Şimdi Ara

Bu psu beni götürür mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar sistemim aşağıda yazıyor.

Şuan sistem gerek ekran kartı gerek işlemci overclocklu canavar gibi çalışıyor.Sistem daha 1 yıllık.
    1280x1024 de tüm oyunlarda akıcılık için yeni bir ekran kartı almayı düşünüyorum. HIS ATI HD 3870 IceQ 3 512MB (256BIT) GDDR4
    Bu ekran kartını alırsam illa da yeni bir psu almam şart mı.(Asus TA Series 350 w gerçek psu var-Ne kadar gerçek bilmiyorum ama etiket öyle diyor-.)
    Şimdiki ekran kartı 90 nm bu ise 55 nm güç tüketimine sahip.Bu konularda fazla bilgim yok daha önce hiç psu yakmadım.Bu ilk makinam.)
    Bir de benim anakarta uyar mı bu ekran kartı onu merak ediyorum.(PCI-E x16 2.0 diyor çünkü. 2.0 ı kafamı karıştırdı).
    Eğer yetmezse 100 ytl civarı izmirde rahatlıkla bulabileceğim psu önerisine ihtiyacım var.(Ekran kartına anca para yetecek bir de psu çıkmaz inşallah.)

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmese -- 27 Mayıs 2008; 18:28:08 >

• malesef dostum 350W asus yetmez o ekran kartına. 100 ytl ye 550W lik bnmde kullanmakta oldugum glacialpower lar var. ama kimisinde sorun var o psu nun. sistem sürekli açılıp kapanıyor windows gelmiyor. eger bu psu dan alırsan mutlaka gözünün önünde dene öle al yoksa alma yada degiştirme garantisi iste
  • FSP BLUESTORM II 500W al bence fiyatı 100 ytl yi biraz geçiyor heralde ama tam bilmiyorum izmiri.
  • imzadaki sisteme ram de alman gerek 1 gb ram yetmez 3870 zaten yük altında 250 wat civarı güç sarfediyor o yüzden yetmiycekdir psu psu olarak lc power 550 wat alabilirsin fiyatı gayet iyi
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.