Şimdi Ara

Bu rafı boyamak istiyorum yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    balkon için aldığımız bu rafı yeni evimizde içeri koymak istiyoruz.
    kırmızı bir boya ve vernik ile işi çözerim diyorum ama
    ne kadar boya
    hangi boyadan
    ne kadar vernik
    hangi tip zımparadan almak gerek bilemedim
    konuyu size danışmak istedim.
    Bu rafı boyamak istiyorum yardım

• Kokusuz dersen su bazlı boya olur, ahşap dokusu kalsın dersen pinoteksler var renkli veya renksiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ahşap gördüğüm kadarıyla ham zaten bu yüzden zımparaya gerek yok. Verniğede gerek yok size önereceğim boya zaten yarı parlak, ve parlak çeşidi var, hayır ben dış yüzeyini çiziklere karşı koruması için vernik vurucam derseniz normal yat verniği veya pinotex tarzı vernikler bu işi görmez direk çift kompenanatlı vernik vurmanız gerekir yani mobilya verniği.

Korumasına gerek yok parlak dursun derseniz eğer size önereceğim boya hem parlak, hemde yarı parlak olarak mevcut. Polisan x1, Permolit su bazlı yağlı boya, dyoten, kale supar, filli su bazlı yağlı boya bunların hepsinden bulabilirsiniz yanlız renkli satılmaz bunlar beyazdır renkli almanız için büyük yapı marketlerde veya boya makinası olan nalburlardan renk seçimi yaparak tedarik edebilirsin.

Kırmızı istersen hocam gittiğin yere renk kodu olarak ''RAL 3020'' yaptırmak istiyorum dersin bayrak kırmızı rengidir görüp yaptırabilirsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.