Şimdi Ara

Bu Sabah Öldürülüyordum. ( Polis bu tiplere bulaşma dedi) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
3
Favori
44.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
234 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Polis Keyfini Bozmamak İçin Öyle Demiş Adamdan Korktuğundan Değil.

Bunun Gibi İnsanlar Eline Bıçak Alınca Kendini Malkoçoğlu Zanneder. Ama Bak Kamerayı Görünce Bile Kaçıyor. Başıma Geldi Kardeşim.

Bunun Gibi Ortalıkta Poz Kesen İnsanları Korkutan Sindiren Biri Gözüne Beni Kestirdi. Askerde Oluyor Olay. Herkes Uğraşma Pisliktir Beladır Dedi.
    Sadece Karşısında Dik Durdum Ne Kavga Ne Bişey. "Bende Deliyim Len" Dedim. O Kadar.
    Kaçtı Gitti.

Bir Kere de Hırsız Olduğundan Şüphelendiğimiz Birisi Annemi Korkutmaya Çalışıyor. Annem Dükkandaki Sopaya Elini Uzatıyor Gel Ulan Senden mi Korkacaz Diye. Koşarak Kaçıyor :)

Böylelerine Yüz Verilmez. Hiçbirşey Yapamazsan Babam Savcı Dersin :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • deveyehendekatlatanadam kullanıcısına yanıt
    Buda suçlu olsa gerek yoksa forumda gezeceğine karakola giderdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suçlu Diye Kastettiğin Ben miyim Kardeşim :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • deveyehendekatlatanadam kullanıcısına yanıt
    Yok ya konu sahibini kastettim gitmiyor karakola ya

• Polis kadar başınıza taş düşsün emi... Herkesn derdi polis olmuş, acaba o polis neden öyle diyor kimse bunu neden düşünmüyor.?

Ülkemizde adalet sistemi hem kör hemde topal olduğu için olabilir mi?

Polisin umrundamı gider senin şikayetinide alır savcılığa intikal eder olay, ondan sonra ?

Yargının verdiği ceza ne caydırıcı nede savcının verdiği karararlar. Davacı olduğun şahıs savcının karşısında 3 maymunu oynayıp şirinlik yaparsa ifşa olduğunla kalırsın ondan sonra adam senle top gibi oynar sonra nerde adalet diye ağlarsın burada.

Mahkemeye çıksan ev adresine kadar öğrenecek davalı şahıs kendin bilirsin aslanım, uğraşmak istiyorsan uğraş.

Millet anasını bacısını kesiyor iyi halden yırtıyor , yok denetimli serbestlik yok bilmem ne, ertesi gün yolda karşılaştıklarınla evinin önünde bile karşılaşabilirsin.

İdam yok, etkili bir kısas cezası yok yargı süresi çok uzun ayrıca sürecide çok yıpratıcı ve bir çok güvenlik açığı barındırıyor kendi içerisinde. Hukuk sistemi sorgulanmalı bu ülkede.

Polisin cinayette teşebbüs gasp yağma vs içeri soktukları 24 saat geçmeden salıveriliyor. Sonra sana ona buna bıçak sallıyor polis napabilir senin derdine?

Madem polisine dil uzatacak kadar sivrisin, kimse seni zorlayamaz ben sonuna kadar şikayetçiyim memur bey !! Diyorsun( erkeksin ya) onlarda paşa paşa görevini yerine getirmek zorunda. Senin gibilere iyilik yaramaz keşke şikayetini alsalardı, gözün açılırdı en azından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpion28 -- 22 Ocak 2019; 20:18:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: adam94

Fikri olmayanın zikri bu kadar olur. BLOK
    fgdfgfdg zavallısın
  • Yurtdışında böyle bir şeyde mutlaka şikayetçi olunur. İlk geldiğimde karşıdan karşıya geçerken hep tedbirliydim aman biri kırmızıda durmaz beni ezermi diye baktım millet rahatça geçiyor. Arabalar zınk diye kırmızıda duruyor. Şimdi bende alıştım ama şimdi yazları istanbula gidince rahatsız oluyorum, ezilecem diye korkuyorum.

• bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 15:59:6 >
  • Şu konuyu hortlatıp durmayın sinirleniyorum

• Bu tip şeylerde savcılığa gidip suç duyurusunda bulunacaksın dostum. Karakollar ilgilenmez, baştan savarlar.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.