Şimdi Ara

Bu Puanla Harp Okuluna Çağrılır mıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ygs1 puanım 245 , Ygs4 puanım 260 (en yüksek).
    KHO'ya çağrılmam mümkün görünüyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benimde ygs 4 243 puan bu konuları bilenler banada cevap verirse sevinirin.

• geçen sene olsa çağrılmazdın ama her sene değişiyor. çağırılsan bile sıralamaya girme ihtimalin çok düşük astsubay okullarına girersin ama.
  • nuriboyka N kullanıcısına yanıt
    Bu sıralamaya girme olayı ne oluyor hocam.

• S.N.I.P.E.R kullanıcısına yanıt
    Hocam sanırsam puana göre çağırıyorlar. Mesela en yüksek puanları ilk günlerde en düşük puanları da son günlere doğru. Hocam birde PM attım cevaplarsanız sevinirim. :D
  • S.N.I.P.E.R kullanıcısına yanıt
    herşeyi geçen adaylar arasında puan sıralaması yapılıyor üni puanının yüzde70 15 mülakat 15 spor olarak hesaplanıyor. sonra adaylar çağırılıyor bir kısım aday yedekte kalıyor hastaneden sağlık raporu alamayan veya vazgeçen deniz hava harba gidenlerin yerine yedeklerden kayıt alınıyor.
  • Valla gelecek ayın başında gel demişler.Tabi gidersem ne olacak bilmiyorum.Gitmelimiyim yoksa Astsubaylığı mı beklemeliyim onu da bilmiyorum.LYS çok iyi geçmedi.Ama mülakatlarda kendime güveniyorum.Harp okulu mülakatlarında elenirsem bide astsubaylığada çağırmıyorlarmış.Elimizdekinden de olmayalım diyorum ama bi yandan da Teğmen olarak göreve başlamak çok cezbedici geliyor.Bilmiyorum valla.
  • Lokumum kullanıcısına yanıt
    Subay olmak istiyorsan tek bir yer var

Harbiye
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.