Şimdi Ara

Bu Resmin Çaresi Nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar bu virüsün yüzünden harddiskime giremiyorum.Sadece çalıştır üzerinden girebiliyorum.Bi yardım lütfen.

• bu resmin çözümü buradan kaspersky internet security 7.0'i indirmen

buradan'da 6 aylık yasal keyini indirip sistemini bir güzel böceklerden temizlemen =)

"buradan yazan yerlerin üstüne gelip mousla tıkla"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sh1N0 -- 7 Mayıs 2008; 17:46:42 >

• Kaspersky bazen işe yaramıyor. Ben de bulamamıştı virüsü. Eğer olmazsa Ad-Aware 2008 veya 2007 yi indirip dene. virüsten korumaz ama virüsleri çok iyi temizliyor.
  • W-Devil>> Kaspersky ı yükleyeceğim fakat daha önceden tam silinmemiş McAfee Antivirüs programı yüzünden yüklenemiyor,habire pc restart atıyor.

adilazimdegilx>> Arkadaşım senin dediğin gibi Ad-aware 2007 pro programını yükledim fakat o da bi çare olmadı.

Şu an Norton Antivirüs programıyla düzeltmiş bulunmaktayım.Bilgileriniz ve yardımlarınız sebebiyle ikinize de teşekkür ederim.

Yalnız ben bu Kaspersky ı nasıl yükleyeceğim.Program ekle/kaldır da McAfee var ama yanında kaldır düğmesi yok.
  • Format........

:D
  • Spyware Doctor
  • O resmin çaresi ne Kaspersky ne de Spyware Doctor. O resmin çaresi işte burası:http://forum.donanimhaber.com/m_10310569/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasan_hzl -- 8 Mayıs 2008; 20:12:56 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.