Şimdi Ara

Bu resim bir tek benim mi canımı yakıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
4.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Erdoğan ile Pence masada yan yana oturuyor.. Bu ne demektir yaa? Diplomatik geleneklerden çok taviz veriyoruz..

Bu resim bir tek benim mi canımı yakıyor? Bu resim bir tek benim mi canımı yakıyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Trump kendini dünyaya rezil etti. Kaybetti işte anlayın artık. Kaybettiği içinde gelemedi. Yardımcısını yolladı.

Mektup gönderildi. mektup dikkate dahi alınmadı. Mektupa cevap operasyona başlanılarak verildi. Adam resmen delirdi. zaten deliydi.
    Ulan tüm dünya trumpa saydırıyor. bizimkiler hala sonuç kötü diyor. E yuh artık. Ya kendi insanı sevmiyor bunu siz neden yalamak istiyorsunuz.

Asıl RTE'nin amerika seyahatinde göreceksiniz neler olduğunu. O zaman ikisinin yanyana oturduğunda kimin zaferle ayrıldığını asıl o zaman anlayacaksınız.
  • Ben bir taviz görmüyorum.

Taviz görmek istiyorsan buyur

Bu resim bir tek benim mi canımı yakıyor?
  • btk06 kullanıcısına yanıt
    Hay sizin siyasetinize be. Denklik diye birşey var kara cahil, hiç duydun mu?

• Adamın tweeterdan bi anamıza sövmediği kaldı hala diplomasi diyorsunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu resim bir tek benim mi canımı yakıyor?

quote:

Şöyle anlatalım:

Sky News muhabiri grup konuşmasının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, “Amerikan delegasyonu geliyor, bunun için endişeli misiniz?” diye sordu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Niye endişeli olayım” diye yanıt verdi.

Sky News muhabiri ise “onlara neler söyleyeceksiniz” diyerek sorusuna devam etti.

Bunun üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Ben dimdik ayaktayım. Ben onlarla görüşmeyeceğim. Onlar karşıtlarıyla görüşecek. Ben Trump geldiği zaman konuşurum” ifadelerini kullandı.

https://odatv.com/yabanci-gazetecinin-endiseli-misiniz-sorusuna-boyle-yanit-verdi-16101940.html
    http://bianet.org/bianet/dunya/214549-erdogan-pence-ile-gorusmeyecegim-altun-cumhurbaskani-bugunu-kastetti

Bakın buda haber7 nin bomba haberi :
    http://video.haber7.com/video-galeri/147455-erdogandan-sky-news-muhabirinin-abd-sorusuna-bomba-cevap

• Diplomasimi kaldı turup dalga geçiyor mektupla twitle.

abd kaynaklı herşeye sıkı bi boykot uygulamak lazım...
  • Pence kimi temsil ediyor?

Şu fotoğraflara bakıp ağlaşmayın. Normal bir prosedür. Teamülleri bilmeyen forumcular sizi...

• kutu kutu pence
  • quote:

Orijinalden alıntı: astegon

Pence kimi temsil ediyor?

Şu fotoğraflara bakıp ağlaşmayın. Normal bir prosedür. Teamülleri bilmeyen forumcular sizi...

Sen Amerikan başkanına yollasana yardımcını falan haa hadi kapıdan içeri alıyorlar mi bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    bu abdnin ayibi.orasi cankaya kosku degil beyaz saray.

https://www.youtube.com/watch?v=OJ2HapJwsT4&feature=youtu.be

o fotoğrafin hikayesini öğrenmek için 1. dakikaya kadar izlemeniz yeterli.

• Bırak Amerika'yi 3. Dünya ülkeleri bile böyle bir fotoğraf vermez.
    Bir zamanlar Avusturya Macaristan imparatoru Osmanlı vezirine denkti, bunu anlaşma metnine bile soktu Osmanlı. Şimdi gelinen noktaya bak

Elma ve armut ile kıyasalama olmaz,ilkokul bir dersiydi,şimdi ana okulu dersi oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: btk06

Ben bir taviz görmüyorum.

Taviz görmek istiyorsan buyur

Montaj fotoğraflardan medet umarsınız ancak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

Sen Amerikan başkanına yollasana yardımcını falan haa hadi kapıdan içeri alıyorlar mi bakalım.

Alıntıları Göster
    Ya saçma sapan konuşmayın. Diplomatik teamülleri bilmeden ne diyorsunuz siz ya!
    Dont be a fool.

• Ne var ki bunda, adamlardan herhangi bir yardımcı ünvanlı biri gelip pkk ypg terör örgütü adına masaya oturmuş istediklerini dayatmışlar. Gayet normal değil mi yani.
  • kafayı sıyırmışsınız
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.