Şimdi Ara

Bu ramlerden hangisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ana kart Asus M4A87TD/USB3 işlemci amd phonem945x4 bu sisteme ram takviyesi yapmayı düşünüyorum bu iki marka arasında kararsız kaldım yardıma ihtiyac var secim olarak hangisi daha performans olarak iyidir

http://www.netsiparis.com/detay/12283364045/GSKILL-F3-12800CL9D-4GBXL-RIPJAWSX-DDR3-1600MHZ-CL9-4GB--2X2GB

http://www.exa.com.tr/kingston/bellekler/kingston_hyperx-326-13651.html ayrıca exa yı biliyorum netsiparis güvenlimidir orası birazdaha uygun fiyat olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matrix-61 -- 16 Temmuz 2011; 0:54:06 >

• netsiparişe güvenilir

2 ram de gayet kaliteli 2si de olur,g.skill dünyada en çok kullanılan marka,kingston sağlamlığı da tartışılmaz
    işlemci soğutucun varsa ve ilk ram slotunu kapıyorsa ripjaws oraya sığmayabilir dikkat =)
  • Soğutucu var ama slotları engelleyici şekilde değil kingstondan daha cok g.skill almayı düşünüyorum o.c de yapma gibi düşüncem var g.skill bu konuda daha performanslı yorumlarda söyleniyor
  • evet soğutucu bloğu daha büyük olduğu için daha çok ısı atabiliyor,ben stok performans olarak demiştim =)

edit-oc için corsair dominator serilerine de bakılabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DonkeySpeed -- 16 Temmuz 2011; 1:13:02 >
  • corsair dominator bu ikisinden dahamı iyidir
  • g.skill de o da iyi,fiyatı uygun olanı seçmek mantıklı olur düşüşncesindeyim

edit-yazmayı unuttum ripjaws 1.5 volt,voltaj daha düşükten başladığı için hızı fazlasıyla aşırtcaksan daha iyi olur
    küçük çaplı bir overclock için fark olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DonkeySpeed -- 16 Temmuz 2011; 1:25:15 >
  • Cevaplar icin sağol bütcede önemli en uygun g.skill netsiparişden almayı düşünüyorum bu siteden daha önce ürün almadım olumsuz yorum yok bismillah diyerek burdan ilk ürünü almış olalım güvenirliğimi kazanırlarsa daha sonra alacağım başka ürünlerde olabilir
  • http://www.vatanbilgisayar.com/corsair-cmz4gx3m1a1600c9b-4gb-vengeance-ddr3-1600mhz-cl9-tek-modul-bellek/productdetails.aspx?I_ID=53437
    hocam yerinde olsam şu vengeance gibi bir tek ram 4gb alır, sonrasında da vatan %20 indirim kampanyası yapınca ikincisini yanına eklerim
    sayfaya tekrar bakınca farkettim, vatan yine kdv bizden kampanyasına başlamış bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fundin -- 16 Temmuz 2011; 11:17:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fundin

http://www.vatanbilgisayar.com/corsair-cmz4gx3m1a1600c9b-4gb-vengeance-ddr3-1600mhz-cl9-tek-modul-bellek/productdetails.aspx?I_ID=53437
    hocam yerinde olsam şu vengeance gibi bir tek ram 4gb alır, sonrasında da vatan %20 indirim kampanyası yapınca ikincisini yanına eklerim
    sayfaya tekrar bakınca farkettim, vatan yine kdv bizden kampanyasına başlamış bile

Sağol kardeşim siparişi vermiş oldum msajını okumadan önce g.skill olarak 2x2 bir cok yorumdada cok iyi oldukları söyleniyor bakalım artık gelince sonucları yazarım vatanın indirimleride biraz tuhaf başka sitelerde indirimli ürünler dediklerini baktığımda daha düşük fiyatlar cıkıyor nasıl indirmdir hB 87tl ye aldım 6 taksit

• umarım siparişin hızlı gelir. hb bazen insanı ifrit ediyor teslimat konusunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: fundin

umarım siparişin hızlı gelir. hb bazen insanı ifrit ediyor teslimat konusunda

Hala beklemedeyiz hB sitesi siparişleri yetiştirmekte artık zorlanıyor gecen cumartesi akşamı vermiştim siparişi tedarik sürecinde hala beklemede 5 tl daha vermiş olsaydım eksenden ertesinde gönderilmişti bu konuda eksen cok başarılı ders olsun bize

• Hebsi burada rezilliği hala beklemedeyim bir haftadır ram aldım bekliyorum ürün alacak olanlar bu siteden alış verişelrde bu kadar beklemeyi göz önüne alın bundan sonra bu siteyle ürün alma işi bitmiştir mail göndermeme bile doğru düzgün cevap alamıyorum telefon numarası bile yok telefonla ulaşıp başka şeylerde demek lazımdı aslında

• İptal ettir bence, ben de mouse pad almıştım 10 gün gelmedi bastım iptali... Vengeance alıp ilerde 8 Gb yaparsan tadından yenmez
  • Arkadaşlar hebsiburada rezilliği bügünde devam ediyor 8.günde bile ürün hala tedarik sürecinde

• Arkadaşlar hebsi burada rezilliği 12 gündür devam ediyor verdiğim sipariş hala tedarik sürecinde bekliyor defalarca maill göndermeme rağmen aynı mesajı gönderiyorlar en kısa zamanda gönderilecek diye taşındık yalanları ürün alacaklar bu siteden alış veriş yapmadan önce bir kez daha düşünün allah belanızı versin hebsiburada diyorum

• Dostum iptal etme seçeneğin yok mu? Boşa bekleme.
  • Son zamanlarda bu siteyle ilgili şikayetler çok arttı, iptal seçeneğin varsa hiç düşünmeden iptal et ve vengeance al
  • hocam bencede iptal et paranı al tek 4gb vengeancelar dolar yükseldi ama hala iyi fiyatlardayken kaçırma
  • Sonunda h.b burada bügün ürünü gönderdi yolda bundan sonra burdan ürün sipariş vermek bitmiştir alacak arkadaşlar 15 gün üzerine ancak gönderildi bu kadar beklemeyi göz önüne alin ve sipariş verin
  • Arkadaşlar sonunda 17 gün beklemenin ardından aldığım ram 2x2 geldi üretim yeri tayvan ürün ben kaliteyim diyor soğutucusu kayet iyi program acılışlarin anlaşılır hız farkı oldu bu markayı tavsiye edebilirim uyum sorunu diye bisey yok şimdilik sorun yok
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.