Şimdi Ara

. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
138
Cevap
0
Favori
5.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turkcell malesef kötü oda şebeke ve hız düşüklüğü var burda,dediğim gibi kimileri için kriter internet,kimileri için kapsama .Ben şuan memnunum şebekeden sizde anlıyorum turkcellden memnunsunuz.O zaman güle güle kullanalım 😅

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nostalji16 kullanıcısına yanıt
    Evet sizin orayı bildirmenizi rica ediyorum, ben çekmeyen yer bulursam direk bildiriyorum 10 yerin 6 sina baz istasyonu kurdurttum.

Geriye kalanlar için mülk aranıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kasım 2004 - Temmuz 2018: Türk Telekom
    Temmuz 2018 - Mayıs 2019: Turkcell
    Mayıs 2019 - Haziran 2019: Türk Telekom
    Haziran 2019 - Haziran 2020: Turkcell
    Haziran 2020'den beri: Vodafone

Hepsini kullandım. Hiçbiri babamın şirketi değil, savunacak değilim. Genel anlamda en iyisinin Turkcell olduğunu 'Mobil Operatörler' bölümüne takılan herkes çok iyi biliyor aslında. Turkcell'in diğerlerinden kötü olduğu lokasyonları ender de olsa bulabilirsiniz. Bu lokasyonlardan biri de benim iş yerim. Fakat bunlar istisna ve doğal olarak da kaideyi bozmaz.

• Belli bir lokasyonda biri çekiyor diğerleri çekmiyor diye bunu genellemek ve rezalet demek yersiz. Turkcell'in en fazla baz istasyonuna sahip olduğu zaten belli. Uzun yıllardır böyle bu ve böyle kalmaya da devam eder. Ancak baz istasyonu kurulumları farklı etkenlere göre yapılır ve bundan dolayı birinin çekip diğerinin çekmediği yerler olması çok doğal.
    Önemli olan sizin yoğunlukla kullandığınız yerlerde çekip çekmediği ve fiyat politikasının kullanım ve bütçenize uyup uymadığı. 1 GB İnternet için bir ton para ödeyip bitecek diye kullanamamak vs. 15 GB kotayı telefon çekmediği için kullanamamak.
  • Benim Burda Vodafone Edgeye düşüyor. Evet yanlış okumadınız EDGE..
    TÜRK TELEKOM İSE 1diş çekiyor. İnternet berbat durumda.

Şuan benim de kullandığım TURKCELL 100 MBİT ÜSTÜ Görüyorum.. Şebeke çok güçlü.El mecbur kullanıyorum.

.

• sis651 kullanıcısına yanıt
    Haklısınız ama sonda biraz abartı olmuş sanki, Turkcell o kadar pahalı bir operatör değil. Git gel yaparak en iyi tarifeleri ya da mevcut olarak 6gb 39 TL alabilirsiniz.

Faturasız 10gb 40 TL ye alabilirsiniz mevcut

Diğer operatörlere göre tuzlu ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AAD4AAA61 -- 31 Temmuz 2020; 18:50:20 >
    İşe başlayacağım ve yapımı süren yer turkiyenin 2 . En büyük şehir hastanesi rezalet değil rezaletin daha ötesinde birşey bu sorun sadece internet le bitmiyor bildiğin görüşme yapamıyorsun kardeşim ,22 GB internet turkcellilerle sınırsız heryone 2000 dk 100 TL'ye kullanıyorum platinum 50 vercegime 100 TL veririm heryerde çeken görüşme yapabileceğim garanti bir iletisimim olur .Keşke orda olsaydı da rezaleti gözünle gorseydin Vodafone ve telekomlulara içerde ölseler ulasamazsin bırak bulamazsın çok büyük yer

• Abartı derken, örnek olarak dedim hocam.
    Anladım ben onu da o kadar abartmaya gerek yok

Bölgende ne iyise onu kullan. Sadece çekme ihtimali aralarında Turkcell en yüksek.

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Aslında Vodafone'un Peripella olması gerekiyordu ama neyse.

Konuya gelirsek Turkcell maalesef çok pahalı. Konudaki gibi zorunlu haller yoksa şahsen kullanmam. Zorunlu hallerde el mecbur.

• Bimcell adamdır

• Türk Telekom gerçekten kötü. Arama yaparken kesiliyor bazı yerlerde, ankaradayım. Merkez ilçelerinden birinde olmama rağmen. Vodafone internet yavaş onda da nadir hat kesiliyor. Ama türkcellde birkaç kez harici hiç yaşamadım bu durumu. Üstelik çok fazla konumda interneti hızlı. 5 lira fazla veriyorum pakete, ama hediye internetleri sayarsak diğer operatörlerden ucuza geliyor.

• gariban adam nasıl gecsin turkcell e yapacak bişey yok mecburen ucuz olanı kullanılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Villenoire -- 1 Ağustos 2020; 10:20:15 >
  • Buda benim evdeki turkcell şikayet yazdım sonuç sıfır evimde en iyi vodafone
    .

• serseri441907 kullanıcısına yanıt
    Bölgende en iyisi Vodafone da diğer operatörlere macera için geçmeye gerek yok.

• Villenoire kullanıcısına yanıt
    gariban ne yapsın mı? benim faturam 25 TL

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __kadıköyRAP__ -- 1 Ağustos 2020; 11:38:23 >
  • __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    kullandığınız paketi veya tarifeyi söyleyinde bizde yapalım neden biz bulamıyoruz acaba 25 tl ye
    tarife falan fark etmiyor ki, hediyeleri toplamayı bilmek gerek. gariban 200 TL ye 40gb tarife alamıyorsa biraz uğraşıp yine 40 50gb kullanabiliyor. faturasız paketsiz kullanırken de bu kadar data harcıyordum, sırf dakika bulamıyorum diye faturalıya geçtim.

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    bimcel kullanıyorum 19 tl ye 600dk 600 sms 2 gb internet böyle bi paket varmı turkcelde yok evimdede sınırsız internet var 8 mbs internete 58 tl aylık ödüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Villenoire -- 1 Ağustos 2020; 13:58:31 >
    Yan hattımda 3GB 500 dakika 25 TL ödüyorum Turkcell 5 tl fark da olsun bi zahmet

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.