Şimdi Ara

Bu Saat Sahte mi ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sizce bu saat sahte mi ? Elimden geldiğince detaylı fotoğraf çekmeye çalıştım.

Benim çektiğim zembereğin (saatin kurma şeysi) üstündeki logo, internette bulduğum aynı saatin zembereklerine göre çok küçük geldi bana. Bundan aşırı huylandım ve paylaşmak istedim.

Ekstra olarak adıma düzenlenmiş bir fatura vardı ve çalışırken ki videosu;
    https://www.youtube.com/watch?v=rIPG8ymULVw&feature=youtu.be

Bu Saat Sahte mi ?

Bu Saat Sahte mi ?Bu Saat Sahte mi ?Bu Saat Sahte mi ?Bu Saat Sahte mi ?Bu Saat Sahte mi ?Bu Saat Sahte mi ?Bu Saat Sahte mi ?Bu Saat Sahte mi ?Bu Saat Sahte mi ?Bu Saat Sahte mi ?Bu Saat Sahte mi ?Bu Saat Sahte mi ?Bu Saat Sahte mi ?

• Tourbillon'u calisiyor. Saati birakin tamamen durana kadar. Sonra elinize alip 10-15 kere sallayin, eger sorunsuz tekrar calismaya basliyorsa zemberege enerji aktariliyordur ve saat manuel kurmadan da otomatik mekanizmanin ozelliklerini gerceklestiriyor demektir.

Saatin orjinali zaten tas catlasin 200 Euro civarindadir bilemedin 300 olsun. Orjinali bu kadar olan saat icin boyle bir mekanizmanin sahtesini yapip satmaya kimse ugrasmaz.
  • Leipold kullanıcısına yanıt
    Sizin ilk satırda yazdığınızı başka bir yerde okuyup denemiştim, çalışıyordu.

Ancak ben yinede iade ettim satıcıyla ilgili bir kaç sorun yaşadım. İlginize teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hanzoli

Sizin ilk satırda yazdığınızı başka bir yerde okuyup denemiştim, çalışıyordu.

Ancak ben yinede iade ettim satıcıyla ilgili bir kaç sorun yaşadım. İlginize teşekkürler
    Rica ederim. Saatten pek anlamam ama 3 adet otomatik 1 adet kurmali saat sahibi biri olarak her saat alisimda onayli distributoru olsa bile magaza ayni konuda ben de evham yasiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.