Şimdi Ara

...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 15 Mayıs 2021; 11:58:39 >

• Bazen bu düşük fiyatlı Casio'ların bilezikleri çok dandik oluyor (Çin'den gelen ucuz saatler gibi). Bir mağazada incelemeden almak soru işareti bence.

Şu linkte daha ucuz:
    http://www.hepsiburada.com/casio-mtp-1374d-2a-erkek-kol-saati-p-SAKSVMTP1374D2A

sağlam bir saati 150 TL'den aşağı bulmak zor (bulunsa da şık olmuyor).

Dolayısıyla beğendiyseniz değerlendirebilirsiniz. Lorus ve Pulsar'lara da bakın onlar da çok zor bozulan saatler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurkillinc -- 8 Şubat 2017; 2:31:3 >
  • onurkillinc O kullanıcısına yanıt
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carpathia00 -- 15 Mayıs 2021; 11:59:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: carpathia00

internette biraz araştırdım, casio'nun iyon kaplama kasalarında ortalama 1 yıl kullanıktan sonra döküntü oluyormuş, maksimum kullanım ömrü 2 yıl diyorlar. bu iyon kaplama hakkında bilginiz var mı acaba?

İyon kaplama işini ben de riskli buluyorum. Durable pvd/ion coating (orient gibi) yazmıyorsa hiç girmeyin bence.

Boccia titanium bakın matlaştırılmış titanyuma 12 yıldır hiçbir şey olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurkillinc -- 8 Şubat 2017; 14:46:20 >
  • onurkillinc O kullanıcısına yanıt
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carpathia00 -- 15 Mayıs 2021; 11:59:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: carpathia00

ben biraz daha bakiniyim o zaman, tesekkurler

Casionun bu seri de ve bu tutarlı modellerinde sorun olabilir ziraa bu saatin kasası çelik değil alüminyum kasadır. Bu nedenle de iyon kaplama bu modeller de kaliteli olmaz. Kaldı ki zaten çelik olmadığı için bu modeller de kaliteli ve sağlam sayılmaz...
  • Edifice serilerine bak ben hiç çıkarmıyorum banamısın demedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2011 hazirandan beri edifice kullanıyorum pilini 1 kez degistirdim cok memnunum tavsiye edebilirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.