Şimdi Ara

Bu ps3 ne kadar eder ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar biliyorum burası yeri değil ama askere gideceğim için acil paraya sıkıştım. Sizlerden tavsiye almak istedim. Elimde 320 gb lık ps3 var. Makinanın içinde iki tane ayrı hesabım ve içlerinde de toplam 50 ye yakın oyun var. Bunların haricinde 9 tane ps3 ün en güzel oyunlarından oluşan kutulu oyun var. Yanlız ps3 üm kırık değil ve garantisi bitti. Sizce bu makinayı kaç paraya satabilirim ?

• Oyunlarımdan bazıları şunlar:
    GTA5
    Granturismo 5
    gow serisi
    tomraider
    max payne 3
    pes2014
    fifa 13
    uncheadtet serisi
    grid2
    remember be
    nfs serisi
    journy
    fifa street ve daha aklıma gelmeyen bir sürüoyun var :)
  • 650-550 TL arası gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bagivup -- 1 Şubat 2014; 20:56:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 800-900 TL arası gider

• Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar. Ben de 750-850 arası düşünmüştüm.
  • Yaklaşık 3 ay önce 250 GB Slim,2 Adet orjinal dualshock 3, 4 adet oyun (Dirt 2, Uncharted 3, Call of Duty: Black Ops,Last of us) 650 Tl'ye satmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih_h -- 1 Şubat 2014; 23:51:28 >
  • Bende oyun çok fazla ve çoğu son çıkan oyunlar. Seninkinden sadece bir kol eksik. Ha bu arada last of us gibi bir şahaseri yazmayı unutmuşum. Hem de kutulu :)
  • Bende 2ay önce 320gb makinayı 2dualshock + 4oyunla 650ye vermiştim oyunlar eski oyunlardı

• İdeal fiyata vermissin hocam. Ne cok az ne cok fazla.

• Beyler hazır konusu açılmışken bende sorayım

Ps3 320 gb slim+ Uncharted 1-2-3 The Last of Us Driver San Francisco Darksiders Bioshock İnfinite Red Dead Redemption GOTY God of war 3 Gta V Garantisi hala devam ediyor kaça satarım? Ha birde psn adresi satılabiliyormu ? Psn'den Super Street Fighter IV Arcade Edition Far cry 3 inFamous 1 Battlefield 3

Şimdiden sağolun.İyi forumlar..
  • benim ps2 1m den duşdu bir sey olmadı demekki şans niye anlattım bilmiyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.