Şimdi Ara

. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
0
Favori
5.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Turkcell geçecektim mevcut paketim bitince 6 ay 1gb ve 3 ay 2gb paketleri hediye etti şimdi kararsız kaldım,sanki hissediyolar kaçacağımızı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nostalji16 -- 2 Ağustos 2020; 9:57:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cumadangeldim kullanıcısına yanıt
    Ewt hocam Turkcell kalitesini bilmem mi. Oluyor işte arada bazen böyle durumlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1 gb dediğin nedir ya sosyal medya kullanıyorsan 1.5 gün anca dayanır. 2 gb ise 3 gün

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Hocam youtube kullanmıyorum evde işte pcden arada bakarım.Sosyal medya olarak sadece twitter var onada evde iş arasında bakıyorum.Bu 3gb hediyeyi bitiremem ana pakete bile sıra gelmez 😁

• .

2013ten beri pttcelldeyim. dağ gezilerinde internetin edgeye düştüğü oluyor. türkiyede iyi operatör diye bişey yok. iletişim erişilebilirlik sizin için çok önemliyse 1 ana hat + 2. olarak yedek farklı operatör hattın olacak ki birbirini tamamlayabilsin.

3 operatör de altyapılarını ortak kullanabilseler keşke. örnek veriyorum tt edgeye düştüğü yerde turkcell 1mbit limitli destek sunabilir. kendi müşterilerine hız limitsiz sunum yapar. usd oldu 7 lira. alınan cihazların çoğu ithal. baz istasyonunun yaktığı elektrik bile usd kuruyla bağlantılı.

düşünün yani bu şartlarda operatörler ya yatırım yapmaktan vazgeçecekler ya da fiyatlara deli gibi zam basacaklar.

sizin ödediğiniz 100 tl faturalar aslında çok değil 12 usd ediyor aşağı yukarı. ülke fakirleşti tlnin değeri düştü.

• rexpos R kullanıcısına yanıt
    3 operatör birleşip kullansalar çekmeyen yer kalmaz da böyle adım atmazlar

• sivasta yaşıyorum. en düzgün çeken ve interneti hızlı olan Türk Telekom. Yaşadığım binada garajda, asansörde vs de çekiyor. şehrin her yerinde çekiyor.

önceden Türkcell'deydim. işe gidiyorum çekmiyor, eve geliyorum düzgün çekmiyor. müşteri hizmetleri aradı hattımızdan memnun musunuz diye. değilim, düzgün çekmiyor dedim geri dönüş yapacaklarını söylediler. 2-3 gün sonra aradılar ve hattınızı 4.5G'de kullanmayın düzgün çeker dediler. o günden beri Türk Telekom kullanıyorum.
  • boogiee90 kullanıcısına yanıt
    Aynı şeyi ben TT'da yaşıyorum burada. Bölge İstanbul.

Bölgende ne iyiyse onu.

• boogiee90 kullanıcısına yanıt
    Haha kalitesini yine göstermiş temsilcisi

başkan fiber de sıkıntı çıkarıyordu bi ara geçen hafta istasyonda büyük otel önünde 200 mbps üzeri hız görmüştüm Telekom'da
    https://forum.donanimhaber.com/tum-operatorler-4-5g-hiz-testi-ana-konu-5g-ye-dogru-adim-adim--115719373-702
  • 3 operatör birleşirse tekel olur fiyatlar uçar 😁

• Telekomu ben seviyordum ya,ama malesef evde çekmiyor yoksa kampanyalari vs çeşitli indirimler iyi oluyordu önceden.Ev internetini 15 senedir kullanırım ufak tefek sorun dışında birşey yaşamadım.

• nostalji16 kullanıcısına yanıt
    Gerek yok, online işlemler çöktü ilk geçtiğim hafta tam 2 gün hiçbir işlem yapamadım.

Deprem oldu gene göçtü 24 saat göçtü denildi ama benim telefona 1.5 gün sinyal gelmedi

Yok kalsın istemez 35 TL vereyim ben her ay birşey vermesinler yeter ki benden uzak Allah'a yakın

• Bu speedtest verileri ne kadar gerçekçi? Tarayıcı üzerinden yapıyorum garip şekilde 2mbps hız ölçümü çıkıyor ama youtube video açıyorum 1080p felan oynatıyor donmadan.
    Vodafone henüz 3gye düştüğünü görmedim bu arada.

• nostalji16 kullanıcısına yanıt
    Siz en azından 1080 açıyorsunuz buradaki TT WhatsApp mesaj göndermiyor

• Başkan şöyle izah edeyim, hatrı sayılır ve bilinir bir sitede 17. Kattaym vodafone çekmiyor. Cama çıksam gene çekmiyor.

• Bu ne abicim televizyon reklamı gibi
    Balığa çıkınca telefonu kapatsın ya, niye hattını başka operatöre taşıyor

• Pizza Steve kullanıcısına yanıt
    Adam kapatmak istemiyordu ama ulasilmakta istemiyordu 😁 Degisik bir tipti.

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    10-15 mbit arası görüyorum sürekli. cihaz iphone 11. sözde hepimiz 4.5g kullanıyoruz. sözde avrupanın en hızlı mobil verisi bizde ama göremedim henüz :)
  • yıllardır avea(türk telekom) kullanırım.

işim gereği türkiye'de bir çok yerde(özellikle kırsalda) çalıştım. şu ana kadar 1 kere çekmediği yer gördüm o da allahın unuttuğu yerlerdendi. malatya-sivas arasında köyler. ama sadece ttnet değil, vodafone da çekmiyordu.

ayrıca turkcell'de 1 gb ek paket 24 tl, sağol kalsın kalitesi..
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.