Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

BU SAATİ TÜRKİYEDE BULABİLİRMİYİM?

22
Cevap
0
Favori
909
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> BU SAATİ TÜRKİYEDE BULABİLİRMİYİM?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    20 Mesaj
    ARKADAŞLAR BU SAATİ TURKİYEDE BULMAK İSTİYORUM.

Lucien Piccard Men's Chronograph Watch with Black Strap

Stainless steel case
    White mother-of-pearl dial
    Silvertone hands and Roman numerals
    Sweeping hand
    Chronograph function
    24-hour, minute, and second sub-dials
    Date calendar at 4 o'clock
    Swiss quartz movement
    30-meter (100-ft.) water resistance
    Sapphire crystal
    Black leather strap with crocodile print
    Stainless steel hidden/tang clasp

|
    |
  • Yarbay
    4421 Mesaj
    Hadi bakalım tartışma konusu..Bunun yeri burası mı değil mi?
    Bence burası...Sonuçta saatte mobil cihaz..
    |
    |
    HP COMPAQ PRESARIO DV6730 ET - Aidata - P IV 2,8 GHz. � 512 Mb. Ram - Win XP SP2 � Nikon D50 � Sigma 17-70 mm. F2.8-45 Macro � Nikon 18-55 mm. F3.5 -5.6 G ED � Nikon Nikkor 70-300 mm. F 4-5.6 G � Nikon SB-600 - Canon EOS 3000V - Canon 28-90mm. DC-Sony Ericsson P990i -Nokia E50 � BlackBerry 7130G - Nokia 8910i - Ipod Nano Siyah 4 GB. � Opel Corsa 1.3 CDTI Essantia 2005 � Besiktas - Ferrari
  • Onbaşı
    20 Mesaj
    DESTEGİNE TEŞEKKÜRLER AMA BU SAATİ BULMAM LAZIM.
    quote:

Orjinalden alıntı: clubcepmania

|
    |
  • Binbaşı
    1707 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: clubcepmania

|
    |
    |
    |
    HP COMPAQ PRESARIO DV6730 ET - Aidata - P IV 2,8 GHz. � 512 Mb. Ram - Win XP SP2 � Nikon D50 � Sigma 17-70 mm. F2.8-45 Macro � Nikon 18-55 mm. F3.5 -5.6 G ED � Nikon Nikkor 70-300 mm. F 4-5.6 G � Nikon SB-600 - Canon EOS 3000V - Canon 28-90mm. DC-Sony Ericsson P990i -Nokia E50 � BlackBerry 7130G - Nokia 8910i - Ipod Nano Siyah 4 GB. � Opel Corsa 1.3 CDTI Essantia 2005 � Besiktas - Ferrari
  • Teğmen
    183 Mesaj
    Model süper walla
    Ama açıkcası nereden bulursun bilemiyorum. İstanbuldaysan sirkeciye doğru bir uzan derim.
    |
    |
    yerinin neresi olduğu önemli değil.yardımcı olunabilincekmi o önemli...tabi amacı yardım değil polemik olanlar kategorize etmek isteyenler olucaktır tabii.

arkadaşın sorununa gelince türkiyede olduğunu sanmıyorum.internetten sipariş verebilirsin sanırım.saatin fiyatı 130 dolar civarı.aşağıdaki linkleri bir incele

http://shop.store.yahoo.com/jbktrading/lucienpicard.html
    http://www.bizrate.com/buy/products__att256143--266316-,att259--392508-,cat_id--30020100.html
    |
    |

• Yarbay
    4421 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: klonajinsky

yerinin neresi olduğu önemli değil.yardımcı olunabilincekmi o önemli...tabi amacı yardım değil polemik olanlar kategorize etmek isteyenler olucaktır tabii.

arkadaşın sorununa gelince türkiyede olduğunu sanmıyorum.internetten sipariş verebilirsin sanırım.saatin fiyatı 130 dolar civarı.aşağıdaki linkleri bir incele

http://www.bizrate.com/buy/products__att256143--266316-,att259--392508-,cat_id--30020100.html

Peki bu siteler güvenli mi?Sorun çıkar mı daha doğrusu Türkiye'ye getirirken?
    |
    |

• Binbaşı
    1295 Mesaj
    git sirkeciye bunu bulurmusun emin değilim ama kesin bundan daha kralını bulursun..
    neden illa bu saati istiyorsun bana göre sıradışı bi saat değil...
    |
    |
    ne özelliği varki çok istiyon
    |
    |
    2310 Mesaj
    tam bi isvec harikası
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: CAKIR42

valla bende seiko arctura kinetic almak istiyom ama 1 milyarın üstünde olunca alamıyom tabi

YARASINI DEŞMEYİN ÇAKIRIMIN ZATEN ÖLDÜ İYİCE ÖLDÜRMEYİN
    |
    |

• Emekli Yönetici
    29530 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Sefer6600

quote:

Orjinalden alıntı: CAKIR42

valla bende seiko arctura kinetic almak istiyom ama 1 milyarın üstünde olunca alamıyom tabi

YARASINI DEŞMEYİN ÇAKIRIMIN ZATEN ÖLDÜ İYİCE ÖLDÜRMEYİN

hiç yani
    |
    |

• Binbaşı
    1707 Mesaj
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: klonajinsky

|
    |

• Yarbay
    7355 Mesaj
    valla erenc82 arkadaşım ben yardımcı olmak istedim elimden geldiğince ama bu siteler güvenlimi bilemem.hiç alışveriş yapmadım bu sitelerden fakat artık internetten alışveriş eskisi gibi değil.güvenlik bayağı yüksek seviyede.birşey olacağını sanmıyorum.ben çok alışveriş yaptım netten amerikadan bir takım ilaçlar getirttim arkadaşa almanyadan arabası için marşpiyer satın aldım belçika yada hollandamıydı hatırlamıyorum.ordanda arkadaşın uzaktan kumandalı uçağının iskeletini getirttik ve daha bir sürü şey aldım ve hiçbiride tanınmıyordu sitelerin.hiçbir sorun olmadı ne yalan söyliyim.fakat sana kalmış tabi son karar.alırsın sonra bi terslik falan olursa şerefsiz klonajinsky die topic açarsın falan forumda
    |
    |
  • Binbaşı
    1009 Mesaj
    saat men için yazıyor aslında alacan bir seiko kinetix bakacan keyfine pil derdide yok ömür boyu kullan ölürsen saat duruyor ama böylece ölüm saatini de öğrenmiş olursun
    |
    |
    1 Not
    internetten sipariş işi ayva. ben sanal kart aldım o işler için ama daha kullanmadım.
    normal kredi kartıyla zaten asla olmaz.
    saate gelince:
    printerden bir resmini çıkart ve eminönü doğubank civarındaki saatçilerde bir soruştur. birde karaköy iskelesi yakınlarında ara.
    buralarda ya kendisi vardır yada getirebilecek saatçiler vardır. (kazık olmasın fiyatının kaç para olduğunu baştan söyle)
    buralarda bunların hiçbiri yoksa başka yerde de arama bulamazsın.
    |
    |
Reklamlar
sohbet
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Blogio
Paykasa
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.