Şimdi Ara

Bu saatten sonra referandum iptal edilir mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bu kadar şaibe var itirazlar var
    Bunlardan bir sonuç alınabilir mi? Her seçimde iptal tartışması oluyor hiçbir zaman olmuyor, bu sefer bir sonuca varılabilir mi? Bilmediğim için merak ettiğimden soruyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Usulsuzluk var ise edilir

• Yetkili kurumlar ;

Bağımlı ise - HAYIR.

Bağımsız ise - EVET.

Bu kadar net.

• Rte nin boyle bir seye izin vereceğine ihtimal veriyor musun? Sana onun agziyla cevap vereyim: "Atı alan üskudarı gecti". Sandiklari iyi koruduk ama ysk yi kimse hesaba katmamisti.

• İptal edilecek de herşey yürekli bir hukuk adamına bakıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SevilenAdam -- 17 Nisan 2017; 23:08:06 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Edilmeli ama edilmez.
  • Bence edilmez "Atı alan Üsküdarı geçti" lafı boşuna söylenmez ve garip olan AGİT raporunu bekleyen ABD olumsuz gibi bir sonuç olmasına rağmen Trump bizzat RTE'yi arayip tebrik etmiş yani iş işten geçti.

Hedef 2019 seçimleri olmalı yoksa oda elden gider , yani şuan ile ilgilenip orayı unutan için söylüyorum, çünkü 2019 da herkes Başkanliga aday gösterebilecek ve seçim olucak.

• HAYIR

net.
  • Tayyibin deyimiyle sür eşeği niğdeye. Bu saatten sonra herhangi bir şeyi kabul edeceklerini mi sanıyorsunuz?

• ysk başkanı çıkıp seçim iptal diyebilir mi onda öyle döt varmı? sonra direk fetoden içeri
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.