Şimdi Ara

Bu saatten sonra iphone 7 alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefon ihtiyacım var ios'a alışık olduğum için yine apple almayı düşünüyorum ikinci el bir iphone 7 alsam kaç sene kullanırım? Ne kadar daha güncelleme gelir bu cihaza? Yada biraz daha bütçeyi arttıırıp 8 mi almalı üzün süre kullanmak için?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahtszbdvi -- 21 Nisan 2020; 10:24:47 >

• minimum xr veya x veya 11 falan alamayacaksan bu saatten sonra sırf apple olsun diye iphone işine girme derim. aynı fiyata canavar gibi android telefonlar var. iosa alışıktan kastın nedir bide? appstore a uygulama falan geliştiriyorsan bütçenin yettiği apple ı almak zorundasın ama alışıktan kastın instagrama girmek whatsappa girmek fotoğraf çekmekse aynısını aynı fiyata daha iyi yapan bir sürü android telefon var. üst segment harici iphone almka bu devirden sonra hamallık olur. ha elinde var olsa gittiği yere kadar kullan derdim ama 2020 yılında kaç sene öncesinin teknolojisi pili kamerası kullanılmaz.
  • dodofran D kullanıcısına yanıt
    ios'u arayüzü, kullanımı kolay olması, stabil olması sebebiyle tercih ediyorum. bir de daha üzün süre güncelleme desteği sunuyor diye biliyorum.Yaklaşık 4 senedir 5s kullanıyorum ekranı kırıldı ve bataryası artık çabuk bitiyor ama çok memnun kaldığım bir telefon. 3.000 tl için android ikinci el tavsiyeniz ne olur?
  • bahtszbdvi kullanıcısına yanıt
    2. el alınmaz bence android telefon o bütçelerde. çok güzel cihazlar var. mi 9 t a51 vs.https://www.youtube.com/watch?v=BKTWcwEj-sg
  • Benim arkadaşım iPhone dan Androide geçti ve çok memnun. İPhone 7 şu saatten sonra kesinlikle alınmaz üstelik 3k fiyat düşünüyorsunuz. O fiyata yeni nesil telefon almak çok daha mantıklı.

Mi 9t, çok güzel bir telefon. Tam ekran, kamerası güzel.

Nova5t alabilirseniz kendisini performans ve kamera olarak ancak iPhone 11 burun farkıyla geçebiliyor ki bazı app lerde iPhone 11 den daha hızlı. Fiyatı iPhone 11 in 4te 1i. Ben nova5t kullanıyorum.

Yukarıdaki arkadaşın önerdiği Mi9t de çok iyi bir telefon.

Kısacası marka için şu saatten sonra iPhone 7 alınmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahtszbdvi

ios'u arayüzü, kullanımı kolay olması, stabil olması sebebiyle tercih ediyorum. bir de daha üzün süre güncelleme desteği sunuyor diye biliyorum.Yaklaşık 4 senedir 5s kullanıyorum ekranı kırıldı ve bataryası artık çabuk bitiyor ama çok memnun kaldığım bir telefon. 3.000 tl için android ikinci el tavsiyeniz ne olur?
    sıfır P40 Lite alabilirsn. Fiyatı 3100 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtrkmn61 -- 22 Nisan 2020; 3:50:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • inanır mısınız, üst model xiaomi cihazdan iphone 6 'ya geçtim. performans konusunda ciddi şekilde üzdü, sonra satıp 6s aldım.

6s bile yeterince kullanışlı iken 7 niye alınmasın ki? siz yine xiaomi cihazları gözden geçirin ancak, burada bu devirde iphone 7 mi alınır yeaa diyenler, iphone 7 bulsalar düşünmeden alırlar.

evet 2020'de de gayet alınır kullanılır. 6 ya da 6s'e de hala güncelleme geliyordu.

eğer ios konusunda ısrarcı iseniz alınılır mis gibi de kullanılır.
  • Tanıdığım en az dört beş arkadaşım iPhone dan illallah edip. ( iTunes a bağlı kalma durumu, kendi şarj aletinden başkasını tanımama hatta bazen kendi orjinal şarj aletini bile tanımama. Bizzat arkadaşımın başına geldi. İPhone da sorun bitmek bilmiyor.) pil problemi. Bugün hangi teli alırsanız alın bir günü rahat kaldırıyor iPhone hariç.
    Kaldı ki 4 sene öncesinin teknolojisine sahip iPhone7 den bahsediliyor. Tamamen enayilik olur. Oyun oynayayım desen aynı fiyata en üst ayarlarda oynayabileceğin oyunu ancak orta ayarlarda oynayabilirsin oda şanslıysan.

3k gibi bir paraya yeni nesil orta üst sınıf bir telefon almak varken sadece isim için pili, kamerası, performansı şuan artık alt sınıf telefonlar düzeyinde olan bir teli almak tamamen mantıksız.

• Çöp kesinlikle alınmaz. 3 civarı bütçen varsa mi note 10 al sonra bana dua et

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi solokingx -- 23 Nisan 2020; 3:0:50 >
  • Kesinlikle alınır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aslında S9'da hoşuma gitmeye başladı ikinci eli 2300-2700 civarında bulunabiliyor. S9 hakkında ne düşünüyorsunuz?
  • bahtszbdvi kullanıcısına yanıt
    ikinci el android alınmamalı. hele ki samsung hele ki s9 gibi bi tel alınmamalı. o batarya çok sıkıntı çıakrtır. android kullanıcısı olarak söylüyorum ikinci el mal zaten patlamaya hazır bomba gibidir. çok çok güzel sıfır cihazlar var kardeşim. illa samsung diyorsan a51 vs. düşün
  • hocam bazı arkdaşalar bizi anlamıyor.
    Biz diyoruz ki bize IOS bir telefon önerin. 7 veya 7plus veya 8 işimizi kaç sene görür diyoruz.
    Arkadaşlar android al o paraya diyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodofran

ikinci el android alınmamalı. hele ki samsung hele ki s9 gibi bi tel alınmamalı. o batarya çok sıkıntı çıakrtır. android kullanıcısı olarak söylüyorum ikinci el mal zaten patlamaya hazır bomba gibidir. çok çok güzel sıfır cihazlar var kardeşim. illa samsung diyorsan a51 vs. düşün
    A51 güzel ama ekranı büyük telefonlar hoşuma gitmiyor ayrıca tek el kullanımı zor oluyor. S9 boyutunda ne var alınabilecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: floki20

hocam bazı arkdaşalar bizi anlamıyor.
    Biz diyoruz ki bize IOS bir telefon önerin. 7 veya 7plus veya 8 işimizi kaç sene görür diyoruz.
    Arkadaşlar android al o paraya diyorlar
    Hakkımızda hayırlısı hocam ios'un uzun süre güncelleme alması ve stabil olması cezbediyor ve tabi bir de androiddeki yavaşlama algısı var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.