Şimdi Ara

Bu Sacma Aboneliklere Ne Cözüm Alabiliriz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son Zamanlarda Bos Saçma Sapan aboneliklerle Kesilen Liralarin haddi Hesabı Yok.. Bunlari Yasamamak İçin Ne Önlem Almaliyız Birde Dolandırılıp Parayi Geri Alabilen Varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Numara taşı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • alpagut0 A kullanıcısına yanıt
    Her operatorde var bu durum.

• Android telefon kullanma

• Ankesörlü telefon kullan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorun dalga gecilecek bir sorun degil. 1500 lira maas alip 100 lira fatura oduyorum 2 aydır. Kendi kendine uye olmus telefon bu mobil iceriklere. Muhatap olacagimiz.bi telefon no var mi acaba

• No_FeaR2266 N kullanıcısına yanıt
    naparız nereye sıkayet ederız dıye acdım konuyu bılgılendırme ıcın ama troller çok
  • https://www.btk.gov.tr/tr-TR/Kurumdan-Haberler/INTERNETTE-ISTEK-DISI-ABONELIKLER-SON-BULACAK

Yürürlük tarihi 30 Haziran. Bu tarihe kadar hattınızı mobil ödemeye kapatarak ve katma değerli servisleri, push/pop-up mesajlarını engelleyerek idare edebilirsiniz. İzinsiz abonelikleri mutlakahttps://sikayet.btk.gov.tr üzerinden şikayet edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Boone -- 9 Mart 2017; 15:46:36 >
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Muhtesem cözüm yolunuz ise yaramiyor galiba simdide telefon kullanma yazarsiniz..

Bu Sacma Aboneliklere Ne Cözüm Alabiliriz

• benden neden kesmiyorlar senelerdir faturalı hat kullanıyorum girmediğim delik kalmıyor mobil veri ile
    Mobil ödemeyi kapat bu kadar basit ne boşa para ödüyorsunuz.
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    hoşumuza gidiyo kardes bosa para ödemek
    1000 dakika 1000 sms 8 gb internet paketine dün geçiş yaptım söz yazıp 5555 gönderdim ayrıca müşteri hizmetlerini arayıp mobil ödemeyi kapattım olay bundan ibaret internet bitiminde paket duruyor.

Bu kadar basit
  • Haziran ayında bunun icin btk nın yaptığı yasa yürürlüğe girecek

• Bazı özel durumlar hariç diğer tüm abonelikleri müşteri farkında olmadan onaylıyor.
    Detaylı bilgi için açtığım konuyu incele çözümü mevcut
    https://forum.donanimhaber.com/vodadone-kullananlar-dikkat-abonelikler-fatura-soku-tl-dususu--105947898#105947898

Nironos mobil ödeme ile aboneliğe engel olamazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1881-1938 -- 10 Mart 2017; 23:32:16 >
  • Mobil odemeyi kapatin olsun bitsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1881-1938 kullanıcısına yanıt
    Mobil ödeme ile engel olurum çünkü paketimde aşım yapılmıyor.
    Akıllı fatura sistemi var 30 TL'yi aşmıyor.
    Ayrıca Telefonunuz İOS ise virüs kapmaz.
  • iyi hos guzelde bu virus degil sen internette gezerken reklama tikladiginda senin operator tel numarani siteye veriyor ve abonelik turkcellde az yaşansada vodafone ve avea somuruyor..

• Faturasız ise gerektiğinden fazla bakiye yüklememek, faturalı ise Vodafone'daki durma özelliği olan tarifelere geçmek ya da en azından telefonu mobil ödemeye kapatmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçesever -- 11 Mart 2017; 15:46:33 >
  • Mobil odeme kapali olsada site uzerinden yanlislikla linke tiklayinca abonelik basliyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.