Şimdi Ara

Bu quadro larla normal ekran kartları arasındaki fark ne?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu quadro , fire gl gibi ekran kartlarının diğer ekran kartlarıyla arasındaki fark nedir.... Ve fiyatları uçuk fiyatlarının uçuk olması muhtemelen önemli şeyler için kullanılıyor demek oluyor .... Mesela ben normal bi ekran kartı almadım ve gittim quadro aldım peki bu kartı alınca ben evimde yuksek kalıtelı yeni oyunlardan oynaka istiyorum bana diğer ekran kartlarının verdiği performansın daha üstü bi performans saglarmı bu akrtlar yoksa sadece bu 3D Max cad/cam vs.vs gibi programlar için i kullanılır... Ben bi ev bilgisyarında bu kartı kullanmak istiyorum ve oyun oynıycam diğer kartların üstünde performansı saglarmı diye sorucam merak ettim....

• O kartlar cad, cam uygulamaları için optimize edilmiştir sadece. Yani oyunlarda belki 50 dolarlık oyun kartının performansını alamazsın. Ha şöyle birşey varki openGL performansları çok yüksektir çünkü çalışma sistemi bu şekildedir. Belki openGL oyunlarda durum farklı olabilir
    ama sırf bu sebep için gidip bir openGL kartada o kadar para yatırmakta mantıksız zaten.

Bir dönem wildcat marka openGL kartlar vardı fiyatları 1500,2000 dolardan başlıyordu. Bilmem anlatabildim mi

Konu hakkında bilgi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Matruşka -- 26 Temmuz 2007; 13:40:19 >

• Eğer 3d grafik programları kullanacaksan Quadro serisinden alabilirsin ama oyun oynayacaksan.Bu kartlar istenen performansı vermez o fiyatlarına göre.
    Zamanında bende almayı düşünmüştüm fx1500 modelinden 690$ civatıydı sonra vaz geçtim 8800gtx aldım ve çok doğru bir seçim yaptım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.