Şimdi Ara

Bu Riot Ne Yapmaya Çalışıyor ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: dellciyiz

Arkadaş çok haklı bir premade geliyor seni report edicez diyor chat ban alıyorsun çok saçma

4 kisi girip 5. gelip mid deyip instalock yaparsa tabi banlariz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TickTok

Abi varya cidden bu kadar saçma bir sistem olamaz.Ticket attım, siz akılsızmısın felan diye.Bu ne biçim bir sistemdir bana biri açıklasın.

Oyun bittikten 2-3 dakika sonra Taciz : Diye bir uyarı geliyor.Bu uyarı chatban ile alakası varmış.Şuraya kadar bir sorun yok.

Uyarıda yazan şey yaptıgın tavırlar diger oyunculara güzel gelmiyor vb. birşey yazıyor.[Şu anda aklımda degil]

Asıl saçmalık report yersen bile chatban geliyor.ve KÜFÜR ETMEDİGİM halde adam reportladı diye Chat Ban yiyorum.Bu nası bir saçmalıktır biri açıklasın bana.Sinir krizi geçirmek üzereyim.

herkes arkadaşa yüklenmiş kim bilir neler demişsindir bilmem ne diye fakat aynı şey benimde başıma geldi.2 arkadaş bot premade gidicez biz dediler ses etmedik.oyun başladı biri koştu karşı tribusha tek başına girdi ve öldü, hiç bir şey denmedi ilginçtir.neyse bunlar ilerleyen süredede devamlı ezilmeye devam ettiler botta.bende jungle oynuyorum ve biliyorum ki bunlara yardım etmemin bi yolu yok gene de arka çalıdan ganke gittim sonuç hüsran dönüp adamlara vurmadılar bile bende canımı flash atarak kurtardım :D bu süre zarfında onlar bana küfrederken ben zaten o oyunu alamayacağımızı bildiğim için chatten ":D" atarak takıldım. oyun sonu uyarı geldi hepimizin kötü günleri olabilir bilmem ne hakaret etmeyin diye. iyi de kardeşim feedleyen onlar hakaret eden onlar uyarıyı alan ben.

bu chat banı sisteminin otomatikleştirilmemesi lazım.umarım insanlar bunu anlayabilmiştir.bu banlananların bütün reportlarının tek tek incelenmesi lazım özellikle tr de.bunu yapacak kadar eleman sayın yoksa yapma zaten.kurunun yanında yaşta yanıyor bu sistemde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mephisto1 -- 31 Mayıs 2013; 13:37:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: StrawHatLuffy

quote:

Orijinalden alıntı: Malcolm.X

Su yazinda bile kac tane hakaret var.Kim bilir oyunda neler soylemissindir

Bak aklıma ne getirdin tr sunucusu yeni açıldı hesaplar transfer oldu ama kuzenin hesabı geçmedi mesaj attı supporta 4-5 hafta cevap gelmedi en sonunda kuzen balataları sıyırıp ana avrat aklına ne gelirse küfür etti 2 gün sonra hesabı tr ye geçti hiç bir ban yemedi :)Yani bu arkadaşın söylediklerine hiç bişey demezler ben o laflardan sonra perma yiyecegini garanti ettim ona ama bir baktık ki küfürlerin üstüne trye geçirmişler

Eee doğru yere geçirmişler işte ne var ki bunda ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mephisto1

quote:

Orijinalden alıntı: TickTok

Abi varya cidden bu kadar saçma bir sistem olamaz.Ticket attım, siz akılsızmısın felan diye.Bu ne biçim bir sistemdir bana biri açıklasın.

Oyun bittikten 2-3 dakika sonra Taciz : Diye bir uyarı geliyor.Bu uyarı chatban ile alakası varmış.Şuraya kadar bir sorun yok.

Uyarıda yazan şey yaptıgın tavırlar diger oyunculara güzel gelmiyor vb. birşey yazıyor.[Şu anda aklımda degil]

Asıl saçmalık report yersen bile chatban geliyor.ve KÜFÜR ETMEDİGİM halde adam reportladı diye Chat Ban yiyorum.Bu nası bir saçmalıktır biri açıklasın bana.Sinir krizi geçirmek üzereyim.

herkes arkadaşa yüklenmiş kim bilir neler demişsindir bilmem ne diye fakat aynı şey benimde başıma geldi.2 arkadaş bot premade gidicez biz dediler ses etmedik.oyun başladı biri koştu karşı tribusha tek başına girdi ve öldü, hiç bir şey denmedi ilginçtir.neyse bunlar ilerleyen süredede devamlı ezilmeye devam ettiler botta.bende jungle oynuyorum ve biliyorum ki bunlara yardım etmemin bi yolu yok gene de arka çalıdan ganke gittim sonuç hüsran dönüp adamlara vurmadılar bile bende canımı flash atarak kurtardım :D bu süre zarfında onlar bana küfrederken ben zaten o oyunu alamayacağımızı bildiğim için chatten ":D" atarak takıldım. oyun sonu uyarı geldi hepimizin kötü günleri olabilir bilmem ne hakaret etmeyin diye. iyi de kardeşim feedleyen onlar hakaret eden onlar uyarıyı alan ben.

bu chat banı sisteminin otomatikleştirilmemesi lazım.umarım insanlar bunu anlayabilmiştir.bu banlananların bütün reportlarının tek tek incelenmesi lazım özellikle tr de.bunu yapacak kadar eleman sayın yoksa yapma zaten.kurunun yanında yaşta yanıyor bu sistemde.

Zaten otomatik diye bunlar oluyor.Riot kolaya kaçıp belirli bir reporttan sonra oto chat ban atıyor ve bize sinir krizi geçittiriyor.Kaç kere riot'a mesaj attım hep aynı şeyi söylüyorlar.Takım arkadaşlarınız sizi report etmiş felan vb. şeyler.İlk Chat ban cıktıgında 25 maç yemiştim.Ve anladımki bir daha küfür etmicem.Etmedim tam bitti 2-3 maç kala 50 maç geldi.Oda bitti 3-4 maç attım bu sefer 80 geldi.Riota mesaj attım bu nedir felan diye aynı mesajı tekrar yolladılar.Neyse dedim herhalde şerefsiz felan demiştim bir kaç kere ondan dolayıdır diye.Ve bundan sonra hiç birşey demicem dedim.Sonra 80 maç bitmesine 5 maç felan kaldı 150 maç daha geldi.Benim kayış orda koptu işte direk Riot'a siz akılsızmısınız bu ne biçin sistem vb. şeyler söyledim.Ve yine aynı mesajı attılar.Sonrada biz suçlu oluyoruz.

Özet:TR pişmanlıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TickTok -- 31 Mayıs 2013; 13:42:17 >

• Bu mesaj daha önceden şikayet edildi o yüzden şikayet etmenize gerek yok. :( bu arada konuyu açan blocklusun cvp yazma boşa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jasc1453

Bu mesaj daha önceden şikayet edildi o yüzden şikayet etmenize gerek yok. :( bu arada konuyu açan blocklusun cvp yazma boşa.

Senin gibiler yüzünden bu oyun oynanmıyor işte Birde şikayet etmiş.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.