Şimdi Ara

bu riera ne olacak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
1.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Riera'yı beğenmiyorduk şimdi daha kötülerini izlemek zorunda kalıyor, hey gidi aysal seni beğenmeyenlere diyecek laf yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rocky Balboa®

Riera'yı beğenmiyorduk şimdi daha kötülerini izlemek zorunda kalıyor, hey gidi aysal seni beğenmeyenlere diyecek laf yok

Aysal'ın en cok beğenmeyen adam benim.. Finans meslesinden adama laf ettik mi? sadece 2nci döneminde iş bilmeiği halde yaparım zannedip ipleri eline aldı ve büyuk zararlara neden oldu o kısmı eleştiriyoruz. yoksa finans hamleleri vizyonu vb kaliteli adamdı.. Ama kimse bana ikini aysal dönemini savunmaz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

quote:

Riera'yı beğenmiyorduk şimdi daha kötülerini izlemek zorunda kalıyor, hey gidi aysal seni beğenmeyenlere diyecek laf yok

Aysal'ın en cok beğenmeyen adam benim.. Finans meslesinden adama laf ettik mi? sadece 2nci döneminde iş bilmeiği halde yaparım zannedip ipleri eline aldı ve büyuk zararlara neden oldu o kısmı eleştiriyoruz. yoksa finans hamleleri vizyonu vb kaliteli adamdı.. Ama kimse bana ikini aysal dönemini savunmaz..

Evet 2. dönem biraz kötüydü ama şuan o kötü dönemi bile arar haldeyiz sıkıntı bu
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

quote:

Evet 2. dönem biraz kötüydü ama şuan o kötü dönemi bile arar haldeyiz sıkıntı bu

Bir mesajımda yazmıştım.. Sokakatan 10 yasındaki fenerbahçeli çoğucu cevirsek Galatasaray başkanı yapsak bunlardan iyi yönetir bunlar kadar hainlik yapmaz.. Hiç olmazsa vşcdanlı olur acır bu dursun kadar zarar vermez fenerbahçeli çocuk

• Riera o teknik ile 10 numara oynayacak futbolcuydu bence yanlış pozisyonda futbola başlamış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zamanında Riera'nın arkasından sallayanları şimdilerde taşla ezeceksin.
  • Sözüm tam olarak Riera olayına değil ama ne zaman bir adam satsak 2 sene sonra adamın değeri pay biçilmez oluyor kalbinizde. Sevecekseniz Galatasaray'dayken sevin adamları. Gavurlara gidince oyuncuları sevmeye başlıyorsunuz eee çok geç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: psirik

Bir sol bekimiz eboue diğeri riera... Kaliteye, lükse bak be...
    Şimdi Nerelere düştük...

Riera bek değil ki tekniği ve bindirmeleri ile göz boyadı sadece. Madrid maçında eboue ve riera'nın içinden geçip kanatı otoban yapmışlardı. Eboue son zamanlar yerden kalkmıyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

quote:

Şimdi Nerelere düştük...

Riera bek değil ki tekniği ve bindirmeleri ile göz boyadı sadece. Madrid maçında eboue ve riera'nın içinden geçip kanatı otoban yapmışlardı. Eboue son zamanlar yerden kalkmıyordu.

Duydunuz mu arkadaşlar Riera bek değilmiş.
    Bir sen biliyorsun değil mi bunu.

Yahu geçenlerde gelmişsin Olcan'ın bek olmasını savunuyordun. Şimdi Riera'ya laf atıyorsun.

Bir ara ceza yediydin forum sessizdi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

quote:

Şimdi Nerelere düştük...

Duydunuz mu arkadaşlar Riera bek değilmiş.
    Bir sen biliyorsun değil mi bunu.

Yahu geçenlerde gelmişsin Olcan'ın bek olmasını savunuyordun. Şimdi Riera'ya laf atıyorsun.

Bir ara ceza yediydin forum sessizdi.

Sen şimdi Riera'nın defansı carole'dan daha mı iyi diyorsun yani? Riera'nın teknik ve kaliteli bir oyuncu olması onu çok mu iyi bek yapıyor? Olcan'ın bek olmasını savunmadım takım uyumuna katkısı olduğunu sadece skora katkı yapmadını şu çöp geçen sezonda çokta ağır eleştirileri hak etmediğini söyledim. Fazla maaş aldığı konusunda katılıyorum hatta adamın bek olmadığını kanat oyuncusunu olduğunu ilerde de ektili olmadığı için satılması gerektiğini söyledim lafı çarpıtmana gerek yok.

• yav şunu hortlatıp durmayın, "bir konunuza mesaj geldi" deyip duruyor, bakıp boşu boşuna zaman kaybı yaratıyorum
  • Bizim burada bakkal isletmeye basladi kendisi muhtemelen, cok benziyor.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.