imdb oy verenler düşün vermişler 7.6ydı sanırım puanı, saçma sapan filmler top 250de

dostum tamam film biraz düşük almış olabilir ama top 250 deki filmlere de çamur atma hepsi başyapıt ve kaliteli filmlerdir.

çamur atmayla alakası yok, 1 değil 2 değil 10 değil, 11 oscar almış bir filmden bahsediyoruz. top 250de titanicten ayarında film sayısı bir elin parmaklarını geçmez.

O ne öyle bal satar gibi 1 değil 2 değil 10 değil tam 11 kavanoz bal 100 lira

• Rezervuar Köpekleri nin kulak kesme sahnesini hiç mi izlemediniz...:)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.