Şimdi Ara

Bu saatten sonra iPhone SE alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5.2 inç boyutlu android telefon kullanıyorum. iPhone SE alsam ekranı çok küçük mü kalır? Aslında aklımda iPhone X var ama o kadar para vermek istemiyorum. iPhone 7 128 GB mı alsam? Bu iki cihazdan birini alsam iPhone X çıktığında pişman olur muyum? iPhone SE ön arka fotoğraf kalitesi nasıl? Kronik sorunu var mı? 2 yıl götürür mü? Teşekkürler

• iphone se iyi bir cihaz ben suan kullaniyorum ama iphone 7 alman senin hayrina olur. se nin on kamerasi hic iyi degil bu senin icin onemliyse ayrica ekran kucuk gelecektir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nickjonas kullanıcısına yanıt
    Mat siyah soyuluyor mu hocam? İphone 7 alırken nelere dikkat etmeliyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alınır.

• iPhone 7 128 GB aldım. 3.699 liraya Vatan'dan aldım.
  • 3750'ye iphone 8 64 gb al.
  • alınmaz bekle SE 2 yada 7 al
  • ben iphone se kullanıyorum çok çok memnuniyet duyuyorum fakat anladığım kadarıyla bütçe sorununuz yok iphone x almasanızda 7 alacak bütçeniz var takdir sizin

• kırmızı çekiç kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun şimdi gördüm 😁

güle güle kullan hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Muss@

3750'ye iphone 8 64 gb al.

Hepsiburada.com kast ediyorsunuz sanırım. Hocam son dönemde kargodan yana çok dilim yandı. Bir seferinde ürün kargoda kayboldu. Bir seferinde İstanbul yerine Diyarbakır'a yollanmış, 5-6 gün gecikmeli geldiği oldu. Başka sorunlar da oldu. Ayrıca ürün arızalı çıksa yetkili servisten rapor alsam hepsiburada.com değişim konusunda zorluk çıkaracak. Muhatap bulamadığını söylüyor insanlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: birinci keci sebo

ben iphone se kullanıyorum çok çok memnuniyet duyuyorum fakat anladığım kadarıyla bütçe sorununuz yok iphone x almasanızda 7 alacak bütçeniz var takdir sizin

Teşekkür ederim hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırmızı çekiç -- 21 Kasım 2017; 10:45:26 >
  • Bu ara bende düşünüyorum 7 aldım kısa bir sürede sattım maliyeti fazla oldu ama se uygun fiyatı o fiyatlarda aynı kalitede kamerası olan bir android cihazda yok gibi olanlarında hep bir sorunu çıkıyor şu ara alma aşamasındayım cuma gününü bekliyorum ön kamera en azından 5mp olsa hiç düşünmezdimde tek o düşündürüyor fakat çokta kullanacağımı düşünmüyorum arka kamera güzel nasıl olsa birde oyun oynamam sadece sosyal medya whatsapp vs 1 günü çıkarır mı onu araştırıyorum
  • Arkadaşlar peki ikinci el 5se yada 6 plus hangisini alırdınız?Sadece instagram ve bankacılık uygulamaları kulanılacak
  • juve212 J kullanıcısına yanıt
    emrekaragol19941994 E kullanıcısına yanıt
    1 günü rahat çıkarır, pil ömrü konusunda iPhone'lar arasında iyi olanlardan biri.

@emrekaragol19941994 Bu iki seçenek birbirinden çok farklı ekran boyutlarına sahip olduğu için eğer birinden biri daha çekici geliyorsa o tercih edilebilir ancak teknik özellikler açısından ön kamera hariç SE önde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shaq Diesel

1 günü rahat çıkarır, pil ömrü konusunda iPhone'lar arasında iyi olanlardan biri.

@emrekaragol19941994 Bu iki seçenek birbirinden çok farklı ekran boyutlarına sahip olduğu için eğer birinden biri daha çekici geliyorsa o tercih edilebilir ancak teknik özellikler açısından ön kamera hariç SE önde.

Hocam 6 plus daha iyi gibi geliyor ama donma olursa sıkıntı olur.
  • Shaq Diesel S kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam aklımda indirimi bekliyorum
  • Iphone 6s kullaniyorum . Eskiden 5s kullaniyordum kirdim gitti. Simdi ise SE almayi dusunuyorum kutu gibi telefon ele cebe herseye uygun cok still ve hos benim gozumde 7 ,8 ve X e sekil itibari ile isinamadim

• Ben de se almayi dusunuyorum, fiyati bana en uygun gelen o suanda. Ne yapmaliyim sizce 5 kullanicisiyim 5 yildir :D

• eğer fiyatı dola rile birlikte artmadıysa alınır ama 1700 lere satılan se 2300 lere çıkmışsa mi 6 almayı tercih ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iosa geçmek nasıl hissettirdi , alışabildin mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E41A5AE05 -- 25 Kasım 2017; 16:17:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.