Şimdi Ara

Bu rotringler neden böyle

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ulan çizim yapıyorum kalem bir yere düştü uç kırmaya başladı. Ucu kalemin ucundan da sokamıyorum. Arkadan sokunca da çıkmıyor

Ulan kırtasiyeden alınan 5 liralık uçlu kalem bile daha sağlam iyi.

Rotring'in tek güzel yanı çok ince olması ciddi fark ediyor çizimde de allah belasını versin ya. Yaptırılmaz mı bu ?

• rotring rapid pro al

• Zibidi Gonzales kullanıcısına yanıt

Ver 200 lira alayım boş boş yorum yapmayın.

• pentel graph 600 kullanıyorum, ucu aşındı yine de beni yarı yolda bırakmadı. 

• vay be ben faber castelin bir modeli vardı onu çok severdim okurken

• Teknik çizim için değil hocam benim ki onlar için var. Normal çizim için yani.

Düştü gitti yani kalem naletler ediyorum şu an allah belalarını versin ya.

• İç mekanizması çok hassas rotringlerin. Yinede kolay kolay bir şey olmazdı ama sizin şanssızlığınız galiba. Yani yüksekten tam kalemin ucuna denk gelecek şekilde düşmesi lazımki mekanizma hasar alsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu kalemler tamamen şans işi rotringin en pahalı güzel kalemini bile alsan mekanizması sıkıntılı çıkabiliyor veya en ufak hassas noktasına darbe aldığında bozulabiliyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yaklaşık 5 seneden fazladır fabercastel in üçgen şeklinde mor kalemini kullanıyorum rotring kadar rahat değil ama 3 kere rotring kalemim bozuldu.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • unraveling kullanıcısına yanıt

Toplu iğneyle aciliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unraveling

Teknik çizim için değil hocam benim ki onlar için var. Normal çizim için yani.

Düştü gitti yani kalem naletler ediyorum şu an allah belalarını versin ya.

Pentel'in teknik çizim için olmayanları da vardır hocam.

• normal kullanım için 1347 rotringleri cozurtur

• Yaptırılmaz mı bu ne hocam gözünüzü seveyim  

• connli kullanıcısına yanıt

toplu iğne sığmaz ki çok ince hocam denedim yani

• unraveling kullanıcısına yanıt

düz iğne bul hep iğneyle yapardık olur o

• Baska bir cozum: teknik resimi komple bırak hocam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yere düşünce kalem kırılmıyor ki uç kırılıyor. Çıkar başka uç tak, içerisinde kaldıysa bir şekilde sağlam uçla çıkarman lazım.

• Ben Faber Castell'ciyim. Abartısız söylüyorum, ortaokuldan beridir Grip 1347 modelini kullanmaktayım. Elim alıştı, başka kalemde rahat edemiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lise zamanı sürekli rotring alırdım yazması çizmesi her şeyi cidden daha rahat ama çok çabuk bozuluyor ucu yamuluyor içinden bir şey bozuluyor vs vs. dolapta 5 6 tane bozuk rotring vardır o derece bir ara sürekli parçalarını değiştirerek gidiyordum o da fayda etmedi.

12.sınıfta kırtasiyede kahverengi harici rotring bulamayınca faber castel Grip 1345 aldım 4 5 yıldan fazla oldu hala kullanıyorum.

Bu kadar sağlam kalem olamaz dün farklı rengini tekrar sipariş verdim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.